با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ماشین لباسشویی کندی

ارور لباسشویی کندی

ارور ماشین لباسشویی کندی

ماشین لباسشویی کندی، یکی از برند های تولید شده توسط کشور ایتالیا می‌باشد این برند مشابه برند هوور است و محصولات متنوعی در این صنعت تولید میکند. اگر شما از ماشین لباسشویی کندی استفاده میکنید باید به این نکته توجه داشته باشید که در صورت بروز مشکل و یا آسیب دیدگی این دستگاه یک کد خطا به شما نمایش میدهد. کد خطای ماشین لباسشویی کندی لزومآ نشان دهنده دقیق آسیب دستگاه نیست اما شما را راهنمایی میکند تا در جهت درستی مراحل عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کندی را انجام دهید. در این مواقع تکنسین های مجموعه تعمیره با مشاهده این ارور لباسشویی کندی به صورت تخصصی و در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر این دستگاه میکنند.ما در تعمیره تکنسین های مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

کد خطای ماشین لباسشویی کندی

لباسشویی های قدیمی که توسط شرکت کندی تولید شده بودند فعالیت و فرایند شستشوی خود را توسط یک تایمر مکانیکی انجام میدادند به طبع قطعات مکانیکی قابلیت نمایش کد خطا و آسیب وارد شده را نداشتند و در صورت خرابی دستگاه مراحل عیب یابی و تعمیر بسیار پیچیده و دشوار بود اما با ورود برد الکترونیکی به جای تایمر های مکانیکی، قابلیت نمایش کد خطا به دستگاه ها اضافه شد. که در زمان نمایش ارور ماشین لباسشویی کندی و مطلع بودن از این کد شما به راحتی میتوانید به بررسی قطعات آسیب دیده بپردازید.

ارور ماشین لباسشویی کندی
چگونه از کد های خطا مطلع شویم؟

شما برای این کارمیتوانید از دفترچه راهنمای دستگاه استفاده کنید که در داخل آن تمامی ارور های لباسشویی کندی شرح داده شده است در غیر این صورت میتوانید این مقاله را از سایت تعمیره به طور کامل مطالعه کنید ما به صورت تخصصی نحوه برطرف کردن ارور ماشین لباسشویی کندی را شرح میدهیم.

 

کد خطا E00 ماشین لباسشویی کندی

این ارور لباسشویی کندی در مواقعی بر روی نمایشگر دستگاه نشان داده می‌شود که ماژول کنترل یا برد کنترل آسیب دیده باشد که تعمیرات لباسشویی کندی در این مواقع کاری بسیار تخصصی است و برای برطرف کردن آن باید با تعمیرکاران ما در مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

کد خطای E01 لباسشویی کندی

کد خطای E01 بر روی نمایشگر شما نشان داده شده است در این مواقع به احتمال زیاد درب دستگاه به خوبی بسته نشده و یا قفل نمیگردد برای رفع این ارور لباسشویی CANDY شما در مرحله اول باید توجه کنید که درب دستگاه به خوبی بسته شده باشد و یا لباس ها بین درب مانع بسته شدن آن نمیشوند پس ااز بررسی این مورد باید به سراغ زبانه درب و میکروسوئیچ آن بروید.

 • بررسی باز بودن درب ماشین لباسشویی کندی
 •  بررسی زبانه درب
 •  بررسی میکروسوئیچ و یا قفل درب لباسشویی

ارور E02 ماشین لباسشویی کندی

زمانی که فشار آب ورودی ضعیف باشد و یا آب به خوبی وارد دستگاه نگردد ارور E02 بر روی ماشین لباسشویی کندی نمایش داده می‌شود. اما برای رفعاین ارور ماشین لباسشویی کندی باید موارد زیر را بررسی کنید.

 •  گرفتگی و یا پیچ خوردگی شلنگ ورودی آب
 • گرفتگی فیلتر ورودی آب، توسط رسوبات
 • آسیب دیدن شیر برقی
 •  بررسی سوئیچ فشار آب و سیم های رابط این قطعه

ارور E03 ماشین لباسشویی کندی

رفع ارور لباسشویی کندی

این ارور لباسشویی کندی نشان دهنده عدم تخلیه آب کثیف از داخل دستگاه می‌باشد که دستگاه در حین کار متوقف شده و سیکل شستشو به طور کامل انجام نمیگیرد.

نحوه رفع ارور E03 لباسشویی کندی:

 •  بررسی شلنگ تخلیه و رفع گرفتگی در داخل آن که مانع تخلیه آب می‌شود.
 •  رفع گرفتگی از داخل فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی کندی
 •  بررسی پمپ تخلیه آب
 •  بررسی سیم کشی برق متصل به پمپ
 •  اگر تمامی موارد بالا را بررسی کرده اید و مشکل تخلیه آب برطرف نشده است حتما باید تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کندی را انجام دهید.

کد خطای E04 ماشین لباسشویی کندی

این ارور لباسشویی کندی نشان دهنده نشتی آب و یا آسیب دیدن سوئیچ ضد سیل و یا فشار باشد که برای رفع ارور لباسشویی کندی باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • بررسی سوئیچ فشار
 • تست سیم کشی متصل به سوئیچ
 •  بررسی نشتی آب از تمامی قسمت های ماشین لباسشویی کندی

ارور E05 لباسشویی کندی

این ارور ماشین لباسشویی کندی نشان دهنده بروز مشکل در سنسور حرارت یا ترمیستو است که برای رفع این ارور ماشین لباسشویی کندی باید سنسور ترمیستور و اتصالات این قطعه را بررسی کنید.

کد خطای E06 ماشین لباسشویی کندی

ارور E06 در ماشین لباسشویی کندی نمایانگر آسیب دیدن برد الکترونیکی دستگاه میباشد که برای رفع این کد خطا لباسشویی کندی باید تعمیرات برد الکترونیکی لباسشویی کندی را انجام دهید.

 

ارور E07 ماشین لباسشویی کندی

این کدخطا لباسشویی کندی نشان دهنده بروز مشکل در قفل درب لباسشویی و یا سنسور سرعت می‌باشد بهتر است در این مواقع اقدام به تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی کندی خود کنید.

 

 

ارور E07a ماشین لباسشویی کندی

اگر این کد خطا بر روی نمایشگر نشان داده شود به احتمال زیاد موتور لباسشویی شما شروع به کار نمیکند.
برای رفع ارور ماشین لباسشویی کندی در این مواقع باید موتور این دستگاه را بررسی کنید و در صورت معیوب شدن این قطعه را تعویض نمایید.

کد خطا E08 لباسشویی کندی

برطرف کردن ارور لباسشویی کندی

با نمایش این ارور، ماشین لباسشویی شما متوقف شده و فرایند شستشو به اتمام نمیرسد برای رفع این ارور ماشین لباسشویی کندی باید به سراغ موتور، سنسور سرعت و برد الکترونیکی دستگاه بروید به طور کلی در صورت معیوب شدن موتور این کدخطا در لباسشویی کندی نمایش داده می‌شود.

ارور E09 ماشین لباسشویی کندی

اگر از داخل برد الکترونیکی ترایاک های موتور آسیب دیده باشد این ارور ماشین لباسشویی کندی نمایش داده می‌شود و همچنین در برخی از مواقع ممکن است موتور دستگاه آسیب دیده باشد.

 

کد خطا E10 ماشین لباسشویی کندی

اگر ارتباط بین برد و نمایشگر ماشین لباسشویی دچار قطعی و یا آسیب دیدگی شده باشد این ارور ماشین لباسشویی کندی نمایش داده می‌شود برای رفع کد خطای لباسشویی کندی باید برد الکترونیکی و نمایشگر را بررسی کنید همچنین گاهی اوقات ممکن است اتصالات بین برد الکترونیکی و نمایشگر آسیب دیده باشد.

ارور E11 ماشین لباسشویی کندی

این ارور مربوط به مدار خشک کن ماشین لباسشویی کندی می‌باشد که در صورت باز بودن مدار و یا آسیب دیدن هیتر این کدخطا لباسشویی کندی نمایش داده می‌شود.

 

ارور E12 لباسشویی کندی

این کد خطا نشان دهنده قطعی ارتباط بین تابو های کنترل و سیم های رابط می‌باشد.

 

کد خطا E13 ماشین لباسشویی کندی

اگر سنسور NTC دچار آسیب دیدگی شده باشد و یا ارتباط بین برد و هیتر معیوب شوند این ارور ماشین لباسشویی کندی نمایش داده می‌شود بهتر است سیم ها رابط را بررسی کنید.

 

کد خطا E14 ماشین لباسشویی کندی

این ارور لباسشویی کندی نشان دهنده مختل شدن گرمای آب است بهتر است در این مواقع المنت و سیم های رابط متصل به ان را بررسی کنید همچنین گاهی اوقات ممکن است ارتباط بین این قطعات از بین رفته باشد که در این مواقع برای رفع ارور ماشین لباسشویی کندی باید اتصالات و سیم های رابط را بررسی کنید.

 

کد خطا E15 لباسشویی کندی

این ارور ماشین لباسشویی کندی نشان دهنده بروز مشکل در حافظه برد الکترونیکی اصلی است که بهتر است در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی از یک تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید.

ارور E16 در ماشین لباسشویی کندی

اگر در داخل جعبه فیوز و یا سیم های رابط دچار اتصالی شده باشد این ارور ماشین لباسشویی کندی نمایش داده می‌شود که بهتر است برای برطرف کردن این مشکل اقدام به عایق کاری سیم ها و اتصالات داخل جعبه فیوز کنید.

ارور ماشین لباسشویی کندی E17

زمانی که سیگنال اشتباهی از موتور ژنراتور ارسال گردد این ارور بر روی نمایشگر لباسشویی شما نمایش داده می‌شود.
کد خطا E18 لباسشویی کندی
این ارور نمایانگر مشکل از فرکانس PCB می باشد که در این مواقع بهتر است ماژول کنترل را بررسی کنید.

 

مطالب مرتبط:

چرا دور تند ماشین لباسشویی کار نمیکند؟

تعمیر پارگی لاستیک لباسشویی

تعمیر موتور لباسشویی

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[0 امتیاز از 0 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران