با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخساز یخچال

تعمیر یخساز یخچال

یکی از قابلیت های پر طرفدار در یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید امروزی تولید یخ و آب تصفیه شده می باشد که تعمیر این قطعه برای تعمیرکاران که تجربه کاری بالایی نداشته باشندسخت می شود ما در مجموعه تعمیره یخساز تمامی برند های یخچال را در محل سکونت شما تعمیر میکنیم که کمتر نیاز به تعویض داشته باشد و در هزینه آن صرفه جویی شودپس در ادامه این مطلب ما به شما قطعات و علت خرابی یخساز را به شما معرفی میکنیم.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت ۱۸۰ روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تعمیریخ ساز یخچال

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

برای تعمیر یخچال در تهران (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان تعمیر لوازم خانگی درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند. 

 

یخساز از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

برای تعمیر یخساز یخچال نیاز به یک فرد متخصص با دانش بالا می باشد که با دیدن مشکل آن عیب یابی و تعمیر کند که این امر در بیشتر مواقع برای مصرف کننده اتفاق نمی افتد و تعمیر کار برای تعمیر یخساز آن را باز کرده و به تعمیر گاه میبرد ما در این مجموعه تعمیر یخساز یخچال را به صورت تخصصی و در بیشتر مواقع تعمیر آن را انجام میدهیم.

قطعات یخساز تشکیل شده از
1. موتور
2. شیر برقی
3. سنسور
4. سیم رابط
5. لوله ورودی آب
6. محفظه مخصوص
7. اهرم تشخیص یخ
8. برد الکترونیکی
در ادامه مطلب به برطرف کردن و عیب یابی تمامی این قطعات می پردازیم.

 

 

 چرا یخساز یخچال فریزر یخ نمی سازد؟

در مرحله اول دقت داشته باشید که روی دیسپلی ساید بای ساید گزینه یخ انتخاب شده باشد و قفل کودک نباشد بعد از آن پدال یخ را فشار دهید و دقت داشته باشید که صدای موتور آن می آید با شنیدن صدای موتور مخزن یخساز را نگاه کنید و یخ های داخل آن را خارج کنید با مشاهده یخ زدگی دمپر آن را تمیز کنید و یا ّا آسیب دیدن آن ای قطعه را تعویض کنید.

اگر پدال را فشار دادید و صدای موتور را نشنیدید سیم های رابط، میکرو سوییچی که در زیر پدال قرار دارد و خود موتور را با اهم متر تست کنید اگر تمامی این موارد سالم بودند مشکل از برد اصلی دستگاه می باشد که هیچ فرمانی صادر نمیکند.

 

 

 چرا یخساز ساید بای ساید روشن نمی شود؟

تعمیر یخ ساز یخچال

زمانی که یخساز ساید بای ساید کار نمیکند باید دکمه روشن خاموش بر روی خود یخساز را نگاه کنید که در حالت روشن باشد اگر این دکمه روشن بود به سراغ سیم های رابط بین برد اصلی و یخساز را با اهم متر تست کنید که سالم باشند احتمال گرفتگی فیلتر یخچال و نرسیدن آب به قسمت یخساز می باشد که در این صورت باید این فیلتر را تعویض کنید اگر تمامی این موارد سالم بودند به سراغ شیر برقی یخچال بریوید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

 دلیلی چسبیده شدن یخ های یخساز چیست؟

1. یکی از دلیل های آن پر شدن قالب یخ بیش از حد معمول میباشد که این امر خود باعث بالا آمدن سطح آن وچسبیدن یخ ها به هم میشود.اگر سطح آب داخل قالب زیاد باشد باعث بالا آمدن و یکدست شدن آن میشود.
2. یکی از دلایل مهم چسبیده شدن یخ به قالب میتوان به خراب شدن و فرسوده شدن قالب یخ اشاره کرد که حالت تفلون خود را از دست می دهد.
3. در بعضی از موارد یخ بیش از حد معمول یخ تولید میکند و شما استفاده نمیکنید که در این صورت باز هم یخ ها به می چسبند.
4. در بعضی از یخچال ها که پدال تخلیه یخ ندارند و به صورت دستی از داخل مخزن یخ را خارج میکنید به دلیل رطوبت یخ ها به هم می چسبند.

 

 عیب یابی و تعمیر یخساز ساید بای ساید

برای عیب یابی یخساز یخچال باید به نکاتی مانند گیر کردن اهرم یخساز دقت کنید و این مشکل را برطرف کنید با استفاده از qc میتوانید عملکرد یخساز را بررسی کنید که در مرحله اول قالب یخ حرکت میکند و به صورت عمودی حرکت میکند و یخ ها را تخلیه میکند و دوباره به حالت افقی حرکت میکند و با رسیدن به نقطه پایانی شیر برقی وارد مدار می شود و یخساز آبگیری میکند حال اگر در تست qc یخساز شما شروع به کار نکرد اول از همه باید سیم های رابط را تست کنید.

در بعضی از موارد در حمل و نقل یخچال این سیم های رابط آسیب می بیند و باعث از کار افتادن یخساز یخچال می شود بعد از تست موارد قبل سنسور زیر قالب یخساز را با اهم متر تست کنید با آسیب دیدن آن اختلال در کار یخساز پیش می آید توجه داشته باشید که دمای فریزر در کار کرد یخساز خیلی تاثیر دارد با آسیب دیدن دمپر و کامل بسته نشدن آن باعث گردش هوای بیرون به داخل یخساز و از کار افتادن آن می شود. ما به طور تعمیر یخساز یخچال  را بررسی کردیم.

 

مطالب مرتبط:

انواع لولای درب یخچال فریزر

ارور های یخچال ال جی

آشنایی برای انواع موتور یخچال

همه چیز درباره ی یخ ساز یخچال سایدبای ساید

چرا معمولاسطح خارجی یخچال ها را به رنگ سفید می سازند؟

 

 

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[0 امتیاز از 0 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران