با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

مجموعه تعمیره، به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی CANDY در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه میدهد. اگر از خدمات مجموعه تعمیره استفاده کنید از مزیت های تعمیر لباسشویی کندی در محل بهره‌مند می‌شوید با انجام این کار شما شاهد تمامی خدمات انجام شده مانند تعمیرات و تعویض قطعات هستید. اما اگر خودتان از دانش فنی بالایی برخوردار هستید و قصد تعمیرات ماشین لباسشویی کندی را دارید میتوانید این مقاله را مطالعه کنید.
کاربران عزیز شما میتوانید با استفاده از خدمات مجموعه تعمیره، در هزینه تعمیرات لباسشویی کندی خود تا 50 درصد صرفه جویی کنید.ما در تعمیره تکنسین های مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیر لباسشویی کندی

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر لباسشویی کندی، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزیته ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

تمامی کارشناسان ما, موظف هستند که فاکتور رسمی برای انجام خدمات خود به شما بدهند.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند.

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم.

تکنسین مجرب تعمیره

تکنسین مجرب تعمیره

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم.

راهنمای قیمت

نصب ماشین لباسشویی250 الی 500 هزار تومان
تعویض تایمر مکانیکی300 الی 600 هزار تومان
تعویض تایمر دیجیتالی400 الی 600 هزار تومان
تعویض کمک فنر لباسشویی250 الی 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی250 الی 350 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی50 الی 100 هزار تومان
ایاب و ذهاب80 الی 100 هزار تومان
 • تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

مجموعه تعمیره، به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی CANDY در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه میدهد تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی در مجموعه تعمیره با گزراندن دوره های آموزشی و دریافت مدارک مربوطه به صورت تخصصی و در سریع ترین زمان تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در محل را به شما عزیزان ارائه می‌دهند اگر از خدمات مجموعه تعمیره استفاده کنید از مزیت های تعمیر لباسشویی کندی در محل بهره‌مند می‌شوید با انجام این کار شما شاهد تمامی خدمات انجام شده مانند تعمیرات و تعویض قطعات هستید. اما اگر خودتان از دانش فنی بالایی برخوردار هستید و قصد تعمیرات ماشین لباسشویی کندی را دارید میتوانید این مقاله را مطالعه کنید.
کاربران عزیز شما میتوانید با استفاده از خدمات مجموعه تعمیره، در هزینه تعمیرات لباسشویی کندی خود تا 50 درصد صرفه جویی کنید.ما در تعمیره تکنسین های مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیرات لباسشویی کندی

خدمات ما: تعمیر لباسشویی زیرووات

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی کندی CANDY در تهران

شما میتوانید برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران از مراحل زیر استفاده کنید.

 •  در قدم اول میتوانید وارد سایت مجموعه تعمیره شوید و با نزدیک ترین شعبه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی تماس بگیرید و یا در داخل سایت به صورت اینترنتی ثبت درخواست کنید.
 • پس از تماس شما اوپراتور های مجموعه تعمیره اطلاعات را ثبت کرده و نزدیک ترین تکتنسین به محل سکونت شما را معرفی میکنند.
 •  پس از طی این مراحل تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی موظف است در سریع ترین زمان در محل سکونت شما حضور پیدا کند.
 •  ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی برای تعمیرات از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کنیم.
 • پس از تعمیرات لباسشویی کنید یک فاکتور از طرف نمایندگی ما برای شما ارسال و صادر میگردد.
 • در داخل این فاکتور تمامی خدمات و قطعات تعویض شده به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران

اگر به دنبال تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کندی در تهران هستید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در قدم اول شما عزیزان را راهنمایی میکنیم تا از هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی خود مطلع شوید و یا در صورت جزئی بودن مشکل، این دستگاه با کمک راهنمایی های ما خودتان میتوانید مشکل را برطرف کنید. اما استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در مجموعه تعمیره چه مزیت هایی به دنبال دارد.

 • اعزام سریع تعمیرکار لباسشویی کندی در تمامی مناطق تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در محل سکونت
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعویض قطعات
 •  ارائه تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی کندی
 • صادر کردن فاکتور پس از انجام تعمیرات که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده شرح داده می‌شود.
 •  ضمانت تعمیرات لباسشویی کندی یکی دیگر از قابلیت های استفاده از خدمات مجموعه تعمیره است که این ضمانت به صورت کتبی در داخل فاکتور ثبت شده و به مدت 6 الی 12 ماه می‌باشد.
 
 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی به چه صورت است؟

اگر متوجه خرابی ماشین لباسشویی کندی شده اید بهترین راه برای رفع این مشکل استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی است که در این مواقع دستگاه شما باید دارای گارانتی معتبر باشد و دقت داشته باشید که دستگاه شما از گارانتی خود خارج نشده باشد در این مواقع میتوانید با شماره های بر روی گارانتی در تماس باشید در صورت اتمام گارانتی و یا راضی نبودن از خدمات پس از فروش لباسشویی کندی میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی را به شما عزیزان ارائه میدهیم.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در منزل

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی یکی دیگر از قابلیت های مجموعه تعمیره است که با کیفیت بالا و به صورت تخصصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میگیرد. برای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی کندی میتوانید وارد سایت تعمیره شوید و با نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود تماس بگیرید. پس از تماس شما تعمیرکار لباسشویی کندی کم تر از یک ساعت به محل سکونت شما اعزام می‌شود. اما استفاده از این خدمات شامل چه مزیت هایی می‌شود.

 •  با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی شما در زمان و در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی میکنید.
 • دستگاه شما از آسیب هایی که در هنگام حمل و نقل به آن وارد می‌شود در امان است.
 •  با استفاده از تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل شما شاهد تمامی خدمات انجام شده روی دستگاه هستید.
 
 

تعمیر ماشین لباسشویی کندی توسط تعمیرکار مجموعه تعمیره چقدر زمان میبرد؟

یکی از متداول ترین سوالات خانم های خانه، مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی کندی است زیرا این دستگاه در نظافت تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر این سوال هم مدنظر شما است میتوانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.
پس از درخواست شما، در سریع ترین زمان تعمیرکار لباسشویی کندی با ابزار کامل به محل سکونت شما اعزام می‌شود این فرد در مرحله بعد به صورت تخصصی و دقیق شروع به عیب یابی دستگاه میکنید که پس از این مرحله تمامی هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی را به شما اعلام میکند و در صورت رضایت شما مرحله تعمیر آغاز میگردد دقت داشته باشید در برخی از مواقع و مشکلات سطحی، زمان بسیار زیادی برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی نیست اما در بعضی از اوقات مشکل بسیار پیچده تر است. پس، مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی کندی به میزان خرابی دستگاه بستگی دارد و تعمیر کار نمیتوانید زمان مشخصی برای تعمیر آن به شما اعلام کند.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی مجیک در تهران

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر ماشین لباسشویی کندی کاری تخصصی است که انجام این کار توسط افراد ناوارد باعث آسیب رساندن به دستگاه و قطعات دیگر آن می‌شود. ما در مجموعه تعمیره با بهره گیری از دانش تعمیرکاران لباسشویی کندی، نقاط آسیب دیده را به درستی عیب یابی کرده و تعمیر میکنیم که همین موضوع باعث صرفه جویی در هزینه تعمیرات لباسشویی کندی شما عزیزان می‌شود. یک تعمیر کار لباسشویی چه ویژگی هایی دارد؟

 •  تعمیر کار لباسشویی کندی باید وقت شناس باشد یعنی در زمان هماهنگ شده درب منزل شما حضور پیدا کند.
 •  تعمیرکار لباسشویی کندی باید تمامی خدمات را در محل سکونت شما انجام دهد.
 •  تعمیرکار باید تمامی آموزش های لازم برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی را گزرانده باشد.
 •  برای تعویض قطعات، تعمیرکار باید از قطعات اصلی و شرکتی استفاده کند.
 •  در صورت بروز مشکل از قسمت رفع عیب شده در بازه زمانی گارانتی تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی موظف است آن را به صورت رایگان برطرف کند.
 
 

خدمات ما: تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی کندی قدیمی

اگر از قدیمی ترین ماشین لباسشویی کندی استفاده می‌کنید و متوجه مختل شدن کار این دستگاه شده اید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی کندی قدیمی را به شما عزیزان ارائه میدهیم. در گذشته تایمرها، صادر کننده فرمان های اصلی در ماشین لباسشویی بودند این قطعه به کمک پلاتین و موتور ساعت برنامه های شستشو را مدیریت میکرد که در صورت خرابی این قطعه دستگاه شما به طور کلی از کار مختل می‌شود.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی زیمنس

عیب یابی ماشین لباسشویی کندی توسط تعمیرکار نمایدگی مجموعه تعمیره

نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی

قبل از تعمیرات ماشین لباسشویی کندی باید مراحل عیب یابی این دستگاه را به درستی انجام دهید گاهی اوقات ممکن است کار نکردن یک قطعه به دلیل آسیب دیدن قطعات دیگر و یا سیم کشی دستگاه باشد. پس عیب یابی ماشین لباسشویی کندی کاری بسیار تخصصی است و اگر به دنبال صرفه جویی در تعمیرات این دستگاه هستید باید این مرحله را به کمک یک فرد متخصص انجام دهید.
اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی کندی هستید ما در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات این دستگاه میپردازیم.

 • تخلیه نشدن آب لباسشویی کندی.
 • دلیل تکان خوردن ماشین لباسشویی کندی.
 • دلیل پر شدن آب در داخل لباسشویی کندی.
 •  دلیل سر و صدای زیاد لباسشویی کندی.
 • دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی کندی.
 •  چرا درب ماشین لباسشویی کندی باز نمی‌شود.
 • چرا لباسشویی شروع به کار نمیکند.

اگر دستگاه شما آسیب دیده است قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی بهتر است دستورالعمل های زیر را مطالعه کنید.

 

چرا لباسشویی شروع به شستشو نمی‌کند؟ برای رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی کندی چه باید کرد؟

اگر پس از روشن کردن دستگاه و تنظیم برنامه شستشو متوجه شدید که ماشین لباسشویی فرایند شستشو را آغاز نمی‌کند باید موارد زیر را بررسی کنید.

 •  در قدم اول سیستم برقی دستگاه و منزل را بررسی کنید که اگر برق وارد دستگاه نمی‌شود این مشکل را برطرف کنید.
 •  پس از بررسی مورد بالا به سراغ برد الکترونیکی و یا تایمر ماشین لباسشویی بروید.
 •  در صورت آسیب دیدن برد و یا تایمر در سریع ترین زمان اقدام به تعمیرات این قطعات کنید.
 •  یکی از قطعات مهم درفرایند شستشو، میکروسوئیچ درب است.
 •  در صورت معیوب شدن این قطعه حتما آن را تعویض کنید.
  دقت داشته باشید که در این مواقع برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی اگر دستگاه به طور کلی روشن نمی‌شود حتما باید سیستم برقی دستگاه و برد اصلی عیب یابی و تعمیر گردد.
 

خدمات ما : تعمیر لباسشویی دوو در تهران

هیچ برقی به لباسشویی نمیرسد؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی چه کنیم؟

زمانی که اقدام به روشن کردن ماشین لباسشویی کندی میکنید و این دستگاه روشن نمی‌شود باید موارد زیر را بررسی کنید.

 •  پریز متصل به دوشاخه لباسشویی را بررسی کنید گاهی اوقات ممکن است سیستم برقی منزل با مشکل مواجه شده باشد.
 •  پس از بررسی این قطعه به سراغ سیم ورودی و دوشاخه برق بروید.
 •  در صورت آسیب دیدن این اتصالات بهتر است آن را تعویض کنید.
 •  موارد گفته شده بیرون از دستگاه هستند گاهی اوقات با بررسی موارد بالا مشکل ماشین لباسشویی کندی برطرف نمی‌شود.
 • بهتر است درب روی دستگاه را باز کرده و برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی پارازیت متر را بررسی کنید.
 •  ممکن است برد الکترونیکی دستگاه به دلیل نوسان برق آسیب دیده باشد که بهتر است در این مواقع برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی با یک تعمیرکار با تجربه در تماس باشید.

در صورت رفع عیب نشدن دستگاه می‌توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

خدمات ما :  تعمیر لباسشویی کنوود

چرا درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود؟ برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کندی چه باید کرد؟

اگر درب ماشین لباسشویی شما باز نمی‌شود موارد زیر را قبل از تعمیرات ماشین لباسشویی کندی بررسی کنید.

 • دقت داشته باشید که سیکل شستشو لباسشویی کامل به اتمام رسیده باشد.
 •  اگر درب ماشین لباسشویی باز نشد بهتر است یک بار دستگاه را خاموش و روشن کنید.
 • اگر آب از داخل ماشین لباسشویی به خوبی تخلیه نشود درب دستگاه باز نمیگردد.
 •  بهتر است منتظر باشید تا آب به خوبی تخلیه شود.

با بررسی موارد بالا و باز نشدن درب میتوانید برای برطرف کردن این مشکل با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کندی در ارتباط باشید.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی پاکشوما در تهران

چرا لباسشویی پر از آب می‌شود؟ برای تعمیرات و رفع عیب دستگاه با کجا تماس بگیریم.

علت تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی

اگر در حین کار و یا خاموش بودن ماشین لباسشویی متوجه پر شدن مخزن درام شده اید باید موارد زیر را بررسی کنید.

 •  ممکن است فشار آب شما بیش از حد باشد که برای جلو گیری از وارد شدن بیش از حد آب باید مقدار آن را تنظیم کنید.
 • در برخی از مواقع شیر برقی دچار آسیب دیدگش شده است و خاصیت قطع کردن آب در حین شستشو را از دست داده.
 •  در این مواقع شیر برقی باید تعویض شود.
 •  اما اگر باز هم متوجه پر شدن مخزن آب شده اید حتما به سراغ هیدرواستات بروید.
 •  در این مواقع برای عیب یابی هیدرواستات از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی کمک بگیرید.

میتوانید برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا ما به صورت تخصصی مشکل پر شدن مخزن اب لباسشویی شما را برطرف کنیم.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی آبسال

خدمات ما: تعمیر لباسشویی باکنشت

علت صدا در لباسشویی چیست؟ چگونه اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی کنیم؟

تولید صدا، یکی از متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی است که این صدا به مرور زمان طاقت فرسا می‌شود.
برای تعمیر لباسشویی در زمان تولید صدا باید موارد زیر را بررسی کنید:

 •  تراز نبودن لباسشویی یکی از مواردی است که در حین کار هم باعث لرزش و هم تولید صدا می‌شود.
 •  اگر بیش از حد و یا کم تراز ظرفیت ماشین لباسشویی در داخل آن لباس بریزید در حین کار باعث لرزش و تولید صدا میگردد.
 •  در برخی از مواقع با گرفتگی پمپ توسط اشیاء داخل لباس تولید صدا میگردد.
 •  اما مهم ترین دلیل تولید صدا توسط لباسشویی آسیب دیدن بلبرینگ و کاسه نمد است.
 •  که به مرور زمان این صدا بیشتر شده و دستگاه در حین کار متوقف می‌شود.

تعویض بلبرینگ و کاسه نمد کاری بسیار تخصصی است که برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی در این مواقع باید از تعمیرکاران مجموعه تعمیره کمک بگیرید.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی بوش در تهران

علت تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی انجام شود؟

علت تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی

اگر آب از داخل دستگاه تخلیه نگردد ماشین لباسشویی در حین کار متوقف شده و فرایند شستشو به اتمام نمیرسد.
قبل از تعمیر ماشین لباسشویی کندی و عدم تخلیه آب باید موارد زیر را بررسی کنید:

 •  یکی از مواردی که باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی کندی می‌شود گرفتگی شلنگ تخلیه و فیلتر تخلیه است.
 •  در قدم اول فیلتر را باز کرده و تمیز کنید پس از آن به سراغ شلنگ تخلیه بروید و گرفتگی آن را برطرف کنید.
 •  اگر باز هم متوجه تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی شدید باید به سراغ پمپ تخلیه بروید.
  اگر همچنان دستگاه، آب را تخلیه نمی‌کند و متوقف شده است بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در مجموعه تعمیره در تماس باشید.
 

خدمات ما: تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در تهران

چرا لباسشویی در هنگام شستشو تکان میخورد؟ روش تعمیر و عیب یابی دستگاه در این مواقع چیست؟

چرا لباسشویی کندی در هنگام شستشو تکان میخورد؟

اگر از لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی خود کلافه شده اید. توجه داشته باشید که در بیشتر مواقع لرزش ماشین لباسشویی به نحوه استفاده شما از این دستگاه بستگی دارد که ما در ادامه این مطلب به آن ها میپردازیم و روش های عیب یابی لرزش لباسشویی کندی را شرح می‌دهیم.

 • ریختن کمتر و یا بیشتر از حد ظرفیت لباسشویی در داخل آن باعث لرزش دستگاه در حین کار می‌شود.
 •  تراز نبودن باعث تکان خوردن ماشین لباسشویی کندی می‌شود بهتر است این دستگاه را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 •  اگر موارد گفته شده را رعایت کردید باز هم متوجه تکان خوردن لباسشویی می‌شوید.
 • کمک فنر های دستگاه را عیب یابی کنید.

تعویض کمک فنر های لباسشویی نیاز به تخصص دارد اما برای تعویض آن نیاز به حمل و نقل دستگاه نیست در این مواقع شما میتوانید با ما در تماس باشید تا از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل بهره مند شوید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران

سرویس لباسشویی کندی چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می‌کند؟

استفاده نادرست و عدم سریویس ماشین لباسشویی کندی به مرور زمان باعث آسیب های بیشتر به این دستگاه می‌شود و شما را نیازمند، به تعمیرات لباسشویی کندی میکند. دقت داشته باشید که اگر تعمیرکاران لباسشویی کندی در مجموعه تعمیره به محل سکونت شما اعزام شدند شما میتوانید نحوه سرویس این دستگاه را از تکنسین های ما آموزش ببینید تا دیگر دستگاه با نقص فنی رو به رو نشود و شما در هزینه تعمیرات لباسشویی کندی خود صرفه جویی کرده باشید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی بکو

مطالب مرتبط:

ارور ماشین لباسشویی کندی 

چرا دور تند ماشین لباسشویی کار نمیکند؟

تعمیر پارگی لاستیک لباسشویی

تعمیر موتور لباسشویی

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران