با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

چرا بعد از روشن کردن ظرفشویی فیوز می پرد؟

علت پریدن فیوز در ماشین ظرفشویی چیست؟

چرا بعد از روشن کردن ظرفشویی فیوز می پرد؟

در زمان تماس شما عزیزان با مجموعه تعمیره یکی از پرسش های پر تکرار شما این است که چرا بعد از روشن کردن ظرفشویی فیوز میپرد؟ ما در ادامه این مطلب به این پرسش به صورت تخصصی پاسخ می دهیم و دقت داشته باشید که با مواجه شدن با این مشکل شما باید در سریع ترین زمان با یک تعمیر کار متخصص در تماس باشید. علت پریدن فیوز پس از روشن شدن ظرفشویی به موارد و قطعاتی بستگی دارد. که ما مراحل عیب یابی و نحوه برطرف کردن مشکل آن ها را برای شما شرح می دهیم دقت داشته باشید که برای تعمیر این مشکل باید از تعمیرکاری کمک بگیرید که تخصص بالایی در زمینه تعمیر ظرفشویی در تهران را داشته باشد.

در غیر این صورت و تعمیر غیر تخصصی آن نه تنها مشکل دستگاه شما برطرف نمی شود بلکه تعمیر اشتباه باعث آسیب رساندن به قطعات سالم دستگاه می شود در این مواقع ممکن است دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش شود که برای تعمیر آن می توانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین تعمیر ظرفشویی را به شما ارائه می دهیم و همچنین خدمات ما به مدت 6 الی 12 ماه گارانتی می شود.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر ظرفشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

چرا بعد از روشن کردن ظرفشویی فیوز می پرد؟

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

 

چه مواردی باعث پریدن فیوز پس از اتصال ظرفشویی به برق می شود؟

زمانی که شما با روشن کردن ماشین ظرفشویی متوجه پریدن فیوز منزل می شوید بهتر است دیگر این کار را امتحان نکنید چون باعث آسیب رساندن به برد و دیگر قطعات ماشین ظرفشویی می شود اما چرا بعد از روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز می پرد؟ در این جا به برخی از مهم ترین عوامل که باعث این مشکل می شوند را معرفی میکنیم.

  • آسیب دیدن برد ماشین ظرفشویی
  •  نشتی آب
  • نوسان گیر و یا فیلتر برق ماشین ظرفشویی
  •  آسیب دیدن المنت
  • استفاده ماشین ظرفشویی در زمان اوج مصرف
  • سیستم برق کشی ساختمان
  • آسیب دیدن موتور ماشین ظرفشویی
  • آسیب دیدن کلید پاور ماشین ظرفشویی

با آسیب دیدن این عوامل ممکن است پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز می پرد که برای بررسی این عوامل میتوانید تعمیر ماشین ظرفشویی خود را انجام دهید.

 

 

آیا آسیب دیدن برد باعث پریدن فیوز پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی می شود؟

علت پریدن فیوز پس از روشن شدن ظرفشویی

برد اصلی ماشین ظرفشویی وظیفه صادر کردن فرمان به دیگر قطعات را برعهده دارد این قطعه به کمک جریان برق وظیفه خود را انجام می دهد و زمانی که این برد آسیب دیده باشد ماشین ظرفشویی شما به طور کلی از کار می افتد و در برخی از مواقع با اتصالی بر روی قطعات این برد باعث پریدن فیوز می شود که در این مواقع شما برای تعمیر برد باید با تعمیرکار ماشین ظرفشویی تماس بگیرید دقت داشته باشید در این مواقع پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز می پرد و بی توجهی به آن باعث ایجاد نوسان برق در دیگر قطعات می شود که دیر اقدام کردن به تعمیر آن باعث سوختن قطعات دیگر می شود.

 

آیا نشتی آب یکی دیگر از دلایل پریدن فیوز پس از روشن شدن ماشین ظرفشویی می باشد؟

نشتی آب یکی دیگر از دلایل پریدن فیوز پس از روشن شدن ماشین ظرفشویی

در داخل ماشین ظرفشویی برای این که جریان برق به دیگر قطعات ارسال شود از سیم پیچ های استفاده شده است و دقت داشته باشید که بیشتر قطعات اصلی در زیر ماشین ظرفشویی قرار دارد در تمامی ماشین های لباسشویی یک سنسور در کف ان قرار دارد که در هنگام آبریزی این سنسور فعالیت ماشین ظرفشویی را قطع کرده و مارا از این آبریزی مطلع میکند اما اگر این سنسور از کار افتاده باشد و وظیفه خود را به درستی انجام ندهد آب بیش از حد افزایش یافته و باعث اتصالی در قطعات ماشین ظرفشویی می شود در این مواقع با روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز میپرد که برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید نشتی آب را پیدا کنید و پس از آن بررسی کنید که این اتصالی و پریدن فیوز باعث آسیب دیدن قطعات نشده باشد.

 

 

آیا آسیب دیدن فیلتر برق دلیل پریدن فیوز پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی می باشد؟

این قطعه برای جلو گیری از وارد شدن نوسان برق در داخل برد و دیگر قطعات ماشین ظرفشویی قرار گرفته شده است و همچنین برق اصلی و ورودی ماشین ظرفشویی به این قطعه متصل شده است که در زمان آسیب دیدن آن شما با روشن کردن ماشین ظرفشویی متوجه قطع شدن فیوز برق می شوید توجه داشته باشید که با وارد شدن نوسان برق احتمال آسیب دیدن برد اصلی بسیار زیاد می باشد پس بیش از حد این کار را تست نکنید با روشن کردن ماشین ظرفشویی و پریدن فیوز شما باعث آسیب دیدن برد اصلی ظرفشویی خود می شوید.

 

آیا المنت باعث پریدن فیوز پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی می شود؟

پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز می پرد؟

اگر با روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز میپرد یکی از قطعاتی که باید آن را مورد بررسی قرار دهید المنت ماشین ظرفشویی می باشد این قطعه وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد و همچنین یک ترموفیوز بر سر راه آن قرار گرفته تا در زمانی که جریان و گرمای بیش از حد توسط المنت استفاده شد برق آن را از مدار خارج کند گاهی اوقات با خراب شدن این ترموفیوز باعث ایجاد اتصالی در ظرفشئویی شما می شود که در این مواقع با روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز میپرد.

 

 

آیا استفاده در پیک مصرف برق از ماشین ظرفشویی دلیلی بر پریدن فیوز می باشد؟

دقت داشته باشید که در بیشتر لوازم خانگی المنت موجود می باشد به طور مثال اگر یخچال شما در حالت یخ زدایی باشد و همچنی در همین تایم لباسشویی شما در حالت گرم کردن آب باید و شما برای شستشوی ظروف ماشین ظرفشویی را روشن کنید احتمال پریدن فیوز در این مواقع بسیار زیاد می باشد با مصرف جریان زیاد باعث فشار بر روی فیوز منزل شده و همین امر باعث قطع شدن این قطعه می شود دقت داشته باشید که برای اتصال لوازم برق خانه هر یک از آن ها را به پریز جدا و محافظ متصل کنید با رعایت این کار دیگر در زمان روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز نمیپرد.

 

جمع بندی

اگر پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی فیوز می پرد بهتر است بررسی این مشکل را به یک متخصص بسپارید زیرا این فرد باید تمامی قطعات مورد نظر را بررسی کرده تا عیب یابی به درستی انجام شود شما میتوانید برای برطرف کردن این مشکل با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را به شما ارائه می دهیم.

علت جلو نرفتن تایمر ظرفشویی چیست؟

علت نشتی آب در ظرفشویی چیست؟

ارور کد خطاهای تعمیر ظرفشویی مجیک

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران