با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟

مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟

لوازم خانگی درجه یک و کارآمد از اصلی ترین ملزومات داشتن زندگی راحت و با آسایش هستند، اما تنوع موجود در بازار این کالاها باعث شده است تا بسیاری از خریداران با سوالات یکسانی مواجه شوند و همواره به دنبال یافتن پاسخی برای آنها باشند. مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟ خرید کدام یک مقرون به صرفه تر است؟ ویژگی های یک یخچال خوب چیست؟

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت ۱۸۰ روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیر یخچال فریزر در تهران

 

برای تعمیر یخچال در تهران (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان تعمیر لوازم خانگی درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

آشنایی با یخچال دوقلو

برخی این دسته از یخچال ها را هم دسته و مشابه یخچال های ساید بای ساید می‌دانند، اما در واقع چنین نیست و محصولات دوقلو ویژگی های مخصوص به خود را دارند و امکانات متمایزی را ارائه می دهند؛ در محصولات دوقلو، یخچال از فریزر کاملا مجزا است و هر دو در قالب محصولات مختلفی تولید می شوند. شکل ظاهری کالاهای مدنظر مشابه یکدیگر است و در صورت قرار گرفتن در کنار هم، نقش مکمل را ایفا می نمایند، به همین خاطر است که با نام یخچال های دوقلو شناخته می شوند.

قسمت فریزر این یخچال ها تنها وظیفه منجمد کردن مواد غذایی را برعهده دارد و در امور دیگر از جمله مصارف روزانه کاربرد خاصی ندارد. جدا بودن بخش های اصلی در این محصول مزایا و معایبی را برای مصرف کننده به وجود می آورد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، اما در اصل، تناسب این محصول با نیاز مصرف کنندگان، شرایط زندگی و انتظارات آنها است که مزایا و معایب مدنظر را به وجود می آورد و ایرادی در خود کالاها وجود ندارد.

مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟

آشنایی با یخچال های ساید بای ساید

یخچال های ساید بای ساید از سری محصولات بسیار مدرن و مجهز هستند که توجه بسیاری از خریداران لوازم خانگی را به خود اختصاص داده اند، البته باید در نظر داشت که قیمت این محصولات نیز به طبع بیشتر از سایر کالاها است و اگر بودجه کافی برای خرید یخچال را دارید، می بایست آن را اولویت اول خود قرار دهید. ساید بای سایدها از همه نظر نیازهای خریدار را پاسخ می دهند، زیرا دارای طراحی زیبایی هستند و با انواع محیط ها هماهنگ می شوند، از طرفی بسیار جادار و طبقه‌بندی شده اند که سهولت در استفاده را برای مصرف کننده به وجود می آورد.

ساید بای سایدها دارای چند در هستند که هرکدام دسترسی های خاصی را پیش روی فرد قرار می دهند و وی را به بخش های مختلف قرارگیری مواد غذایی هدایت می کنند؛ در برخی از مدل های ساید بای ساید برای دسترسی ساده‌تر و سریعتر به مواد غذایی پرمصرف، قسمت های مخصوصی طراحی و تعبیه شده اند که از سایر قسمت ها مجزا هستند. بخش یخچال و قسمت فریزر آن بر روی هم سوار هستند و اغلب قسمت طبقه های فریزر در بخش پایینی قرار دارد، علت این موضوع سنگینی کشوهای فریزر و همینطور ساده‌تر بودن انجماد در آن قسمت است. باید در نظر داشت که این محصول با همه برتری ها و ویژگی های مثبت خود، ضعف هایی نیز دارد که در ادامه آورده شده اند.

مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟

حال لازم است به طور تخصصی به سؤال مطرح شده بپردازیم و یخچال های ذکر شده را از لحاظ کارایی، طول عمر، قیمت، شکل ظاهری، ابعاد و ویژگی های تولید با یکدیگر مقایسه کنیم؛ اطلاع از این جزئیات باعث می شود خریدار با دید بازتر و حق انتخاب بیشتری نسبت به تهیه لوازم خانگی اقدام نماید و بتواند انتخاب صحیح و متناسب تری را با نیاز خود انجام دهد.

شکل ظاهری

هر دو این محصولات از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و شکیل هستند و شکلی مدرن دارند، اما در این بین، وجود فضای بیشتر در برخی موارد مانع از طراحی و جلوه خاص شده است و ابعاد بزرگ یخچال گاهی دردسرساز می شود؛ این موضوع بیشتر در جابجایی ها درک می شود. ظاهر یخچال بحثی کاملا سلیقه ای است و این موضوع تحلیل آن را سخت می کند، اما در کل ساید بای سایدها ظاهر زیباتری دارند، زیرا یکپارچه هستند و وجود چند در، نمایشگر، دسته ها و… جلوه خاص تری را به وجود آورده است. در طرف مقابل یخچال دوقلو دارای دو بخش مجزاست که اغلب ظاهری ساده دارند و یا شکل هم هستند.

مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟

ابعاد و فضای داخلی

از لحاظ دسترسی به فضای داخلی یخچال و همینطور ابعاد، برتری نسبی با نمونه های دوقلو است، علت این است که برای هر کاربری فضای جداگانه ای در نظر گرفته شده است. در طرف مقابل بخش یخچال و فریزر ساید بای ساید به نوعی با یکدیگر ادغام شده اند و پرتی فضا در آنها بیشتر از نمونه رقیب مشهود است.

توان موتور و سیستم های خنک‌کننده

در این زمینه هردو محصول ویژگی های مشابه ای دارند و توان موتور آنها و میزان انرژی مصرفی به عوامل دیگری همچون هزینه های پرداخت شده، برندهای تهیه شده، مدل یخچال و نحوه استفاده از آن دارد. هر دو این یخچال ها برای ایجاد سرمایش از سیستم خنک‌کننده چندگانه یا Twin Cooling Plus استفاده می نمایند از بروزترین و کم مصرف ترین شکل های سرماسازی در وسایل سرمایشی مختلف است.

قیمت

همانطور که پیش از این نیز عنوان شد، یخچال های ساید بای ساید به دلیل برتری هایی که دارند از قیمت های بیشتری نیز بهره‌مند هستند، البته این موضوع باز هم به مدل خریداری شده، سال ساخت و برند تولید کننده بستگی دارد. یخچال های دوقلو از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه تر هستند و آنها نیز امکانات بسیار مناسبی را در اختیار خریدار قرار می دهند.

مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟

معایب یخچال های ساید بای ساید و دوقلو چیست؟

تا به اینجا بیشتر در رابطه با مزایای این محصولات بحث شد، اما این سؤال نیز مطرح می شود که هر یک از آنها چه معایبی دارند؟ بزرگترین عیب قابل ذکر در ارتباط با یخچال های ساید بای ساید ابعاد و وزن بالای آنها است که باعث می شود مصرف کنندگان در هنگام جابجایی دچار مشکل شوند؛ از سوی دیگر این محصولات دارای سیستم تصفیه آب نیز می باشند که نمونه های دوقلو از آن بی بهره هستند و فضایی برای این ویژگی مثبت ندارند. لازم است این را نیز بدانید که هزینه تعمیرات و تعویض قطعات در ساید بای سایدها بیشتر از یخچال دوقلو است، هرچند این مشکل در تیم تعمیره قابل حل است و نگرانی برای خریداران آن وجود ندارد.برای تعمیر یخچال در تهران در سایت یا با شماره های داخل سایت تمای بگیرین تا کارشناسان ما در اسرع وقت در کنار شما باشند.

تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید و دوقلو در تعمیره

تیم تعمیره با بهره مندی از بهترین امکانات و همینطور تعمیرکاران ماهر و باتجربه، خدمات فنی تمامی انواع مدل های یخچال را ارائه می دارد؛ دسترسی به انواع مختلفی از قطعات و لوازم مورد نیاز باعث شده است تا خدمات تعمیره با هزینه های بسیار پایینتری نسبت به رقبا عرضه شود. همه مصرف کنندگان خانگی و حتی صنعتی در صورت داشتن هرگونه مشکل می توانند از طریق درخواست اینترنتی و یا تلفنی، مشکل خود را با کارشناسان تعمیره در میان بگذارند.ما در تعمیر لوازم خانگی درتهران کارشناسانی با تجربه و ماهر در تمام نقاط تهران داریم.

تمامی خدمات، در محل انجام می شوند و نیازی به جابجایی یخچال های سنگین و بزرگ ساید بای ساید و دوقلو وجود ندارد؛ سرعت و کیفیت انجام کار بسیار بالاست و به مشتری از بابت رفع مشکل اطمینان داده می شود. البته این نکته نیز قابل توجه است که خدمات تعمیره تنها به این مدل یخچال ها محدود نمی شود، بلکه امکان ثبت درخواست سرویس و تعمیر هر نوع مدل یخچال دیگری از هر برندی نیز وجود دارد.

مطالب مرتبط:

نحوی ریست کردن یخچال

نحو تست ترموستات یخچال

علت یخ زدن بدنه یخچال

علت زود خاموش شدن و روشن شدن یخچال

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران