با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر برد ماشین لباسشویی

تعمیر کار برد ماشین لباسشویی

تعمیر برد ماشین لباسشویی

برد ماشین لباسشویی یکی از قطعات اصلی و مهم در این دستگاه می باشد به طور کلی میتوان گفت که برد ماشین لباسشویی مغز اصلی این دستگاه است و تمامی فرمان ها برای سیکل شستشو از این قطعه صادر می شود اما در زمان آسیب دیدن برد ماشین لباسشویی شما باید با علائم خرابی آن آشنا باشید برای این که اطلاعات شما در رابطه با تعمیر برد و همچنین دلیل خراب شدن برد ماشین لباسشویی افزایش یابد ما در این مطلب اطلاعاتی جمع آوری کرده ایم تا شما با مطالعه آن با دلایل سوختن برد ماشین لباسشویی آشنا شوید.

همچنین برای تعمیر برد ماشین لباسشویی خود نمیتوانید به تعمیر کاران ناوارد اطمینان کنید زیرا آسیب های بیشتر به آن باعث بالا رفتن هزینه تعمیرات می شود و به دلیل نقش مهم این قطعه در ماشین لباسشویی تعمیر آن بسیار مهم می باشد.
برای این که با اطمینان کامل تعمیر برد ماشین لباسشویی خود را انجام دهید. میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در این مجموعه تخصصی ترین تعمیرات برد را به شما ارائه می دهیم برای استفاده از خدمات ما در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب میتوانید از طریق شماره های داخل سایت با ما در تماس باشید و پس از تعمیر از ضمانت 6 الی 12 ماهه این مجموعه استفاده کنید. تعمیره با بهره گیری از دانش تکنسین های خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر این دستگاه را با تخصصی ترین شرایط به شما ارائه می دهد.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیر برد ماشین لباسشویی

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی چیست؟

در ماشین لباسشویی های قدیمی برای فرمان و هدایت قطعات دیگر از قطعه ای به نام تایمر مکانیکی استفاده می شد اما با پیشرفت تکنولوژی در صنعت تولید ماشین لباسشویی تایمر های مکانیکی جای خود را به برد الکترونیکی دادند و دیگر برای هدایت و صادر کردن فرمان ها هیچ چرخ دنده و قطعه مکانیکی استفاده نشد این برد با استفاده از قطعات کوچک و الکترونیکی کار می کند و به کمک یک نمایشگر کوچک در جدید ترین لباسشویی ها با آسیب دیدن یک قطعه کد خطایی نمایش می دهد که این امر باعث آسان تر شدن تعمیرات ماشین لباسشویی شده است.
اما زمانی که برد ماشین لباسشویی شما آسیب ببیند امان این که حتی ماشین لباسشویی روشن نشود بسیار زیاد است در این مواقع احتمال سوختن خازن و یا قطعات دیگر بر روی برد بسیار زیاد می باشد و همچنین در این مواقع تعمیر برد ماشین لباسشویی بسیار تخصصی است و برای تعمیر برد ماشین لباسشویی این قطعه را باید به تعمیرگاه آن بسپارید.

 

 

دلیل خراب شدن برد ماشین لباسشویی چیست؟

تعمیر تخصصی برد ماشین لباسشویی

به چه دلیل برد ماشین لباسشویی روشن نمی شود و یا علت روشن نشدن برد ماشین لباسشویی چیست؟ در ادامه این مطلب به برخی از دلایل اسیب دیدن برد اصلی ماشین لباسشویی می پردازیم و شما با دیدن این علائم تا حدودی متوجه آسیب دیدن برد اصلی ماشین لباسشویی می شوید و همچنین با آُیب دیدن قطعات شما با تعویض و تعمیر ان ها در سریع ترین زمان میتوانید از سوختن برد ماشین لباسشویی خود جلو گیری کنید در برخی از موارد استفاده نادرست از این دستگاه علت سوختن برد ماشین لباسشویی می باشد پس به نکات توجه کنید.

 •  یکی از مواردی که علت سوختن برد ماشین لباسشویی می شود نوسانات برق می باشد این نوسانات باعث آسیب دیدن قطعات و خازن های برد شده و به مرور زمان باعث سوختن برد ماشین لباسشویی می شود.
 •  یکی دیگر از موارد که باعث سوختن برد ماشین لباسشویی می شود نفوذ آب به قسمت برد الکترونیکی می باشد اگر آب به برد و یا سیم پیچ های لباسشویی برخورد کند همین امر باعث سوختن برد ماشین لباسشویی می شود.
 • اگر فیوز ها و خازن ها بر روی برد به دلیل گرمای زیاد و فرسودگی قطعات آسیب ببیند همین امر باعث سوختن برد ماشین لباسشویی می شود.

 

چه زمانی متوجه آسیب دیدن برد می شویم و یا علائم خرابی برد چه می باشند؟

تعمیر کار تخصصی برد ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی شما آسیب دیده است و یا در حین کار متوقف و یا خاموش شده است در این مواقع شما با بررسی برخی از قطعات و مشکلات متوجه سوختن برد ماشین لباسشویی خود می شوید با مشاهده این مشکلات و علائم در ماشین لباسشویی خود متوجه زمان تعمیر و یا تعویض برد ماشین لباسشویی خود می شوید.

 •  اگر با تنظیم برنامه ای برای ماشین لباسشویی خود متوجه شدید که آن برنامه به درستی اجرا نمی شود و سیکل شستشو طبق برنامه انجام نشده در این مواقع باید برای تعمیر برد ماشین لباسشویی خود اقدام نمایید.
 •  زمانی که متوجه شدید پنل جلویی ماشین لباسشویی شما به درستی کار نمیکند در این مواقع شما نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی خود دارید.
 • اگر ماشین لباسشویی شما در حین کار متوقف شده است در این زمان احتمال آسیب دیدن برد بسیار زیاد می باشد برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید مقاله خاموش شدن ماشین لباسشویی در حین کار را مطالعه نمایید.
 •  روشن نشدن ماشین لباسشویی گاهی اوقات متوجه می شوید که پنل جلویی ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود که باز هم با بررسی قطعات این مشکل میتواند از سوختن برد ماشین لباسشویی شما باشد.

 

چگونه برد ماشین لباسشویی خود را تست کنیم؟

در برخی از مواقع که ماشین لباسشویی شما به درستی کار نمیکند احتمال آسیب دیدن برد آن بسیار زیاد می باشد که شما با نحوه تست آن متوجه سوختن برد ماشین لباسشویی خود می شوید برای تست برد ماشین لباسشویی بهتر است که از یک تکنسین با تجربه کمک بگیرید.

 •  در قدم اول دقت داشته باشید که در بیشتر ماشین لباسشویی های جدید اگر برد ماشین لباسشویی آسیب دیده باشد این آسیب به صورت یک کد خطا بر روی پنل نمایشگر ماشین لباسشویی نمایش داده می شود.
  شما میتوانید قسمت پاور و ورودی را تست کنید اگر که با زدن دکمه پاور پنل ماشین لباسشویی شما روشن شد.
 • پس از آن میتوانید تمامی خروجی های برد ماشین لباسشویی را به کمک یک لامپ تست مورد بررسی قرار دهید.

 

جمع بندی

دقت داشته باشید که اگر برد ماشین لباسشویی شما بیش از حد آسیب دیده است تعمیر برد ماشین لباسشویی کاری بسیار اشتباه و بیهوده می باشد بهتر است در این مواقع برد ماشین لباسشویی خود را تعویض کنید تا دیگر از آسیب ها و هزینه بیشتر در امان باشید.

 

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی

علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی حایر

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران