با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور یخچال فریزر سامسونگ

ارور یخچال فریزر سامسونگ

ما در این مقاله سعی به معرفی ارور های یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید سامسونگ داریم تا شما عزیزان در برطرف کردن مشکلات جزعی نیاز به تکنسین و تعمیر کار یخچال فریزر سامسونگ نداشته باشید تا زمانی که مشکل یخچال شما نیاز به یک تکنسین با تجربه با دانش کاری بالا داشته باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی یخچال فریزر های سامسونگ عیب یابی این دستگاه بسیار آسان شده است زمانی که دستگاه شما به مشکل بر بخورد این مشکل را برد و دیسپلی یخچال نمایش می دهد که به صورت یک کد و یا ارور می باشد ما در ادامه این مطلب این کد ها را به شما معرفی میکنیم.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت ۱۸۰ روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

خطاهای یخچال و فریزر سامسونگ

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***

برای تعمیر یخچال در تهران (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان تعمیر لوازم خانگی درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند. 

 

کد خطای لباسشویی سامسونگ

لباسشویی سامسونگ یکی از پیشرفته‌ترین لباسشویی های بازار به حساب می آید که در زمان اسیب دیدن هر قطعه ای به صورت یک کد خطا نمایش می دهد دقت داشته باشید که اگر هر قطعه ای آسیب دیده باشد این کد خطا نمایش میدهد برای مثال اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ از کار افتاده باشد این ارور لباسشویی سامسونگ نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این مشکل بهتر است تمامی موارد که به تخلیه آب مربوط می شوند را بررسی کنید همچنین توصیه ما به شما عزیزان این است که برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در این مواقع از یک تکنسین کمک بگیرید شما عزیزان برای انجام این کار میتوانید با شماره نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید که برای تماس با دفتر مرکزی ما میتوانید با شماره 88448700 تماس بگیرید.

ارور های یخچال و فریزر چیست

کد های عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایش این ارور لباسشویی سامسونگ به نشانه این است که قطعات در داخل لباسشویی به مشکل خورده اند و دقت داشته باشید که شما با مطلع بودن از این ارور ها نمیتوانید تعمیرلباسشویی سامسونگ را انجام دهید زیرا انجام این کار نیازمند تخصص می باشد و شما در این مواقع برای برطرف کردن ارور لباسشویی سامسونگ باید با نمایندگی تعمیرات این برند در مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا تکنسین های ما به صورت تخصصی مراحل عیب یابی کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما انجام دهند دقت داشته باشید که همیشه نمایش کد خطا نشان دهنده آسیب دیدن قطعات نیست و گاهی ممکن است که برد لباسشویی سامسونگ شما آسیب دیده باشد و این کد خطا نمایش داده شود در این مواقع برای تعمیر برد لباسشویی سامسونگ این قطعه باید به تعمیرگاه ارسال گردد و مهندس الکترونیک به صورت تخصصی آن را تعمیر کند.

 

 •  ارور یخچال سامسونگ 1e یا se

این ارور یا کد خطا زمانی روی یخچال فریزر شما نشان داده می شود که دچار قطعی برق شده باشد پس با دیدن این کد خطا نگران نباشید با نگه داشتن دکمه power save و lighting ویا به جای آن ها دودکمه fridge وfreezer به مدت 10 ثانیه برد دستگاه شما ریست شده و این ارور پاک می شود.

 

 •  ارور یخچال سامسونگ 4E

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در سنسور دیفراست می باشد منظور از دیفراست همان سیستم یخ زدایی می باشد با اهم متر مقدار این سنسور را اندازه بگیرید و تست کنید با تعویض این سنسور کد خطا از روی نمایشگر یخچال پاک میشود.

 

 •  ارور یخچال سامسونگ 5E

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در سنسور محیطی می باشد در مرحله اول یخچال خود را ریست کنید اگر کد خطا پاک نشد به سراغ سنسور بروید و آن را تعویض کنید.

 

 

 •  ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ 5

این ارور نشان دهنده مشکل در سیستم دیفراست می باشد در مرحله اول یخساز را بررسی کنید و یخچال را از برق جدا کنید و تک تک قسمت ها را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید.

 

 • ارور یخچال سامسونگ 6E

این ارور نشان دهنده مشکل در سنسور محیطی یخچال بعد از قطعی برق می باشد برای بر طرف کردن این کد خطا دو دکمه Power Freeze و Power Coolرا به مدت 15 الی 20 ثانیه نگه دارید بعد از ریست شدن یخچال شروع به کار میکند در غیر این صورت برای برطرف کردن این کد با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

 

 • ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ 8E

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در قسمت سنسور یخساز می باشد برای برطرف کردن این مشکل سنسور و سیم های رابط را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز این سنسور را تعویض کنید توجه داشته باشید که یخساز در حالت خاموش نباشد.

 

 •  ارور یخچال سامسونگ 23E

این کد خطا نشان دهنده بروز مشکل در فن کندانشور میباشد این فن را مورد بررسی قرار دهید و سیم های متصل به آن را چک کنید تا قطعی نداشته باشد اگر تمامی این قطعات سالم بودند و هنوز کد خطا روی صفحه نمایشگر یخچال شما پاک نشده بود به سراغ برد الکترونیکی یخچال بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

 • ارور یخچال سامسونگ 25E

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در سیستم دیفراست یا یخ زدای یخچال می باشد سنسور دیفراست را تعویض کنید و ترمو فیوز، المنت و بقیه قطعات مرطبت به این سیستم را بررسی کنید و در با بر طرف نشدن این مشکل برد یخچال را مورد بررسی قرار دهید.

 

 ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ 39E

این ارور نشان دهنده مشکل در قسمت یخساز می باشد و نشان دهنده این نیست که چه قسمتی دقیقا آسیب دیده است و یا حتی امکان از کار افتادن یخساز می باشد برای بر طرف کردن آن یخساز را جدا کرده و تمامی قطعات آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارورهای یخچال و فریز سامسونگ در تهران

 •  ارور یخچال سامسونگ 86E و 83E

این ارور مربوط به نوسان و قطعی برق و نوسان در قسمت اینور تر pdaمی باشد برای بر طرف کردن این مشکل یخچال را از برق بکشید و بعد از چند دقیقه آن را به برق بزنید یا اگر دکمه ریست بر روی پنل موجود می باشد آن را به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا یخچال ریست شود.

 •  ارور یخچال سامسونگ 40E

این ارور نشان دهنده به مشکل خوردن فن فریزر می باشد آن را بررسی کنید و در صورت نیاز فن را تعویض کنید پیشنهاد می شود که سیم های متصل به فن را هم بررسی کنید.

 • ارور یخچال سامسونگ41E

این ارور نشان دهنده مشکل در ارتباط بین برد اصلی و دیسپلی می باشد اول از همه سیم های ارتباط بین آن ها را بررسی کنید و در صورت نیاز برد را تعمیر و یا تعویض کنید.

 

 •  ارور یخچال سامسونگ 71E و 72E

این ارور ها نشان دهنده خطای سنسور یخچال فریزر می باشد برای بر طرف کردن آن به کمک اهم متر سنسور ها را بررسی کنید.

 

 •  ارور یخچال سامسونگ 81E

این ارور نشان دهنده مشکل در قسمت استارت کمپرسور می باشد برای برطرف کردن آن برد اینورتر را بررسی کنید.

 

 •  ارور یخچال سامسونگ RD

این ارور نشان دهنده یخ زدگی دمپر هوای یخچال می باشد برای برطرف کردن آن دمپر را بررسی کنید اگر دمپر کار نکند دمای یخچال شما گرم می شود.

 

 • ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ PC

این ارور نشان دهنده ارتباط بین درب و برد اصلی میباشد برای بر طرف کردن این مشکل یخچال را از برق بکشید و سیم های ارتباط بین برد اصلی و درب که در بیشتر مواقع در بالای درب میباشد را برسی کنید.

 

جمع بندی

برای بر طرف کردن این کد ها زمانی که مشکل دستگاه شما به حدی میباشد که از عهده خود شما بر نمی آید می توانید با مجموعه تعمیره که تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در تهران را به صورت تخصصی انجام می دهد تماس بگیرید ما تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر و یخچال سامسونگ را با ضمانت 180 روزه تعمیر میکنیم  ما در این مقاله صفر تاصد ارورهای یخچال و فریزر سامسونگ رو بیان کردیم.

مطالب مرتبط

گاز یخچال| چه زمانی متوجه خالی شدن گاز می شویم؟

قدیمی ترین یخچال سای بای ساید

گذاشتن  وسایل سنگین روی یخچال

مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[3 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران