با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

همه چیز درباره یخساز یخچال ساید بای ساید

شرایط زندگی امروزی به شکلی است که نمی توان آن را بدون استفاده از وسایل و امکانات رفاهی تصور نمود، برای مثال روزی بدون استفاده از یخچال ها را در نظر بگیرید، بدین ترتیب به اهمیت بسیار بالای این محصولات بی نظیر و کارایی آنها در زندگی پی خواهید برد. در میان تمامی انواع یخچال ها، نمونه های ساید بای ساید به دلیل بهره مندی از امکانات و فضای بیشتر، محبوبیت زیادی دارند، یکی از این امکانات مهم یخساز یخچال است. برای تعمیر یخچال ال جی در تهران درخواست سرویس یا تماس بگیرید یا واتسآپ پیام بهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به منزل شما حضور پیدا کنند و سریعا مشکل را حل کنند.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت ۱۸۰ روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیر یخچال فریزر در تهران

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

برای تعمیر یخچال در تهران (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان تعمیر لوازم خانگی درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

 

مدت زمان یخسازی یخچال ساید

به طور کلی یکی از ویزگی های ساید بای ساید یخساز آن می باشد این قطعه به صورت اتوماتیک در یخچال ساید شروع به یخسازی می کند که تعمیر آن کاری بسیار تخصصی است و در زمان مشاهده آسیب دیدن آن باید از یک تعمیرکار یخچال کمک بگیرید دقت داشته باشید که مدت زمان یخسازی ساید بستگی به سرمای تعیین شده در یخچال ساید دارد اگر میزان سرما مورد تایید باشد یخساز شروع به ابگیری کرده و یخسازی را اغاز میکند در برخی از مدل های یخچال ساید زمانی که دمپر یخ آسیب دیده باشد هوای بیرون وارد فریزر شده و همین امر دمای داخلی را بالا برده و مانع فعالیت یخساز می شود بهتر است در این مواقع بررسی کنید که چه عاملی مانع بسته شدن دمپر شده است اگر یخساز یخچال ساید شما به خوبی وظیفه خود را انجام نمی دهد برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • دقت داشته باشید که آب به خوبی وارد قالب های یخساز می شود در غیر این صورت به سراغ شیر برقی یخچال ساید خود بروید.
 •  پس از آن باید مواردی مانند موتور های داخلی یخساز را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات یخ در قالب ها وجود دارد اما داخل محفظه ریخته نمی شود.
 •  پس از نصب یخچال مدت زمان یخسازی یخچال ساید به مدت 6 الی 12 ساعت می باشد این مدت زمان برای این است که سرمای فریزر به حد تعیین شده برسد و پس از آن یخساز ساید بای ساید شروع به کار میکند پس از طی این مراحل زمان یخسازی بسیار کم شده و در مدت زمانی سریعی یخچال ساید برای شما یخ تولید میکند.

یخساز ساید بای ساید

یخساز یخچال چیست؟

یخساز بخشی از سیستم فنی یخچال ها است که خود به شکل خودکار نسبت به قالب بندی آب و منجمد سازی آن اقدام می کند، بدین ترتیب مصرف کننده همیشه به یخ دسترسی خواهد داشت و می تواند هنگام استفاده از آب آشامیدنی مخزن، از یخ نیز بهره‌مند شود. سیستم یخساز یا به اصطلاح Ice Maker دارای مخزنی برای نگهداری یخ های تولید شده است و این امکان را به وجود می آورد که مصرف کننده بی دغدغه و در هر زمان دلخواه، به این ماده دسترسی داشته باشد.

محفظه تولید و قرارگیری یخ به گونه ای طراحی می شود که هیچ فضای اضافی را اشتغال نمی نماید، از طرفی سیستم خنک سازی آن مجزا از دیگر بخش های دستگاه است و این موضوع به‌کارگیری آن را ساده‌تر می کند؛ فرایند تولید یخ به شکل خودکار انجام می شود، با این حال باز هم مصرف کننده در صورت تمایل امکان کنترل و تنظیم دما و نحوه تولید یخ را دارد.

یخساز یخچال

یخسازهای تعبیه شده در یخچال دارای سه نوع پیمانه ای، مشبک و قالبی هستند و هرکدام اندازه خاصی دارند. تعیین این موضوع در برخی از یخچال ها به مدل و برند وابسته است و در برخی از محصولات نیز با خواست و اعمال تنظیمات مصرف کننده، تغییر پیدا می کند. بطور کلی یخسازها قدمت زیادی دارند و جزو بخش های درحال توسعه و ادغام شده با تکنولوژی محسوب می شوند، به همین خاطر است و هرروزه شاهد تولید نمونه های جدیدتر و کاملتری از آنها هستیم.

 

 

 

 • نحوه عملکرد یخساز چگونه است؟

بدون شک یخسازها نیاز به یک منبع ورودی آب آشامیدنی دارند، این نیاز توسط شیلنگ های مخصوص رفع می شود و آب شهری از طریق اتصالات مخزن یخچال های ساید بای ساید ورود پیدا می کند؛ در این مخزن، ترموستات وظیسفه سنجش دما و ارسال فرمان الکتریکی به سیستم سرماسازی را برعهده دارد. باید این نکته را نیز در نظر داشت که هر یخچال مطابق با برند تولید کننده و مدل، شرایط متفاوتی دارد و نمی توان یک روند کلی را برای آنها در نظر گرفت.

یخساز

گاها ممکن است دلایل مختلفی مانع از عملکرد صحیح یخسازها شوند و مشکلاتی را به وجود آورند؛ در صورتی که این مشکلات تشخیص و رفع نشوند، آسیب ها به دیگر نقاط و بخش ها نیز ضربه می زنند. در ادامه چند نمونه از شایع ترین مشکلات به وجود آمده برای یخسازها را به همراه علت و نحوه رفع آنها بررسی می نماییم تا از این طریق مصرف کننده اطلاعات خوبی نسبت به این موضوع داشته باشد و در زمان های لازم از آسیب های احتمالی جلوگیری کند.

مشکلات رایج یخساز یخچال

عدم فعالیت یخساز

مهمترین و بدون شک بزرگترین مشکلی که ممکن است به وجود آید، عدم فعالیت یخساز است. این مسئله می تواند در پی خاموش شدن یخساز، ایجاد اختلال در اتصالات آب، پایین بودن دمای یخساز و یا به هم ریختن تنظیمات اتفاق بیفتد.

در صورتی که با این مشکل مواجه شدید در ابتدا شیر آب هدایت شده به یخچال را بررسی و از برقرار بودن آن اطمینان حاصل نمایید؛ دمای یخساز را از طریق پنل کنترلی تعبیه شده بر روی بدنه یخچال مشاهده نمایید. در صورتی که همه موارد مهم درست بودند اما فعالیتی از یخساز دیده نمیشد، از خدمات فنی تعمیرکاران تعمیره استفاده نمایید.

باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که یخساز یخچال های ساید بای ساید دارای ویژگی محدودیت تولید هستند، این یعنی پس از تولید یخ و پر شدن مخزن، روند تولید با مکث مواجه می شود، بدین ترتیب از هدر رفت انرژی و همینطور اعمال فشار بیش از حد به کمپرسور جلوگیری می شود.

یخساز یخچال

چسبیدن یخ ها به یکدیگر

گاها ممکن است حین استفاده از یخساز، با چسبیده بودن یخ ها به یکدیگر مواجه شوید، این موضوع در دو حالت زیر محتمل است:

 1. عدم استفاده طولانی مدت از یخساز
 2. بروز اشکال در قالب های یخساز یخچال

در مواقعی نیز ممکن است اختلالات به وجود آمده در دیگر بخش ها سبب این مشکل شود، اما بررسی آن از توانایی مصرف کنندگان خارج است و نیاز به بازدید تکنسین فنی وجود دارد.

عدم خروج یخ از نازل یخچال

گاهی ممکن است یخ به خوبی و به اندازه کافی در یخچال تولید شود و هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، اما باز با این حال، یخ های تولید شده از نازل مربوط خارج نشوند و دسترسی مصرف کننده را محدود کنند؛ علت این موضوع اغلب گرفتگی خروجی یخساز است.

پر شدن مخزن نیز از دیگر دلایلی است که این مشکل را به دنبال می آورد، چاره کار چیست؟

در مواقع بسیاری مصرف کنندگان نیازی به یخساز ندارند و از آن استفاده نمی کنند، پس توصیه می شود این بخش را در حالت pause قرار دهند، بدین ترتیب فرایند تولید یخ متوقف می شود و مخزن نیز انباشته نمی گردد. از طرفی این موضوع بر روی کاهش مصرف برق و همینطور افزایش طول عمر و سلامت یخچال تاثیر زیادی می گذارد.

یخساز یخچال

نکات مهم در استفاده از یخساز

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، تنظیمات یخساز از بخش پنل کنترل لمسی تعبیه شده بر روی یخچال قابل مشاهده و تنظیم است و مصرف کننده باید آشنایی خوبی با آن داشته باشد. همیشه باید به نکات و خطاهای گفته شده توسط پنل دقت داشته باشید تا از این طریق بتوانید از بروز مشکلات جدی در وسیله جلوگیری کنید. رعایت نکات زیر نیز در عملکرد بهتر یخساز یخچال کمک خواهد کرد:

 • یخچال را در حالت تراز قرار دهید
 • درب یخچال را برای مدت زمان طولانی باز نگذارید
 • پس از جابجایی برای چندین ساعت از روشن کردن و استفاده از یخچال خودداری نمایید
 • در صورت وجود مشکل در یخساز، ابتدا تنظیمات آن را به حالت کارخانه برگردانید و بعد از ۲۴ ساعت مجدد وضعیت عملکرد را بررسی کنید
 • در صورت آشنا نبودن با سیستم یخچال و نحوه کارکرد آن، از انجام کارهای اضافی و تعمیراتی خودداری نمایید

تعمیر یخساز

تعمیرات یخساز ساید بای ساید در تعمیره

تعمیره تیم تخصصی ارائه دهنده خدمات فنی انواع یخچال های ساید بای ساید است و تمامی خدمات خود را در محل ارائه می دهد، بدین ترتیب در صورت داشتن هرگونه مشکل می توانید از تعمیره بخواهید نسبت به رفع مسئله به وجود آمده، در محل زندگی و یا کار شما حضور پیدا کند. تعمیر یخچال در محل مزایای بسیار زیادی را برای شما به دنبال می آورد. ثبت درخواست سرویس در محل نیز بسیار ساده است و تعمیره تمهیداتی مناسبی را برای آسودگی شما اتخاذ نموده است.

تمامی فرایند تکمیل فرم و ثبت درخواست و حتی هماهنگی های پیش از حضور تعمیرکار، به شکل غیرحضوری انجام می پذیرد و تیم پشتیبانی تعمیره در تمامی این مراحل پاسخگوی شما خواهند بود. تکمیل فرم درخواست به ما کمک می کند نوع وسیله و مشکل به وجود آمده برای آن را بشناسیم و به شکل بهتر و کاملتری خدماتمان را به شما ارائه نماییم.

 

مطالب مرتبط:

علت صدای یخچال چیست؟

کمپرسور یخچال چیست؟

نحو ه ی تنظیم دمای یخچال

ارور یخچال فریزر سامسونگ

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران