با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ها و کد خطای ماشین لباسشویی اسنوا

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

ارور ها و کد خطای ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا یکی از بهترین برند های ماشین لباسشویی در ایران می باشد که با برند های خارجی رقابت میکند این ماشین لباسشویی دارای کیفیت بالایی در تولید است و همچنین در تولید آن از سنسور برای تشخیص آسیب دیدن قطعات استفاده شده است در ماشین لباسشویی های قدیمی برای عیب یابی و تعمیر آن باید تمامی قطعات و نحوه کار کرد ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار میگرفت اما در ماشین لباسشویی های جدید اسنوا دیگر نیازی به این کار نیست و با کمک صفحه نمایش ماشین لباسشویی تمامی قطعات آسیب دیده به صورت یک کد خطا به نمایش در می آیند.

برای آگاهی از تمامی این کد های خطا شما میتوانید به سراغ دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی و یا سایت تعمیره مراجعه کنید ما تمامی کد های خطا را در داخل این مقاله توضیح می دهیم و همچنین برای برطرف کردن ارور ماشین لباسشویی اسنوا میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران میباشد که خدمات خود را با قطعات اصلی و به همراه 6 الی 12 ماه ضمانت انجام می دهد.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

کد خطاهای ماشین لباسشویی در اسنوا

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای LE

این ارور یکی از ارور های ماشین لباسشویی اسنوا است که در زمانی نمایش داده می شود که درب بسته نشده باشد که برای برطرف کردن آن باید درب ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار بگیرد تا اشیاء و یا لباس در بین درب گیر نکرده باشد و یا با پر کردن بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی درب آن بسته نشود و همچنین اگر تمامی این موارد را بررسی کردید و ارور ماشین لباسشویی اسنوا بر طرف نشد به سراغ میکرو سوییچ و یا برد اصلی بروید.

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای 0E

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود که مسیر تخلیه آب دچار گرفتگی شده باشد که برای برطرف کردن آن باید اول از همه شلنگ تخلیه آب را مورد بررسی قرار دهید تا اگر دچار گرفتگی شده باشد آن را تمیز کنید همچنین یکی دیگر از قطعات که با گرفتگی مانع تخلیه آب می شود فیلتر آن می باشد و اگر این فیلتر تمیز نشود آب به خوبی از ماشین لباسشویی تخلیه نشده و مانع فعالیت پمپ تخلیه می شود با بررسی تمامی این قطعات و تمیز کردن آن ها اگر باز هم ارور ماشین لباسشویی اسنوا برطرف نشد حتما به سراغ پمپ تخلیه و در نهایت برد اصلی بروید.

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای IE

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود که مسیر ورودی آب مسدود باشد، شیر برقی آسیب دیده باشد، پمپ تخلیه آسیب دیده باشد و یا هیدرواستات به درستی کار نمیکند که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ شیر ورودی آب بروید و دقت داشته باشید که شیر آب باز است و پس از آن شیر ورودی که با ماشین لباسشویی متصل شده است را باز کرده و اگر فیلتر داخل آن دچار گرفتگی شده است آن را تمیز کنید با بررسی این موارد و برطرف نشدن ارور ماشین لباسشویی اسنوا به سراغ شیر برقی و پمپ تخلیه بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید همچنین هیدرواستات که قطعه ای برای تنظیم سطح آب می باشد را مورد بررسی قرار دهید و با تست کردن تمامی قطعات گفته شده و برطرف نشدن مشکل ماشین لباسشویی باید برد اصلی توسط یک مهندس الکترونیک مورد بررسی قرار بگیرد که برای انجام این کار میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای UE

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا نشان دهنده عدم تعادل و یا تراز نبودن ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن آن باید ماشین لباسشویی را تراز کنید و همچنین لباس های پیچیده شده در داخل آن را مرتب کنید تا ارور ماشین لباسشویی اسنوا برطرف شود.

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای PFE

ارور لباسشویی اسنوا

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود که آب به خوبی تخلیه نشود و یا برد اصلی فعالیت خود را به درستی انجام ندهد که برای برطرف کردن این مشکل باید مسیر خروجی آب را مورد بررسی قرار دهید تا دچار گرفتگی نشده باشد سپس به سراغ پمپ تخلیه آب بروید تا اگر این قطعه آسیب دیده است آن را تعویض کنید و در نهایت اگر ارور ماشین لباسشویی اسنوا برطرف نشد حتما باید از یک تکنسین کمک بگیرید تا برد اصلی ماشین لباسشویی شما را تعمیر کند.

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای LB

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود که درب ماشین لباسشویی قفل نشود که در این مواقع برای برطرف کردن ارور باید به سراغ قفل درب بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات با معیوب شدن برد اصلی این اتفاق می افتد.

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای IB

این ارور در زمان خرابی برد اصلی نمایش داده می شود و برای برطرف کردن آن باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید که تعمیر برد را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهد.

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای H2

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود که ترموستات و یا ترمیستور آسیب دیده باشند که برای برطرف کردن آن باید این قطعات را تعویض کنید و دقت داشته باشید که این قطعات برای سنجش دمای آب در ماشین لباسشویی می باشند.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای H4

این ارور زمانی نمایش داده می شود که ماشین لباسشویی اسنوا بیشاز حد داغ شده باشد در این مواقع باید ترمیستور ، المنت، برد اصلی مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای H5

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود که دمای آب بیش از حد باید که برای برطرف کردن آن باید ترمیستور و برد اصلی مورد بررسی قرار بگیرند.

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای H6

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده میشود که مدار برد خراب شده باشد و در این مواقع بهتر است که مقدار اهم المنت و یا هیتر را مورد بررسی قرار دهید و همچنین سیم کشی آن را تست کنید اگر شما اطلاعات کافی در این زمینه ندارید بهتر است با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای H8

ارور لباسشویی اسنوا

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا زمانی که نمایش داده می شود باید قطعات و موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

  • دمای بیش از حد المنت
  •  آسیب دیدن برد اصلی
  • سطح آب در ماشین لباسشویی بسار کم است و باید هیدرواستات را تست کنید.
  •  المنت در نبود آب کار میکند.

با بررسی موارد بالا ارور ماشین لباسشویی اسنوا برطرف می شود.

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای E1

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا زمانی نمایش داده می شود کههیدرواستات معیوب باشد و نمی تواند به شیر برقی فرمان دهد و یا شلنگ هیدرواستات معیوب شده است گاهی اوقات با بسته بودن شیر ورودی و یا فیلتر آن این ارور نمایش داده می شود.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای E2

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا زمانی نمایش داده می شود که ماشین لباسشویی بیش از حد معمول آبگیری کند که در این زمان برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ هیدرو استات بروید اگر این قطعه و شلنگ متصل به آن مشکلی نداشتند حتما شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای E4

نمایش این ارور در ماشین لباسشویی اسنوا به این معناست که ماشین لباسشویی دچار نشتی آب شده است که برای برطرف کردن آن باید به سراغ اتصالات زیر دیگ و همچنین جا پودری بروید نکته قابل توجه در این ارور ماشین لباسشویی اسنوا این است که آب بندی آن بسیار کار تخصصی می باشد که حتما باید از تکنسین های مجموعه تعمیره کمک بگیرید.

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای E5

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا به دلیل معیوب بودن موتور شستشو نمایش داده می شود که برای برطرف کردن آن باید موتور ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت نیاز و معیوب بودن آن تعویض شود و همچنین در برخی از موارد موتور سالم است و قسمت برد اصلی که مربوط به موتور می باشد آسیب دیده است.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای E6

این ارور زمانی نمایش داده می شود که خموتور ماشین لباسشویی سوخته باشد و یا رله آن اُیب دیده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی اسنوا کد خطای E7

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود که موتور در جهت اشتباه حرکت کند و یا دچار اتصال کوتاه شده باشد.

 

جمع‌بندی

در مطالب بالا بیشتر ارور های ماشین لباسشویی اسنوا بررسی شد و مراحل عیب یابی آن نیز توضیح داده شد اما توصیه ما به شما عزیزان برای برطرف کردن ارور ماشین لباسشویی اسنوا این است که با یک تعمیر کار در تماس باشید که بهترین گزینه در این مواقع مجموعه تعمیره می باشد ما در این مجموعه در مرحله اول راهنمایی های لازم را به شما انجام میدهیم تا در صورت جزعی بودن مشکل خودتان آن را برطرف کنید و در غیر این صورت تکنسین در سریع ترین زمان به منزل شما اعزام شده و ماشین لباسشویی اسنوا را تعمیر میکند.

 

مطالب مرتبط:

چرا بدنه لباسشویی برق دارد؟

علت بسته نشدن درب لباسشویی

نحو ی تست پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[3.7 امتیاز از 3 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران