با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

انواع لولای درب یخچال

لولای درب یخچال

انواع لولای درب یخچال فریزر

شاید تا به حال به اهمیت و وجود لولای درب یخچال دقت نکرده باشید اما وجود این قطعه برای درب یخچال بسیار مهم می باشد این لولا عاملی است که درب یخچال روی آن باز و بسته می شود و با گذشت زمان این لولا آسیب می بیند که باعث سخت باز و بسته شدن درب یخچال و یا همچنین باعث بسته نشدن آن و تولید صدا می شود در این مقاله ما اهمیت لولا و وظیفه آن و انواع لولای درب یخچال را به شما معرفی می کنیم.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

انواع لولای درب یخجال در تعمیره

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

 

تعمیر لولای درب یخچال و فریزر

لولای درب یخچال یکی از مهم ترین قطعات اصلی درب می باشد که در زمان آسیب دیدن لولای درب یخچال با مشکلات زیادی مواجه می شوید ممکن است درب یخچال به خوبی بسته نشود و همچنین باز بماند همین امر دلیل می باشد که انرژی داخل یخچال از بین می رود گاهی اوقات ممکن است که شما در هنگام اسباب کشی این لولا را گم کرده باشید در این مواقع میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در این مجموعه تمامی خدمات مربوط به لولای درب یخچال و همچنین تعمیر لولای درب یخچال را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.

 

چه مواقعی باعث آسیب دیدن لولای درب یخچال می شود؟

  • گاهی اوقات با سنگین کردن لوازم در داخل درب یخچال شما باعث آسیب دیدن لولای درب یخچال می شوید.
  •  اگر مدت زمان زیادی است که یخچال شما دچار آبریزی شده است همین موضوع به مرور زمان باعث زنگ زدگی و پوسیدگی می شود که لولای درب یخچال را خراب میکند.
    دقت داشته باشید که تعمیر لولای درب یخچال نیاز به تخصص دارد اگر لولای درب یخچال شما کج شده است در این مواقع نباید لولا را به سمتی بکشید زیرا باعث باز شدن موم های درز یخچال می شود و به مرور زمان مشکلات بیشتری برای یخچال به وجود می آید.

 

انواع لولای درب یخچال

تعمیر لولای درب یخچال

با آسیب دیدن لولای درب یخچال سریع به تعویض آن اقدام نمایید چون باعث آسیب دیدن درب یخچال می شود برای تعویض آن باید به مدل لولا و مدل یخچال توجه کنید تا برای تهیه آن مدلی متناسب با مدل یخچال خریداری کنید.

• لولا دریچه فلاپر
• لولا و یاتاقان های درب یخچال
• کیت دندانه ای
برای تعویض آن همیشه از یک تکنسین با دانش کاری بالا کمک بگیرید ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات یخچال مانند نصب، سرویس و تعمیر را به صورت تخصصی و با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم.

کار برد لولای یخچال چیست؟

لولای درب یخچال یکی از اجزای مهم در باز و بسته شدن درب یخچال می باشد و همچنین می تواند باعث جلوگیری از لرزش درب یخچال شود با آسیب دیدن این قطعه باز و بسته شدن درب یخچال برای شما سخت می شود و یکی از مواردی که باعث آسیب دیدن آن می شود گذاشتن وسایل و مواد غذایی سنگین در درب یخچال می باشد بعضی از افراد درب یخچال را بیش از حد باز میکنند این کار باعث آسیب دیدن درب و لولای یخچال می شود.

اگر لولای درب خراب باشد و درب یخچال به خوبی بسته نشود باعث هدر رفتن انرژی یخچال و بالا رفتن راندمان کاری کمپرسور می شود شما با دیدن لولای درب یخچال شاید بهخ اهمیت این قطعه توجه نکنید اما آسیب دیدن آن باعث خرابی یخچال در بلند مدت می شود پس وظایف مهم لولای درب یخچال باز و بسته شدن راحت و جلو گیری از لرزش درب یخچال می باشد.

 

چگونه لولای درب یخچال را تعویض کنیم؟

انواع لولای درب یخچال

• در یخچال های معمولی که محل اصلی چرخش درب یخچال بر روی لولا های آن می باشد بعد از گذشت چند سال این لولا ها خشک و سایده می شوند که همین امر باعث صدای زیاد در بسته شدن درب یخچال می شود در این موارد لولای درب را روغن بزنید که خشکی آن برطرف شده و درب درست باز و بسته شود و زمانی که مشاهده کردید این لولا ها خراب شده باشد این قطعه را تعویض کنید تعویض این قطعه باید توسط تعمیر کار یخچال انجام شود.
• در بعضی از یخچال های ساید بای ساید در قسمت لولای آن یک دندانه وجود دارد که در هنگام بسته شدن درب یخچال به آرامی بسته می شود جنس این دندانه ها از پلاستیک می باشد با خراب شدن این دندانه ها در به خوبی بسته نمی شود.
برای تعویض این لولا ها در مرحله اول یخچال را از برق بکشید و پیچ های لولای درب یخچال را باز کنید و جای آن را با لولای جدید تعویض کنید.

 

 

 لولای درب یخچال چیست؟

انواع لولای درب یخچال

در تمامی یخچال ها برای راحت باز و بسته شدن درب یخچال از یک لولا استفاده می شود که این لولا وظیفه بسیار مهمی دارد اما شاید با دیدن آن شما متوجه آن نشوید گاهی اوقات در یخچال های ساید بای ساید با بستن درب فریزر متوجه باز شدن درب یخچال یا برعکس آن می شوید این مشکل می تواند از لولای درب باشد .

یا گاهی اوقات در یخچال ها متوجه افتاده شدن درب می شوید تمامی این موارد بر اثر آسیب دیدن لولای درب می باشد پس این قطعه برای باز و بسته شدن راحت درب یخچال و همچنین برای جلو گیری از لرزش آن استفاده می شود که به مرور زمان این قطعه آسیب می بیند حتما برای تعویض آن از یک تعمیر کار یخچال کمک بگیرید.

زیرا تنظیم کردن درب یخچال با این که کاری راحت به نظر می رسد اما بسیار سخت می باشد این امر مخصوصا در یخچال های قدیمی بیشتر مشاهده می شود در بعضی از یخچال های ساید بای ساید از لولای دندانه ای استفاده می شود که جنس آن از پلاستیک می باشد و وظیفه آن آرام بسته شدن درب یخچال می باشد گاهی اوقات با آسیب دیدن آن درب یخچال به خوبی بسته نمی شود باز شدن درب در مدت زمان زیاد باعث ساییده شدن آن می شود برای بالا بردن عمر لولای درب یخچال همیشه دقت داشته باشید که بیش از حد وسایل را داخل درب یخچال نگزارید.

یا درب یخچال را بیش از حد باز نکنید این کار باعث آسیب دیدن درب یخچال می شود و همیشه توجه داشته باشید که برای تعمیر افتادگی و یا آسیب دیدگی درب یخچال از یک تعمیر کار کمک بگیرید ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر و یا تعویض لولای درب یخچال و یا تعویض نوار دور درب یخچال را به صورت تخصصی و با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم.

 

 

جمع‌بندی 

در کار کرد یخچال باید دقت داشته باشید که کوچک ترین قطعات هم در کارکرد آن تاثیر دارند و با خرابی آن ها باید در سریع ترین زمان به تعویض آن قطعه اقدام کنید ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات یخچال را به صورت تخصصی و با ضمانت انجام می دهیم مجموعه تعمیره برای راحت تر شدن کار شما عزیزان در تمامی مناطق تهران خدماتی مانند نصب، سرویس و تعمیر را انجام می دهیم مانند شرق، غرب، شمال، جنوب تهران پس با ما همراه باشید و ثبت درخواست کنید ما در این مقاله انواع لولای درب یخچال  را برای شما به طور کامل بیان کردیم.

مطالب مرتبط :

علت زود خاموش و روشن شدن یخچال و فریزر در تهران

علت یخ زدن بدنه یخچال

نحو تست ترموستات یخچال

نحوی ریست کردن یخچال

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 3 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

5 پاسخ

  1. ازتعمیره تشکرمیکنم بابت کارعالی که برای سایدمن انجام دادن

    1. بسیار خوشحالیم که راضی بودین ما در فاکتور خود ضمانت و گارانتی برای تعمیرات خود را ثبت میکنیم.

  2. من یخچال ساید دارم که با بستن درب فریزر درب یخچال باز میشه

    1. سلام . بسیار از مشکلی که برای دستگاه شما پیش آمده متاسفیم.این مسئله باید دقیق بررسی بشود. شما میتوانید با یکی از شماره های ثبت شده در سایت با ما در تماس باشید اگر بتوانیم تلفنی مشکل را حل میکنیم اگر نه ثبت درخواست کنید ما در اسرع وقت مشکل یخچال ساید شمار رو حل میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران