با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ماشین ظرفشویی مجیک 

اروز ماشین ظرفشویی مجیک

ارور ماشین ظرفشویی مجیک

مجیک یکی از تولید کنندگان مطرح در زمینه تولید ماشین ظرفشویی می باشد و دستگاه تولید شده توسط این برند دارای کیفیت بالایی است یکی از معروف ترین این دستگاه ها ماشین ظرفشویی 8 نفره و یا رو میزی می باشد که در کشور ما طرفداران بسیار زیادی دارد اما اگر شما از این دستگاه در منزل برای شستشوی ظروف استفاده میکنید و با ارور ماشین ظرفشویی مجیک مواجه شده اید دقت داشته باشید که این کدخطا در ماشین ظرفشویی مجیک نشانه آسیب دیدن آن در قسمت های مختلف دستگاه می باشد که شما با استفاده از دفترچه راهنمای ظرفشویی میتوانید از تمامی کد های خطای آن متوجه شوید.
اگر ماشین ظرفشویی مجیک شما آسیب دیده است و در حین کار متوقف شده و یک کد خطا نمایش می دهد شما میتوانید برای مطلع شدن از مشکل آن این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید ما در این مقاله تمامی ارور های ماشین ظرفشویی مجیک را شرح داده و نحوه عیب یابی و برطرف کردن آن را به شما توضیح می دهیم اما اگر برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک نیازمند تعمیرکار ماشین ظرفشویی هستید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما با ارائه تخصصی ترین خدمات تعمیر ظرفشویی مجیک در سریع ترین زمان به کمک شما می آیم و همچنین برای اطمینان شما تمامی خدمات این مجموعه به مدت 6 الی 12 ماه گارانتی میگردد.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر ظرفشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

رفع کد خطای ماشین ظرفشویی مجیک

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

کد خطا ظرفشویی مجیک

به طور کلی با پیشرفت تکنولوژی در صنعت تولید لوازم خانگی و ورود برد های الکترونیکی به این دستگاه ها کار برای تعمیرکاران بسیار آسان تر شده است به این صورت که در زمان آسیب دیدن ظرفشویی مجیک دیگر نیازی به عیب یابی کلی دستگاه نمی باشد و در زمان آسیب دیدن ماشین ظرفشویی به صورت خودکار مشکل خود را با یک ارور نمایش می دهد و اگر از تمامی ارور های آن مطلع باشید میتوانید آن را برطرف کنید دقت داشته باشید که تعمیر این دستگاه فقط با مطلع بودن از ارور ها انجام نمی شود و برای این کار شما باید تخصص کافی داشته باشید پس بهتر است در زمان نمایش ارور ظرفشویی مجیک با یک تعمیر کار در تماس باشید.

 

ارور E1 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E1 در ماشین ظرفشویی مجیک

اگر در مدت زمان 10 دقیقه و یا بیشتر درب ماشین ظرفشویی باز باشد این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نمایش داده می شود برای برطرف کردن کافیست درب را به ارامی ببندید.

 

ارورE2 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E2 ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ماشین ظرفشویی میجک در زمانی نمایش داده می شود که آب به خوبی بر روی ظروف پاشش ندارد که مهم ترین قطعه در این ارور جت پمپ می باشد پس برای برطرف کردن این ارور ماشین ظرفشویی مجیک کافیست جت پمپ را بررسی کنید.

 

ارور E3 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E3 ماشین ظرفشویی مجیک

اگر این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نمایش داده شد با باز کردن درب متوجه آب در داخل محفظه می شود این به نشانه تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی مجیک می باشد برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید شلنگ تخلیه و فیلتر داخلی ظرفشویی مجیک را تمیز کنید تا اگر دچار گرفتگی شده بود برطرف شود پس از بررسی این موضوع و تعمیر نشدن ماشین ظرفشویی مجیک باید به سراغ پمپ تخلیه بروید و این قطعه را بررسی کنید ویا ممکن است این مشکل از روی برد اصلی باشد.

 

ارور E4 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E4 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نشان دهنده تامین نشدن آب گرم است و یا دمای آبگرم به بیش از 85 درجه رسیده است که برای برطرف کردن این ارور ظرفشویی مجیک باید هیتر و یا المنت و همچنین ترموستات آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور E5 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E5 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ماشین ظرفشویی مجیک هم مانند ارور E4 از آسیب دیدن المنت و یا سنسور خبر میدهد که برای برطرف کردن این کد خطا در ظرفشویی مجیک باید این قطعات را مورد بررسی و در صورت آسیب دیدن تعویض کنید.

 

ارور E6 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E6 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ظرفشویی مجیک در مواقعی نمایش داده می شود که موتور اصلی به مشکل خورده باشد در این مواقع پس از مرحله ابگیری ماشین ظرفشویی مجیک این ارور را نمایش می دهد بهتر است در این مواقع برای برطرف کردن این ارور با یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک در تماس باشید.

ارورE7 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E7 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نشان دهنده آسیب دیدن برد اصلی ظرفشویی مجیک می باشد که برای تعمیر آن بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید.

 

ارور E8 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E8 در ماشین ظرفشویی مجیک

اگر شما این ارور را بر روش پنل ماشین ظرفشویی مجیک مشاهده کرده اید باید موتور و یا جت پمپ اصلی آن را تعمیر کنید این ارور هم مانند ارور E6 نشان دهنده آسیب دیدن موتور اصلی ظرفشویی مجیک می باشد.

 

ارور E10 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور E10 در ماشین ظرفشویی مجیک

زمانی این ارور ظرفشویی مجیک نمایش داده می شود که ارتباط بین برد اصلی و پنل به مشکل خورده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید کانکتور ها و سیم پیچ های متصل به برد اصلی و پنل مورد بررسی قرار بگیرند.

 

 

ارور F1 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور F1 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نشان دهنده خطا در فلو سنج و یا جریان سنج می باشد که نشان دهنده نرسیدن جریان به خوبی به قطعات می باشد برای برطرف کردن آن بهتر است قطعات و سنسور ها مورد بررسی قرار بگیرند.

 

ارور F2 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور F2 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ظرفشویی مجیک در زمانی نمایش داده می شود که آب به خوبی به دستگاه نرسد به طور کلی میتوان گفت این کد خطا نشان دهنده خطای هیدرو استات می باشد که حد تعیین شده آب به خوبی تنظیم نمی شود بهتر است در این مواقع به شیر ورودی آب و آکواستاپ توجه داشته باشید.

 

ارور F3 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور F3 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ظرفشویی مجیک نشان دهنده نشتی آب از ماشین ظرفشویی می باشد این نشتی آب میتواند از قسمت های مختلفی باشد که بر طرف کردن آن نیاز به تخصص دارد اما مهم ترین نکته در این مشکل بررسی سنسور آبریزی ماشین ظرفشویی مجیک می باشد این سنسور در کف دستگاه قرار دارد و اگر میکروسوئیچ آن آسیب دیده باشد به اشتباه خطا می زند اما اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه آبریزی ماشین ظرفشویی دارید میتوانید مقاله (علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی چیست؟) را مطالعه کنید.

 

 

ارور F4 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور F4 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نشان دهنده بالا بودن دمای ورودی آب می باشد اگر دمای ورودی آب بیش از 85 درجه باشد باید مسیر های ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید تا این ارور ظرفشویی مجیک برطرف شود.

 

ارور F5 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور F5 در ماشین ظرفشویی مجیک

اگر اب برای شستشوی ظروف گرم نشود این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید هیتر و یا المنت را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور F6 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور F6 در ماشین ظرفشویی مجیک

زمانی که فشار آب بسیار زیاد باشد و یا شیر برقی به مشکل خورده باشد این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نمایش داده می شود که بهتر است برای برطرف کردن آن به سراغ آکواستاپ بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.
اگر نیاز به تعمیرکار ظرفشویی مجیک دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در سریع ترین زما برای تعمیر ظرفشویی مجیک تعمیرکاران خود را اعزام میکنیم.

 

ارور F8 در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور F8 در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور یکی از متداول ترین ارور های ماشین ظرفشویی مجیک می باشد ارور F8 در ظرفشویی مجیک نشان دهنده آسیب دیدن موتور مقسم است که برای برطرف کردن این مشکل باید این قطعه را مورد بررسی قرار دهید دقت داشته باشید که اگر این قطعه شل شده باشد و به خوبی در جای خود قرار نگرفته باشد این ارور نمایش داده می شود بهتر است برای برطرف کردن ارور F8 ظرفشویی مجیک با یک تعمیرکار در تماس باشید.

 

 

ارور DR در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور DR در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نشان دهنده باز بودن درب است حال اگر میکروسوئیچ درب ظرفشویی مجیک شما آسیب دیده باشد این ارور نمایش می دهد زیرا در هنگام بسته شدن درب این قطعه فعال نمی شود.

 

ارور ts در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور ts در ماشین ظرفشویی مجیک

زمانی که تریستو ظرفشویی مجیک دچار اتصال کوتاه شده باشد این کد خطا نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این ارور ظرفشویی مجیک باید از یک تکنسین با تجربه کمک بگیرید.

 

 

ارور TO در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور TO در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور ماشین ظرفشویی مجیک نشان دهنده خراب بودن ترمیستور می باشد که برای برطرف کردن این مشکل این قطعه باید تعویض شود.

 

ارور to در ماشین ظرفشویی مجیک

ارور to در ماشین ظرفشویی مجیک

این ارور در ماشین ظرفشویی مجیک نشان دهنده مدار باز می باشد برای برطرف کردن آن باید به سراغ برد اصلی ظرفشویی مجیک بروید و به دنبال یک سوکت قرمز بر روی آن باشید اگر این سوکت دچار آسیب دیدگی شده باشد و یا از محل خود خارج شده باشد این کد خطا نمایش داده می شود.

 

جمع بندی

ما جهت آگاهی بیشتر در رابطه با ارور ظرفشویی مجیک در این مقاله نحوه عیب یابی و تعمیر آن را توضیح داده ایم اما توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر تخصص کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک ندارید این کار را به یک تکنسین با تجربه بسپارید تا به صورت تخصصی تعمیر این دستگاه را انجام دهد.

 

مطالب مرتبط

علت جلو نرفتن تایمر ظرفشویی چیست؟

علت نشتی آب در ظرفشویی چیست؟

چرا بعد از روشن کردن ظرفشویی فیوز می پرد؟

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 6 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران