با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر درب یخچال

تعمیر درب یخچال

تعمیر درب یخچال

یکی از متداول ترین مشکلات در تعمیر یخچال آسیب دیدن درب آن می باشد در برخی از موارد درب یخچال دچار پوسیدگی و افتادگی شده و همین امر باعث گردش هوای بیرون به داخل یخچال می شود که در این مواقع همین موضوع باعث فشار به کمپرسور یخچال میگردد و شما در سریع ترین زمان باید تعمیر درب یخچال را انجام دهید اما گاهی اوقات بدنه یخچال شما دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شود که در این مواقع چهره یخچال شما را خراب کرده و به مرور زمان باعث آسیب رساندن به یخچال می شود.

اگر نیاز به سرمای مناسب در یخچال خود دارید و همچنین اگر درب آن آسیب دیده است بهتر است که تعمیر درب آن را انجام دهید و دقت داشته باشید که تعمیر درب یخچال نیاز به صبر و تخصص دارد تا به صورت تخصصی و مانند اول خود تعمیر شود ما در مجموعه تعمیره این خدمات را با بهره‌گیری از دانش تکنسین های خود به صورت تخصصی انجام داده و تعمیر یخچال را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم اگر نیاز به این خدمات در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب داشتید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیر درب یخچال در تهران

***

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

دلایل آسیب دیدن درب یخچال

اگر درب یخچال شما اسیب دیده است و نمیدانید که دلیل این آسیب دیدگی چیست باید به نکات زیر توجه داشته باشید که با برطرف کردن آن ها از آسیب دیدن درب یخچال خود جلو گیری کنید.

 •  یکی از موارد که باعث آسیب دیدن درب یخچال می شود قرار دادن یخچال در محیط مرطوب می باشد این محیط باعث پوسیدگی درب یخچال شده و به مرور زمان به دستگاه آسیب وارد میکند و برای تعمیر درب یخچال در این مواقع باید هزینه زیادی پرداخت کنید تا تمام پوسدگی ها برطرف شود.
 • اگر یخچال شما از داخل دچار آبریزی شود این مشکل به مرور زمان باعث آسیب دیدن درب یخچال شده و اما چرا آبریزی باعث این اتفاق می شود اگر یخچال شما دچار آبریزی در قسمت زیر جا میوه ای باشد این آب به لولای درب یخچال و قسمت پایینی درب نفوذ پیدا کرده و به مرور زمان باعث آسیب دیدن می شود دقت داشته باشید که قبل از تعمیر درب یخچال حتما آبریزی آن را برطرف کنید تا دیگر این مشکل برای شما به وجود نیاید.
 • سنگین کردن درب یخچال یکی از موارد آسیب دیدن آن می باشد اگر در داخل یخچال و در قسمت درب آن بطری و موارد دیگری بیش از حد قرار دهید این کار باعث فشار زیاد به درب و همچنین آسیب دیدن لولای درب می شود.
 • در برخی از یخچال ها باز شدن درب تا زاویه ای که تعیین شده است ممکن می باشد اگر درب آن را بیش از حد باز کنید این امر باعث آُیب رساندن به درب یخچال و لولای درب می شود.

شما با توجه به این موارد میتوانید عمر یخچال و درب آن را بالا ببرید تا دیگر نیازی به تعمیر درب یخچال نداشته باشید و همچنین نکته مهم وجود رطوبت و پوسیدگی درب می باشد که در این شرایط تعمیر درب یخچال کاری بسیار دشوار می باشد.

 

 

برطرف کردن افتادگی درب یخچال

تعمیر درب یخچال

اگر درب یخچال خود را بیش از حد سنگین کنید همین امر باعث افتادگی درب شده و به لولای آن آسیب وارد میکند این آسیب باعث خوب بسته نشدن درب شده و گردش هوای بیرون به داخل یخچال نفوذ پیدا میکند و یا درب یخچال به درستی بسته نمی شود برای برطرف کردن این مشکل باید لولای درب یخچال را مورد بررسی قرار دهید این لولا یک قاب و یک واشر دارد که با آسیب دیدن این قطعات درب یخچال شما در هنگام بسته شدن و باز شدن به مشکل میخورد تعمیر لولای درب یخچال کاری بسیار تخصصی می باشد و اگر توسط افراد ناوارد انجام شود درب یخچال آسیب دیده و هزینه تعمیر درب یخچال افزایش می یابد برای این که با تعمیر درب یخچال در این مواقع بیشتر آشنا شوید میتوانید مقاله لولای درب یخچال را مطالعه کنید تا در هنگام تعویض آن اطلاعات بیشتری داشته باشید.

دقت داشته باشید که لولای درب یخچال به خوبی یافت نمی شود و در لحظه تعمیر درب یخچال میتوانید عکس لولای درب را برای ما ارسال کنید تا اگر این قطعه پیدا نشد خودمان آن را طراحی و نصب کنیم برای این کار میتوانید عکس لولای درب یخچال خود را برای ما ارسال کنید تا تعمیر درب یخچال در سریع ترین زمان انجام شود.

 

لاستیک دور درب یخچال

اگر درب یخچال شما به خوبی بسته نمی شود و نیاز به تعمیر درب یخچال دارید برای این کار قبل از تمامی موارد لاستیک دور درب یخچال خود را مورد بررسی قرار دهید اگر این لاستیک آسیب دیده باشد درب یخچال شما به خوبی بسته نشده و همین امر باعث ورود هوای بیرون به داخل یخچال و فاسد شدن مواد غذایی می شود برای برطرف کردن این مشکل در مرحله اول باید لاستیک دور درب یخچال خود را باز کرده و نمونه آن را تهیه کنید.

 •  پس از این مرحله لاین های قرار گیری لاستیک دور درب را به کمک یک دستمال تمیز کنید.
 •  با تمیز کردن لاین های قرار گیری لاستیک دور درب میتوانید لاستیک جدید را با قدیمی جایگزین کنید.
 •  اگر لاستیک به خوبی در محل خود قرار گرفت و درب یخچال به خوبی بسته نشد.
 • باید لاستیک را به کمک یک سشوار و یا آبگرم آن را نرم کرده و پس از آن درب یخچال را ببندید.
 •  پس از بستن درب یخچال آن را به مدت 3 ساعت باز نکنید تا به خوبی حالت بگیرید.

تعویض لاستیک دور درب یکی از موارد تعمیر درب یخچال می باشد که باید توسط یک تکنسین انجام شود.

 

تراز نبودن یخچال

اگر یخچال شما به درستی در محلی صاف و تراز قرار نگرفته باشد این مورد باعث خوب بسته نشدن درب یخچال می شود همیشه در لحظه نصب یخچال دقت داشته باشید که دستگاه را در محلی صاف و تراز قرار دهید تا درب آن به خوبی بسته شود و یخچال شما به مشکل نخورد با رعایت این مورد دیگر نیاز به تعمیر درب یخچال ندارید یکی از مواردی می باشد که عمر یخچال شما را افزایش می دهد.

 

 

فرورفتگی درب یخچال

تعمیر درب یخچال در تهران

اگر درب یخچال شما دچار فرو رفتگی شده است برای تعمیر درب یخچال در این مواقع بهتر است که با یک تکنسین در تماس باشید اگر میزان فرورفتگی بیش از حد باید درب یخچال شما باز شده و باید شکافته شود تا فرورفتگی آن را برطرف کند و در غیر این صورت اگر تعمیر آن کاری بسیار دشوار و هزینه بر بود توصیه می شود که آن را تعویض کنید و تعمیر درب یخچال را انجام ندیهید اما اگر میزان فرو رفتگی درب یخچال شما بسیار کوچک بود میتوانید یک تماس با مجموعه تعمیره بگیرید تا تکنسین در سریع ترین زمان برای تعمیرات درب یخچال به محل سکونت شما اعزام شود و ان را انجام دهد.

 

 

تعمیر پوسیدگی درب یخچال

اگر درب یخچال شما دچار پوسیدگی شده است برای برطرف کردن این مشکل بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید اما اگر خودتان از دانش فنی بالایی بر خوردار هستید میتوانید این کار را طی مراحل زیر انجام دهید.

 • قبل از اقدام به هر کاری و تعمیرات درب یخچال بهتر است دستگاه را از برق بکشید.
 •  پس از آن درب یخچال که دچار پوسیدگی شده است را باز کرده و قطعات الکترونیکی و یا پنل را از روی آن جدا کنید.
 •  پس از ان قسمت های پوسیده شدهی درب یخچال را سنباده بزنید و دقت داشته باشید که تمام قسمت ها سنباده کشیده شده باشد.
 •  پس از طی این مراحل برای تعمیر پوسیدگی درب یخچال قسمت های سنباده کشیده شده را به کمک یک دستمال تمیز کنید.
 •  در مرحله بعد میتوانید رنگ آمیزی درب یخچال را آغاز کنید برای این کار بهتر است به کمک یک اسپری و طی چند مرحله این کار را انجام دهید.
 •  پس از رنگ آمیزی درب به ان حدود 4 الی 5 ساعت زمان دهید تا رنگ خشک شود.
  اگر لولای درب یخچال شما دچار پوسیدگی شده است میتوانید به کمک محلول پلی ونیل کلراید و پلی پرو پیلن آن را بزنید و منتظر بمانید تا این محلول خشک شود.

 

مطالب مرتبط

علت سرمای زیاد یخچال

تشخیص سوختن موتور یخچال

تفاوت کمپرسور معمولی و اینورتر یخچال

ارور یخچال مجیک

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران