با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

چرا بعد از زدن یخچال به برق فیوز میپرد؟

چرا بعد از یخچال به برق فیوز میپرد؟

چرا بعد از زدن یخچال به برق فیوز میپرد؟

چرا بعد از زدن یخچال به برق فیوز میپرد؟ گاهی اوقات با زدن یخچال به برق فیوز منزل شما میپرد که با مشاهده این مشکل شما دچار نگرانی می شوید و به احتمال سوختن یخچال فکر میکنید ما در ادامه این مقاله سعی داریم که به دلایل پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق بپردازیم تا اگر شما هم به این مشکل برخورده اید با مطالعه این مطلب تعمیر یخچال را انجام دهید و همچنین دقت داشته باشید که برطرف کردن مشکل پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق کاری تخصصی می باشد که در این مواقع تکنسین باید تمامی قطعات الکترونیکی یخچال شما را مورد بررسی قرار دهد و همچنین اگر شما به تعمیر کاران متفرقه و محلی اطمینان ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تعمیر یخچال را در محل سکونت شما و با بهره‌گیری از دانش تکنسین های مجموعه انجام میدهیم و تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

چرا بعد از یخچال به برق فیوز میپرد؟

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

عیب یابی پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق؟

در این مطلب به متداول ترین موارد و یا قطعات در پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق میپردازیم و نحوه عیب یابی و تعمیر آن را توضیح می دهیم دقت داشته باشید که اگر با برق آشنایی ندارید به هیچ وجه خودتان شروع به تعمیر این مشکل نکنید تا به خودتان و یا یخچال آسیب وارد نکنید مواردی که با زدن یخچال به برق باعث پریدن فیوز منزل می شوند به شرح زیر می باشد.

  • سوختن موتور و یا کمپرسور
  •  آسیب دیدن ترموستات
  • محیط نامناسب یخچال
  •  اتصالی در قطعات الکتریکی یخچال
  • مشکل در سیستم برقی
  • مشکل در سیم ارت
  • یخچال فریزر های بدون برفک

 

آیا سوختن موتور و یا کمپرسور یخچال یکی از دلایل پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق می باشد؟

کمپرسور و یا موتور اصلی یخچال قطعه ای می باشد که وظیفه سرما سازی و یا گردش گاز یخچال بر عهده آن است این قطعه از سیم پیچ تشکیل شده است و به مرور زمان و یا استفاده نادرست و همچنین نوسان برق احتمال سوختن و یا آسیب دیدن این قطعه بسیار زیاد می باشد.

اگر سیم پیچ های داخل کمپرسور دچار سوختگی شده باشند همین امر باعث استفاده از جریان بیش از حد کمپرسور و فیوز منزل شده و باعث پریدن آن می شود که به نوعی به ان اتصال کوتاه گفته می شود حال اگر فکر میکنید که علت پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق سوختن و یا آسیب دیدن کمپرسور می باشد برای برطرف کردن این مشکل بهتر است با یک تکنسین در تماس باشید تا به صورت تخصصی این مشکل را برطرف کند.

 

 

آیا ترموستات باعث پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق می شود؟

چرا یخچال رو به برق میزنیم فیوز میپره؟

ترموستات یخچال یکی قطعات تنظیم دما در یخچال های قدیمی می باشد این قطعه وظیفه قطع و وصل کردن کمپرسور را بر عهده دارد که گاهی اوقات با آسیب دیدن آن احتمال پریدن فیوز پس از اتصال یخچال به برق می باشد و برای برطرف کردن این مشکل حتما باید از تعمیر کار کمک بگیرید تا در مرحله اول کمپرسور یخچال و سپس ترموستات را بررسی کند و همچنین برای آگاهی بیشتر در رابطه با ترموستات یخچال میتوانید مقاله نحوه تست ترموستات یخچال را مطالعه کنید.

 

 

آیا علت پریدن فیوز پس از ردن یخچال به برق محیط نامناسب می باشد؟

محیط سرد و مرطوب باعث ایجاد اتصالی در سیستم ه و قطعات الکتریکی یخچال می شود به نوعی رطوبت و جرین برق ترکیب بسیار خطرناکی هستند که این دو در کنار هم باعث آسیب رساندن به دستگاه های برقی و همچنین خطر آفرین هستند و همچنین اگر فکر میکنید که دلیل پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق محیط مرطوب آن می باشد حتما یخچال خود را در محیطی مناسب قرار دهید.

 

آیا اتصالی در قطعات الکترونیکی یخچال یکی از دلایل پریدن فیوز می باشد؟

به طور کلی در یخچال های جدید و همچنین در یخچال های قدیمی از قطعات الکترونیکی زیادی استفاده شده است که اگر یکی از این قطعات دچار اتصالی شود میتوان گفت که دلیل پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق آن قطعه می باشد و همچنین این قطعات در یخچال دارای تعداد زیادی می باشد که تست و بررسی تمامی آن ها نیاز به تخصص دارد و اگر شما پس از بررسی سیم کشی برق منزل متوجه شدید که علت پریدن فیوز یخچال می باشد حتما با یک تکنسین در تماس باشید تا تمامی قطعات را مورد بررسی قرار دهد.

 

مشکل در سیستم برقی منزل

بعد از زدن یخچال به برق فیوز میپرد؟

میتوان گفت که علت پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق سیم کشی ساختمان و یا فرسودگی فیوز باشد گاهی اوقات با قدیمی شدن و یا ضعیف بودن سیم و یا کابل در سیستم برقی منزل این موارد تحمل جریان بالا را ندارند که همین امر باعث پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق می باشد و همچنین گاهی اوقات در کل آشپزخانه یک خط برقی وجود دارد و تمامی پریز های داخل آشپزخانه با آن خط دارای برق می شوند که استفاده همزمان بعضی از لوازم خانگی باعث پریدن فیوز می شود که در این موارد باید از یک مهندس برق کمک بگیرید تا این مشکل را برای شما برطرف کند.

 

آیا سیم ارت باعث پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق می شود؟

اگر شما از یخچال های قدیمی استفاده میکندباید به این نکته توجه داشته باشید که در سیم کشی این یخچال ها ارت مناسبی وجود ندارد و اگر شما در خانه ای ساکن هستید که دارای چاه ارت می باشد یکی از دلایل پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق ارت آن می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید سیم کشی یخچال را بررسی کرده و سیم ارت را از نول جدا کنید تا دیگر دچار اتصال به بدنه نشود.

 

 

چرا با زدن یخچال فریزر های بدون برفک فیوز منزل میپرد؟

در یخچال فریزر های قدیمی شما به طور کلی برفک را در داخل فریزر مشاهده میکردید اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در صنعت تولید یخچال فریزر از سیستم یخ زدا استفاده می شود وظیفه این سیستم این است که پس از قطع شدن فعالیت کمپرسور المنت و یا هیتر را وارد مدار کند تا این قطعه تمامی برفک ها را از بین ببرد گاهی اوقات با اتصالی سیم ها در سیستم دیفراست و یا یخزدا و همچنین آسیب دیدن المنت دچار اتصال کوتاه می شود که میتوان گفت یکی از دلایل پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق همین امر می باشد.

 

 

جمع‌بندی 

ما در این مقاله به علت های پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق پرداختیم و تمامی مواردی که باعث این مشکل میشوند را شرح داده ایم اما اگر شما از دانش فنی بالایی برخوردار نیستید به هیچ وجه دست به برطرف کردن این مشکل نزنید زیرا بعث آسیب رساندن به خود و همچنین به یخچال می شوید برای این کار میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در تمامی مناطق تهران تعمیر یخچال و همچنین برطرف کردن علت پریدن فیوز پس از زدن یخچال به برق به صورت تخصصی تعمیر کرده و ضمانت می کنیم.

 

مطالب مرتبط:

چرا صفحه نمایش یخچال کار نمیکند؟

نحوی اتصال سیم ارت یخچال

ارور یخچال پاکشوما

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[3 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران