با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

نحوه ریست کردن یخچال فریزر

ریست کزدن یخچال و فریزر

نحوه ریست کردن یخچال فریزر

امروزه با پیشرفت یخچال فریزر در تمامی مدل ها و وجود سنسور های متفاوت در آنها گاهی متوجه ارور هایی در صفحه نمایشگر یخچال می شویم که تا به حال آن را ندیده ایم, این ارور نشانگر به وجود آمدن یه مشکل در یخچال می باشد و یا در بعضی از زمان ها اعداد و عبارات روی صفحه نمایشگر به هم ریخته می شود که با ریست دستگاه احتمال برطرف شدن این مشکل زیاد می باشد.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بعد از تعویض فیلتر یخچال رنگ چراغ آن روی صفحه نمایشگر سبز نشده باشد در این مواقع نیاز به ریست آن داریم تا چراغ نشان دهنده آن به حالت قبل و رنگ سبز برگردد.

و یا حتی ممکن است دمای داخل یخچال فریزر با دمایی که روی صفحه نمایشگر نشان میدهدمتفاوت باشد که در بعضی از این مواقع با ریست دستگاه مشکل آن برطف می شود ما در این مقاله سعی داریم که ریست بعضی از برندهای یخچال فریزر را به شما آموزش دهیم پس تا ادامه مطلب با ما همراه باشید.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت ۱۸۰ روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

 

تعمیر یخچال فریزر در تهران

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

ریست کردن یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

 

ریست کردن یخچال و فریز در تهران

در یخچال فریزر سامسونگ بعد از مصرف 1100 لیتر آب احتمال روشن شدن چراغ فیلتر می باشد در این مواقع با توجه به مدل یخچال فریزر سامسونگ نحوه ریست آن متفاوت می باشد.

• با نگه داشتن دکمه Alarm به مدت 3 ثانیه
• با نگه داشتن دکه ice/water ویا child lock به مدت 3 ثانیه
• و در بعضی از دستگاه های سامسونگ دکمه crushed و یا energy saver و water می توان جایگزین دکمه هایی که در قسمت بالا گفته شد باشند که با نگه داشتن آن ها به مدت 3 ثانیه چراغ LEDفیلتر به رنگ سبز بر میگردد.

برای ریست کردن خود یخچال فریزر سامسونگ با نگه داشتن دکمه Energy saver و Lightingبه مدت 5 ثانیه متوجه روشن و خاموش شدن صفحه نمایشگر می شویم با مشاهده ای صحنه شما موفق به ریست دستگاه شده اید.
در یخچال فریزر های ساید بای ساید سامسونگ شما دکمه Energy saver را روی صفحه نمایشگر مشاهده نمیکنید و به جای آن دکمه های Power cool و power freeze را به مدت 10 ثانیه نگه دارید و با روشن و خاموش شدن نمایشگر یخچای ساید بای ساید سامسونگ شما ریست شده است و هیچ گونه کد خطایی روی آن مشاهده نمی کنید.

ریست کردن یخچال فریزر بکو

ریست کردن یخچال

ریست کردن این یخچال فریزر متفاوت می باشد و به این نکته توجه داشته باشید که یخچال فریزر بکو دستگاهی بسیار پیچیده می باشد که برای تعمیر آن حتما باید با یک تعمیر کار یخچال فریزر بکو تماس بگیرید اما نحوه ریست کردن آن به این گونه می باشد که دکمه اول که دکمه قفل می باشد را از سمت راست و دکمه روبه روی آن در سمت چپ را به مدت 8 ثانیه نگه دارید پس از آن برعکس برند های دیگر که در لحظه ریست کردن خاموش و روشن شدن صفحه را مشاهده میکردید در این برند درجه دمای یخچال را مشاهده می کنید و اگر یخچال مشکلی نداشته باشد کد خطا از روی آن پاک می شود.

 

ریست کردن یخچال فریزر هیمالیا

یکی از برند های ایرانی که تولید کننده یخچال فریزر های با کیفیت در ایران می باشد که گاهی اوقات کد خطا بر روی نمایشگر آن نمایان می شود و برای ریست کردن آن کافیست دکمه on/off بر روی پنل را به مدت 5 ثانیه نگه دارید اما گر این کد خطا از روی نمایشگر پاک نشد و سیکل کاری یخچال فریزر آسیب دیده بود بهتر است با شرکت تعمیره تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تعمیر یخچال فریزر هیمالیا را در تهران انجام دهد.

 

 

ریست کردن یخچال کنوود

گاهی اوقات بر برطرف کردن کد خطای E0 از روی یخچال فریزر کنوود بهتر است آن را به مدت 4 ساعت از برق بکشید تا برد دستگاه ریست شود و مشکل برطرف شود اگر این مشکل برطرف نشد بهتر است با مجموعه تعمیره در تماس باشید چون یخچال فریزر و یا ساید بای ساید کنوود شما دچار یخ زدگی شده است و سنسور های آن باید مورد بررسی قرار بگیرد.

همیشه به این نکته توجه کنید که همه ی کد های خطا از روی یخچال فریزر ها با ریست کردن برطرف نمی شود و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعات دارد.

 

ریست کردن یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

ریست کردن یخچال در تهران

اول از همه به ریست چراغ های فیلتر یخچال فریزر ال جی می پردازیم در یخچال ال جی دکمه های water filter، express freeze، reset و یا fresh air filter برای ریست چراغ فیلتر می باشد که در مدل های یخچال ال جی هر کدام از آن ها متفاوت است و با نگه داشتن هر کدام از آن ها به مدت 3 ثانیه چراغ فیلتر به رنگ اول خود در می آید.
اما برای از بین بردن کد های خطا از روی یخچال فریزر ال جی با استفاده از دو دکمه Express یا reset freezeبسته به مدل یخچال به خمدت 5 ثانیه نگه می داریم چراغ های روی یخچال خاموش و روشن می شود و کد های خطا اروری صفحه نمایشگر پاک می شود.

 

ریست کردن یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

در یخچال فریزر بوش اغلب دکمه ریست در آن ها مشاهده می شود که با نگه داشتن آن به مدت 5 ثانیه یخچال فریزر بوش شما ریست می شود در بعضی از ساید های بوش در کنار دکه ریست دکمه Light وجود دارد.و برای خاموش کردن چراغ فیلتر کافیست دکمه water filter را به مدت 3 ثانیه نگه دارید.

 

ریست کردن یخچال فریزر جنرال الکتریک

در یخچال فریزر های جنرال الکتریک اغلب دکمه های Reset، Type، Child Lock، Alarm برای ریست دستگاه می باشد که بسته به مدل بندی آن ها می باشد.

 

 

ریست کردن یخچال فریزر و ساید با ساید اسنوا و دوو

ریست کردن یخچال فریزر اسنوا کاملا شبیه به یخچال فریزر دوو می باشد شما با نگه داشتن دکمه Sleep ویا Reset می توانید این مدل یخچال فریزر ها را ریست کنید.

 

 

اقداماتی که قبل از ریست کردن دستگاه باید انجام شود

شما با دیدن کد های خطا روی صفحه نمایشگر یخچال خود اول از همه باید به متخصص و تعمیر کاریخچال در مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا اول ایراد یخچال فریزر را برطرف کند و بعد کد خطای آن را از روی دستگاه ریست کند چون هر ارور یا کد خطا نشانگر ایراداتی در روند کاری یخچال یا آسیب دید قطعات آن می باشد که برطرف نکردن آن باعث خراب شدن یخچال فریزر می باشد.

 

مطالب مرتبط :

علت صدای یخچال چیست؟

کمپرسور یخچال چیست؟

نحو ه ی تنظیم دمای یخچال

ارور یخچال فریزر سامسونگ

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

6 پاسخ

    1. ممنون از شما که وقت گزاشتید و کامل مطالعه کردید.
      ما سعی میکنیم جامع ترین مقالات را برای همراهان همیشگی خود بنویسیم.

  1. سوال داشتم ازتون این یخچال ما خیلی قدیمی هست ایا للستیکش هست

    1. سلام از شما. بله امکانش هست.لطف بفرمایید یا از طریق سایت ثبت درخواست کنید یا اینکه با یکی از شماره های داخل سایت با کارشناسان ما تماس برقرار کنید و مدل یخچال خودتون رو بفرمایید کارشناسان ما در کمترین زمان مشکل یخچال شما رو برطرف میکنند.

    1. سلام ممنون از شما بابت اعتمادتون. ما همیشه رضایت مشتریان خودمان را هدف قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران