با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارورها و یا کد خطا لباسشویی پاکشوما

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما

ارورها و یا کد خطای ماشین لباسشویی پاکشوما

برند پاکشوما یکی از تولید کنندگان قدیمی ماشین لباسشویی در ایران می باشد که ماشین لباسشویی های تولید شده توسط این برند با رقبای خارجی خود رقابت میکنند امروزه با پیشرفت تکنولوژی در صنعت لوازم خانگی دیگر نیازی به عیب یابی دستگاه در قسمت های مختلف آن نیست به این دلیل که هر قسمتی از ان دچار آسیب دیدگی شده باشد بر روی دیسپلی دستگاه نمایش داده می شود به این صورت که هر قطعه و یا هر مشکلی در ماشین لباسشویی به شکل یک کد خطا و یا ارور نمایش داده می شود.

که با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه و یا سایت تعمیره با این کد های خطا آشنا می شویم و اما ماشین لباسشویی پاکشوما هم از این تکنولوژی برخوردار می باشد وبرای تعمیر این دستگاه میتوانید به کمک ارور ها مشکلات را برطرف کنید ما در این مقاله تمامی ارور های ماشین لباسشویی پاکشوما را برای شما معرفی و راه های برطرف کردن آن را توضیح میدهیم اگر شما تا حدودی دارای دانش فنی می باشید این مشکل را برطرف کنید در غیر این صورت شرکت تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر لباسشویی در تهران می باشد و خدمات تعمیر را در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب انجام می دهد.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

ارور لباسشویی پاکشوما

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطا PE

این ارور زمانی نمایش داده می شود که آبگیری ماشین لباسشویی به مشکل بخورد یعنی مقدار آب بیش از حد و یا کمتر که این مشکل از هیدرو استات می باشد این قطعه وظیفه تنظیم میزان آب را بر عهده دارد برای بررسی این قطعه باید میزان اهم بین پایه های آن اندازه گیری شود.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطا OE

زمانی که ماشین لباسشویی پاکشوما آب تخلیه نکند این ارور نمایش داده می شود که برای برطرف کردن آن باید اول از همه به سراغ شلنگ تخلیه آب بروید تا اگر دچار گرفتگی شده است آن را برطرف کنید همچنین گاهی اوقات با گرفتگی در فیلتر ماشین لباسشویی مانع فعالیت پمپ تخلیه می شود اما اگر تمامی این موارد را مورد بررسی قرار داده اید و مشکل دستگاه برطرف نشده است باید به سراغ پمپ تخلیه بروید اگر تمامی این موارد سالم بودند برد اصلی را بررسی کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE00

این کد نشان دهنده هیچ گونه خطایی در دستگاه نمی باشد.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE10

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی پاکشوما شروع به آبگیری نمیکند احتمالا این ارور نمایش داده می شود برای برطرف کردن این مشکل باید بررسی کنید که آیا آب قطع نشده است یا خیر و آب در داخل لوله ها موجود می باشد سپس به سراغ شلنگ ورودی آب بروید تا آسیب ندیده باشد و پس از بررسی این موارد درب بر روی ماشین لباسشویی پاکشوما را باز کرده و اول از همه شیر برقی آن را مورد بررسی قرار دهید و پس از آن هیدرواستات آن را مورد بررسی قرار دهید اگر تمامی این موارد سالم بودند بهتر است بر اصلی دستگاه توسط یک فرد متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE11

این ارور هم نشان دهنده بروز مشکل در آبگی ماشین لباسشویی می باشد و آب گیری در برنامه های start، error، prewash، pause بیش از حد مجاز می باشد.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE12

این مشکل نشان دهنده آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد و از سر ریز کردن آب جلو گیری میکند برای برطرف کردن این مشکل باید مواردی مانند پمپ تخلیه، شیر برقی، هیدرواستات و برد اصلی مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE20

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در تخلیه آب می باشد که برای برطرف کردن آن باید پمپ تخلیه و فیلتر آن مورد بررسی قرار بگیرد و اگر مشکل دستگاه برطرف نشد بهتر است برد اصلی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE21

آب در ماشین لباسشویی تخلیه نشده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمی شود بهتر است برای برطرف کردن این مشکل به سراغ پمپ تخلیه بروید و در صورت سوخته بود این قطعه آن را تعویض کنید.

 

ارور کد خطایی ماشین لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE30

این ارور نشان دهنده مشکل در قسمت درب ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید اتصالات مربوط به درب و همچنین میکروسوویچ مورد بررسی قرار بگیرند.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE31

این ارور نشان دهنده بسته نشدن درب می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ میکروسوییچ بروید این قطعه یک کلید امنیتی بر روی درب می باشد که ا گر بسته نشود ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند اگر مشکل از این قطعه نبود اتصالات آن و برد اصلی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE36

این ارور نشان دهنده گرم نشدن آب در ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید المنت و یا هیتر را مورد بررسی قرار دهید و اگر مشکل برطرف نشد برد اصلی را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE33

این ارور نشان دهنده مشکل در سطح آب و تنظیم نبودن آن می باشد که وظیفه این کار بر عهده هیدرو استات ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ هیدرو استات بروید و در صورت آسیب دیدن این قطعه آن را تعویض کنید تا مشکل ماشین لباسشویی پاکشوما بر طرف شود.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE34

این ارور نشان دهنده این است که میزان سنجش دما در ماشین لباسشویی پاکشوما به مشکل خورده است و در بعضی از مراحل شستشو دما بیش از حد می شود در این مواقع باید به سراغ سنسور دما و یا ترمیستور بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE35

این ارور هم مانند قبلی نشان دهنده مشکل در دمای حرارت آب می باشد که برای برطرف کرن این مشکل باید به سراغ ترمیستور و درجه تنظیم دما بر روی بر بروید و آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE3C

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن المنت می باشد و این به این معناست که احتمالا دمای اب به حد تنظیم شده نمی رسد در این صورت باید المنت و اتصالات آن مورد بررسی قرار بگیرد.و اگر مشکل برطرف نشد به سراغ یرد اصلی بروید و آن را مورد بررسی قراردهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE3D

این ارور نشان دهنده نوسانات برق می باشد و بهترین کار برای برطرف کردن این مشکل استفاده از محافظ برق می باشد.

 

 

ارور کد خطاهای پاکشوما
ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE60

این ارور زمانی نمایش داده می شود که موتور شستشو از کار افتاده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید موتور و اتصالات آن و همچنین برد اصلی مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE61

در مواردی که برد دستگاه میزان سرعت موتور را نتواند بررسی کند این ارور نمایش داده می شود که در این موارد باید تاخو موتور مورد بررسی قرار بگیرد و در غیر این صورت برد اصلی را بررسی کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE40

این ارور نشان دهنده مشکل در برد اصلی ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد و تمامی برنامه های شستشو از حافظه آن پاک شده است توصیه ما برای تعمیر این مشکل این است که از یک تعمیر کار متخصص برای تعمیر دستگاه کمک بگیرید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE41

خطای ایپروم در ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد و تمامی برنامه های شستشو از بین رفته است. و برای تعمیر آن باید برد اصلی دستگاه توسط مهندس الکترونیک تعمیر شود.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE70

این ارور از مکل بین ارتباط پنل و برد اصلی به وجود می آید و به احتمال کار نکردن دکمه های بر روی پنل می باشد که برای تعمیر ان از یک تعمیر کارماشین لباسشویی پاکشوما کمک بگیرید.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاE80

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن برد اصلی دستگاه می باشد.

 

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطاCL

این کد نشان دهنده فعال شدن قفل کودک می باشد.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطا E62

این ارور ماشین لباسشویی پاکشوما نشان دهنده این است که سرعت سنج در ماشین لباسشویی به مشکل خورده است که در این مواقع احتمال از کار افتادن موتور ماشین لباسشویی بسیار زیاد می باشد برای برطرف کردن این مشکل حتما باید تاخو و یا سرعت سنج را تعویض کنید پس از تعویض این قطعه اگر موتور ماشین لباسشویی شما شروع به کار نکرد حتما برد اصلی را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطا DE

ارور لباسشویی پاکشوما

این ارور ماشین لباسشویی پاکشوما نشان دهنده این است که میکروسوئیچ درب قفل نکرده و به همین دلیل ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند برای برطرف کردن این مشکل حتما باید به سراغ میکروسوئیچ درب بروید و این قطعه را تعویض کنید اگر پس از تعویض میکرو سوئیچ درب ارور ماشین لباسشویی پاکشوما برطرف نشد حتما باید برد اصلی را بررسی کنید یکی دیگر از قطعات که در حین آسیب دیدن آن این ارور بر روی ماشین لباسشویی پاکشوما نمایش داده می شود برد می باشد.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطا EA1

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی پاکشوما نمایش داده می شود که هیدرواستات و یا سنسور تنظیم سطح آب به مشکل خورده باشد که برای برطرف کردن این مشکل حتما باید این قطعه را مورد بررسی و تست قرار دهید.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطا U4

این ارور ماشین لباسشویی پاکشوما در مدل های بدون تسمه این دستگاه نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این ارور باید به سراغ قفل درب بروید و قطعاتی مانند میکروسوئیچ، زیبانه درب و… بروید.

 

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما کد خطا U3

این ارور هم در ماشین لباسشویی های بدون تسمه پاکشوما نمایش داده می شود برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی پاکشوما باید به اندازه ظرفیت ماشین لباسشویی در داخل آن لباس بریزید این ارور نشان دهنده بالانس نبودن ماشین لباسشویی می باشد.

 

 

جمع بندی
با مطالعه تمامی این کد های خطا متوجه ایرادات ماشین لباسشویی پاکشوما خود می شوید اما اگر اطلاعاتی در رابطه با برطرف کردن آنها ندارید به هیچ عنوان دست به تعمیر آن نزنید چون باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی پاکشوما می شوید همچنین گاهی اوقات با تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما توسط افراد متفرقه باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی پاکشوما می شوند.

به این دلیل که بدون آگاهی نسبت به یک کد خطا به قطعات دیگر آسیب وارد میکنند شرکت تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در تهران می باشد که برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشومای شما در هر کدام از مناطق تهران در سریع ترین زمان به کمک شما می آید و به این نکته توجه داشته باشد که تمامی خدمات آی مجموعه در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دارای 6 الی 12 ماه ضمانت می باشد.

 

مطالب مرتبط:

تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی

تعویض قفل درب ماشین لباسشویی

تنظیم سطح آب ماشین لباسشویی

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 3 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران