با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین لباسشویی حایر

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر
تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران دقت داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی حایر توسط تعمیر کاران متفرقه و ناوارد باعث آسیب دیدن بیشتر این دستگاه شده و هزینه تعمیر را افزایش می دهد و شما دچار ضرر های مالی زیادی می شوید شما میتوانید قبل از تعمیر ماشین لباسشویی حایر برای مشاوره رایگان با مجموعه تعمیره در تماس باشید با این کار اگر مشکل ماشین لباسشویی شما جزعی باشد خودتا با دریافت راهنمایی از ما میتوانید تعمیر آن را انجام دهید در غیر این صورت تکنسین های مجموعه تعمیره در سریع ترین زمان و در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب و حومه تهران به محل سکونت شما اعزام شده و تعمیر ماشین لباسشویی حایر را انجام میدهند و پس از تعمیر ما تمامی خدمات خود را در داخل فاکتور شرح داده و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.
تماس سریع با تعمیره

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر لباسشویی حایر، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزینه ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

تمامی کارشناسان ما, موظف هستند که فاکتور رسمی برای انجام خدمات خود به شما بدهند.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

چرا تعمیره ؟

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند.

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم.

تکنسین مجرب تعمیره

تکنسین مجرب تعمیره

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم.

راهنمای قیمت

نصب ماشین لباسشویی250 الی 500 هزار تومان
تعویض تایمر مکانیکی300 الی 600 هزار تومان
تعویض تایمر دیجیتالی400 الی 600 هزار تومان
تعویض کمک فنر لباسشویی250 الی 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی250 الی 350 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی50 الی 100 هزار تومان
ایاب و ذهاب80 الی 100 هزار تومان
 • تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران

حایر یکی از برند های تولید کننده ماشین لباسشویی می باشد که طرفداران زیادی در کشور ما دارد این دستگاه کار را برای شسشتوی لباس تا حدودی برای ما آسان تر می کند ولی اگر ماشین لباسشویی شما آسیب ببیند این مشکل شما را به دردسر می اندازد که باید تعمیر آن را در سریع ترین زمان انجام دهید مجموعه تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران می باشد که با بهره گیری از دانش تکنسین های خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر این دستگاه را با تخصصی ترین شرایط به شما ارائه می دهد.

تعمیر کار لباسشویی حایر


مراحل ثبت درخواست برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر

برای این که تعمیر ماشین لباسشویی حایر خود را در سریع ترین زمان و توسط مجموعه تعمیره انجام دهید باید با ما در ارتباط باشید و درخواست تعمیر خود را ثبت کنید که ما در ادامه این مطلب راه های ثبت درخواست را به شما توضیح می دهیم.

 • در روش اول برای ثبت درخواست میتوانید از ثبت درخواست تلفنی استفاده کنید برای این کار با وارد شدن به سایت مجموعه تعمیره تمامی شماره های تماس مناطق تهران را مشاهده میکنید و تنها کافیست با پیش شماره منطقه خود با ما تماس بگیرید.
 •  در روش بعد برای ثبت درخواست میتوانید این کار را اینترنتی انجام دهید برای ثبت درخواست اینترنتی با وارد شدن به سایت تعمیره شما پنل ثبت درخواست را مشاهده میکنید و با وارد کردن اطلاعات خود در داخل آن اوپراتور با شما تماس میگیرد.
 • در روش سوم شما میتوانید به کمک شبکه های اجتماعی با تکنسین های مجموعه تعمیره در ارتباط باشید و با استفاده از این شبکه ها میتوانید از هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر و قیمت قطعات مطلع شوید و با اطمینانی کامل تعمیر ماشین لباسشویی حایر خود را انجام دهید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

تعمیرکار ظرفشویی حایر

ممکن است لباس های کثیف شما بر روی هم انباشته شده باشند و شما قصد روشن کردن ماشین لباسشویی حایر خود را دارید در این مواقع با آسیب دیدن این دستگاه مواجه می شود منطقی ترین راه برای برطرف کردن این مشکل تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در مجموعه تعمیره می باشد شما با این اقدام از تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی حایر میتوانید استفاده کنید زیرا تعمیر این دستگاه نیازمند تخصصی و تجربه می باشد که انجام آن توسط تعمیرکاران ناوارد باعث بروز مشکلات بیشتر در لباسشویی شده و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی حایر را افزایش می دهد ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر برای اطمینان خاطر شما موارد مهم را در انجام خدمات شرح می دهیم.

 • اعزام نزدیک ترین تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر یکی از مهم ترین قابلیت های مجموعه تعمیره می باشد.
 •  بهره گیری از دانش تعمیرکاران آموزش دیده و با تجربه دقت داشته باشید که تمامی تعمیرکاران لباسشویی حایر در این مجموعه دوره های آموزشی را گزرانده اند.
 • قیمت های منصفانه یکی دیگر از قابلیت های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر می باشد این قیمت ها طبق هزینه های اعلام شده در اتحادیه می باشد.
 •  ما در تعمیر لباسشویی حایر از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکنیم که تمامی این قطعات ضمانت می شوند.
 •  شرح تمامی خدمات در داخل فاکتور برای اطمینان خاطر شما.
 •  همچنین ضمانت تمامی خدمات به صورت کتبی در داخل فاکتور ثبت شده است که این ضمانت به مدت 6 الی 12 ماه می باشد.
 •  در تعمیر لباسشویی حایر مهم ترین نکته عیب یابی و تعمیر تخصصی می باشد که شما میتوانید با استفاده از خدمات ما تخصصی ترین تعمیر لباسشویی حایر خود را انجام دهید.
 •  دقت داشته باشید که در تماس اولیه با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر به درستی مشکلات آن را بیان کنید تا ما راهنمایی های لازم را برای شما شرح دهیم.
 
 


مراحل انجام تعمیر ماشین لباسشویی حایر در مجموعه تعمیره با 15% تخفیف

پس از ثبت درخواست شما برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر اطلاعات دریافت شده از شما برای تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی حایر ارسال می شود.

 •  پس از ارسال اطلاعات تکنسین با شما تماس گرفته و تمامی راهنمایی های لازم را به شما توضیح می دهد تا اگر مشکل آن به دست خودتان بر طرف می شود خودتان تعمیر آن را انجام دهید با این کار شما هیچ هزینه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر پرداخت نمیکنید در غیر این صورت تکنسین در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 •  پس از اعزام تکنسین به محل سکونت شما مرحله عیب یابی آن آغاز می شود در این مرحله تکنسین کارشناسی لازم را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی حایر انجام میدهد.
 •  پس از عیب یابی تکنسین تمامی هزینه ها برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر و قیمت قطعات شما را مطلع می کند و در صورت رضایت شما تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی حایر را آغاز میکند.
 •  پس از تعمیر ماشین لباسشویی حایر یک فاکتور توسط تکنسین برای شما صادر می شود که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده شرح داده می شود و این موارد به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.
 


لباسشویی حایر از چه قطعاتی تشکیل می شود

به طور کلی اگر شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی حایر دارید باید از قطعات مهم و کار بردی در داخل آن مطلع شوید که ما در ادامه این مطلب تمامی قطعات را برای شما شرح داده و وظیفه آن در داخل ماشین لباسشویی حایر را توضیح می دهیم دقت داشته باشید.

که ماشین لباسشویی در تمامی برند ها توسط یک مغز کار خود را انجام می دهد که این مغز در ماشین لباسشویی های قدیمی تایمر بوده و در لباسشویی های جدید برد الکترونیکی می باشد این قطعات فرمان دهنده به قطعات دیگر که در ادامه این مطلب توضیح داده می شود فرمان کار می دهد.


میکروسوییچ

تعمیر میکرو سوییچ لباسشویی حابر

در تعمیر ماشین لباسشویی حایر میکروسوئیچ یکی از قطعات اصلی می باشد این قطعه نوعی کلید امنیتی برای درب ماشین لباسشویی حایر است اگر این قطعه به درستی وظیفه خود را انجام ندهد درب باز نشده و یا درب بسته نمی شود اگر درب ماشین لباسشویی حایر بسته نشود پس از تنظیم سیکل شستشو ماشین لباسشویی شما شروع به کار نمیکند و برای برطرف کردن این مشکل باید میکروسوئیچ را مورد بررسی قرار دهید اما اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در تعمیر ماشین لباسشویی حایر و میکروسوئیچ آن دارید میتوانید مقاله تعویض و تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

 


شیر برقی

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی حایر

شیر برقی یکی از قطعات مهم در سیکل شستشو می باشد این قطعه با عبور جریان برق آبگیری را در ماشین لباسشویی آغاز میکند اگر این قطعه آسیب دیده باشد ماشین لباسشویی شما آبگیری نمیکند و باید گفت که سیکل شستشو بدون آب هیچ معنایی ندارد و یا ماشین لباسشویی حایر شروع به کار نمیکند برای برطرف کردن این مشکل حتما شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.


هیدرواستات

تعمیر هیدورستارت لباسشویی

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه ماشین لباسشویی شما تا حدی تنظیم شده آبگیری میکند و پس از آن قطع می شود این کار توسط هیدرو استات و یا سنسور سطح آب انجام می شود اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد آب میگیرد و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی حایر دارید میتوانید این قطعه را مورد بررسی قرار دهید هیدرو استات به کمک یک شلنگ به قسمت انتهایی دیگ ماشین لباسشویی حایر متصل می شود و با فشار هوا از داخل آن پلاتین های داخل هیدرو استات قطع و وصل شده و شیر برقی را از مدار خارج میکند اگر این قطعه در ماشین لباسشویی حایر شما آسیب دیده است میتوانمید مقاله تنظیم هیدرواستات ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

 


المنت یا هیتر

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی برای شستشوی بهتر و تمیز تر لباس ها نیاز به گرم بودن آب دارد برای این کار حتما یک المنت در داخل دیگ قرار می دهند که پس از مرحله آبگیری این قطعه وارد مدار شده و برای شستشوی بهتر آب را در داخل دیگ گرم میکند اگر این قطعه در ماشین لباسشویی حایر شما فعال نبود میتوانید ترمیستور و المنت را به کمک یک اهم متر مورد بررسی قرار دهید.

 

ترموستات

گرما در ماشین لباسشویی بیش از حد باعث آسیب دیدن لباس ها می شود و برای جلو گیری از این کار قطعه ای به نام ترموستات در ماشین لباسشویی حایر قرار داده اند که پس از ورود المنت و یا هیتر به مدار شستشو میزان گرمای آب را مورد بررسی قرار میدهد و تا حد تعیین شده المنت را از مدار خارج می کند.

 

پمپ تخلیه

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر

یکی از مهم ترین قطعه ها در ماشین لباسشویی پمپ تخلیه می باشد اگر این پمپ در داخل ماشین لباسشویی قرار نداشته باشد آب های باقی مانده در داخل آن تخلیه نمی شوند اگر شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی حایر دارید و دستگاه شما آب را تخلیه نمیکند برای برطرف کردن این مشکل میتوانید پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید برای آگاهی بیشتر در تعمیر ماشین لباسشویی حایر میتوانید مقاله نحوه تست پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی باکنشت

موتور ماشین لباسشویی

به طور کلی قلب ماشین لباسشویی موتور شستشوی آن می باشد اگر این موتور آسیب ببیند دیگر آبکش در داخل دیگ حرکت نکرده و لباس ها تمیز نمی شوند برای تست موتور و تعمیر ماشین لباسشویی حایر میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی را به صورت تخصصی انجام می دهیم.

 

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی حایر

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی حایر کاری بسیار تخصصی می باشد و باید توسط تکنسین های مربوطه انجام شوداما اگر شما از دانش فنی بالایی برخورد دار هستید ماتجربیات خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر را در اختیار شما قرار می دهیم دقت داشته باشید که این موارد برخی از متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی حایر می باشد که توسط تکنسین های جمع آوری شده است که با مطالعه آن آگاهی خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر را افزایش می دهید.

1. خاموش شدن ماشین لباسشویی حایر :

در حین کار اگر ماشین لباسشویی حایر شما در حین کار متوقف شد و متوجه خاموش شدن آن به طورکلی شده این در این مواقع باید به سراغ فیلتر برق و یا پارازیت متر ماشین لباسشویی حایر خود بروید و پس از بررسی این قطعه باید به سراغ برد اصلی و یا تایمر در ماشین لباسشویی خود بروید تایمر ها به طور کلی مکانیکی بوده و تنها زمانی آسیب میبیند که شما با آن رفتار خوبی نداشته باشید اما برد اصلی ماشین لباسشویی توسط نوسان برق آسیب ببیند و همین امر باعث خاموش شدن ماشین لباسشویی به طور کلی می شود اما قبل از این موارد سیم های برق ورودی ماشین لباسشویی و پریز برق را مورد بررسی قرار دهید.

گاهی اوقات با پریدن فیوز برق منزل این اتفاق می افتد که این نشانه ضعیف بودن سیستم برقی منزل می باشد. اما اگر ماشین لباسشویی شما در حین کار متوقف شده است و پنل آن روشن است در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر میتوانید قطعاتی مانند میکروسوئیچ، شیر برقی، پمپ تخلیه و… را مورد بررسی قرار دهید اگر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی شما آسیب دیده باشد برد اصلی بسته شدن درب را تشخیص نداده و شروع به کار نمیکند همچنین اگر پمپ تخلیه آب را از داخل ماشین لباسشویی حار تخلیه نکند ماشین لباسشویی در حین کار متوقف و وارد مرحله خشک کن نمی شود پس در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

2. چرا ماشین لباسشویی حایر آب تخلیه نمیکند

اگر ماشین لباسشویی حایر شما آب را به درستی تخلیه نمیکند و در حین کار متوقف شده است در این مواقع لباس ها خیس میماند و شما باید در سریع ترین زمان عیب یابی کرده و تعمیر ماشین لباسشویی حایر را انجام دهید برای شروع اول به سراغ فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی حایر بروید اگر این قطعه دچار گرفتگی شده باشد همین امر مانع فعالیت درست پمپ تخلیه شده و آب از داخل آن تخلیه نمی شود پس برای برطرف کردن این مشکل فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی حایر را باز کرده و تمیز کنید.

اگر پس از این کار مشکل برطرف نشد حتما به سراغ شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی حایر بروید اگر در داخل این لوله گرفتگی به وجود آمده باشد همین امر مانع تخلیه شدن آب از ماشین لباسشویی می شود بهتر است این شلنگ را باز کرده و تمیز کنید حال اگر با انجام تمامی این کار های تعمیر ماشین لباسشویی حایر انجام نشد و همچنان آب از داخل آن تخلیه نشد باید به سراغ پمپ تخلیه بروید سیم های متصل به آن را جدا کرده و به سودت مستقیم با برق 220 ولت تست کنید و یا میتوانید با کمک اهم متر آن را مورد بررسی قرار دهید برای این کار بهتر است مقاله نحوه تست پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید.

3. دلیل لرزش ماشین لباسشویی حایر :

اگر ماشین لباسشویی حایر شما در هنگام شستشو و یا در هنگام خشک کردن شروع به لرزش میکند برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهیدبه طور کلی یکی از متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی لرزش آن می باشد این مشکل میتواند از تراز نبورن پایه های آن به وجود بیاید اگر ماشین لباسشویی حایر در محلی تراز و صاف قرار نداشته باشد همین امر در مرحله خشک کن باعث لرزش و جا به جایی ماشین لباسشویی می شود پس از بررسی این مورد باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر بیش از حد ظرفیت در داخل ماشین لباسشویی خود لباس بریزید و یا کم تر از ظرفیت در داخل آن لباس بریزید.

همین موضوع باعث لرزش و آسیب رساندن به ماشین لباسشویی می شود و یکی از قطعات مهم در لرزش ماشین لباسشویی حایر کمک فنر های آن می باشد این کمک فنر ها وظیفه تعادل در ماشین لباسشویی را برعهده دارند اگر خاصیت خود را از دست بدهند این مشکل باعث لرزش ماشین لباسشویی حایر می شود که باید در سریع ترین زمان تعویض شود در غیر این صورت به بدنه ماشین لباسشویی حایر آسیب وارد می شود اگر خود شما نتوانستید این قطعه را تعویض کنید برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

4. دلیل صدای زیاد در ماشین لباسشویی حایر :

در دور خشک کن این مشکل در سریع ترین زمان باید انجام شود در غیر این صورت ماشین لباسشویی شما دچار آبریزی شده و به قطعات دیگر آسیب وارد می شود این مشکل میتواند از کاسه نمد دیگ ماشین لباسشویی باشد این قطعه برای جلو گیری از نفوذ آب به قسمت بلبرینگ و شفت دیگ می باشد که احتمال آسیب دیدن ان به مرور زمان بسیار زیاد می باشد.

اگر با چرخاندن آبکش در دیگ ماشین لباسشویی متوجه صدا شده اید و یا آبریز از قسمت پشت آن دیده اید باید حتما دیگ ماشین لباسشویی خود را باز کرده و کاسه نمد و همچنین بلبرینگ آن را مورد بررسی قرار دهید این قطعات زمانی به مشکل میخورند که بیش از حد در داخل دیگ لباس بریزی و یا مواردی مانند حوله و یا کفش در داخل ماشین لباسشویی خود بشویید و دقت داشته باشید که تعمیر و تعویض بلبرینگ و کاسه نمد کاری بسیار تخصصی می باشد و ماشین لباسشویی حایر به طور کلی باید اوراق شود پس در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر خود حتما باید از یک تکنسین کمک بگیرید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی بکو

5. دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی حایر:

اگر ماشین لباسشویی حایر آبگیری نمیکند برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ شلنگ ورودی آب بروید دقت داشته باشید که سیکل شستشو در ماشین لباسشویی حایر باید توسط آب انجام شود و بدون آب ماشین لباسشویی هیچ معنایی ندارد و در حین کار متوقف می شود برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر و برطرف کردن مشکل عدم آبگیری باید در مرحله اول به سراغ شلنگ ورودی آب بروید اگر این شلنگ دچار پیچ خوردگی و یا گرفتگی شود آبگیری به خوبی انجام نمیگیرد.

پس از بررسی شلنگ ورودی و شیر آب به سراغ فیلتر ورودی آب بروید این فیلتر در ابتدای متصل شدن شلنگ ورودی به ماشین لباسشویی می باشد که با گرفتگی آن فشار آب کم شده و یا آب گیری به خوبی انجام نمی شود پس از بررسی تمامی این موارد اگر تعمیر ماشین لباسشویی حایر انجام نشد مشکل آن تخصصی می باشد و باید به سراغ شیر برقی که قطعه اصلی آبگیری ماشین لباسشویی می باشد بروید با باز کردن درب روی ماشین لباسشویی حایر شیر برقی را مشاهده میکنید.

در برخی از ماشین لباسشویی های حایر این شیر برقی ها دو عدد می باشد که یکی از آن ها تک و دیگری دوبل است شما میتوانید به صورت مستقیم این شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید و اگر این قطعه آسیب دیده بود حتما آن را تعویض کنید و در غیر این صورت برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر به سرراغ برد و یا تایمر ماشین لباسشویی و همچنین هیدرو استات آن بروید.

6. قطع نشدن آب در حین آب گیری :

اگر ماشین لباسشویی حایر شما بیشاز حد معمول آبگیری کرد و این آب از داخل آن سرریز شد برای برطرف کردن این مشکل حتما باید ماشین لباسشویی حایر را تعمیر کنید این مشکل میتواند از نشتی آب توسط شیر برقی باشد شلنگ متصل از داخل ماشین لباسشویی به شیر برقی را باز کرده و دقت کنید که این قطعه دچار نشتی نشده باشد اگر این مشکل را داشت حتما شیر برقی خود را تعویض کنید.

پس از بررسی این مورد به سراغ هیدرو استات ماشین لباسشویی بروید این قطعه به کمک یک شلنگ به قسمت پایین و فشار دیگ متصل شده است که اگر این شلنگ از محل خود خارج شده باشد ماشین لباسشویی شما بیش از حد معمول آبگیری میکند اگر این شلنگ در محل خود بود و ابگپیری به درستی انجا نمی شد پس از آن به سراغ قطعه هیدرو استات بروید اگر پلاتین ها در داخل آن آسیب دیده باشند این قطعه مرحله قطع شیر برقی را به درستی انجام نمی دهد و یا پیچ تنظیم ان به مشکل خورده است که در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر حتما باید از یک تکنسین کمک بگیرید.

7. آبگیری زمانی که ماشین لباسشویی خاموش است

در برخی از مواقع متوجه شدید که در لحظه خاموش بودن ماشین لباسشویی حایر در داخل دیگ آب جمع شده است باید حتما به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی بروید و آن را از لحاظ نشتی مورد بررسی قرار دهید در غیر این صورت برد اصلی ماشین لباسشویی حایر آسیب دیده است و باید توسط یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی حایر مورد بررسی قرار بگیرد.

عیب یابی ماشین لباسشویی قدیمی حایر

عیب یابی ماشین لباسشویی قدیمی حایر

اگر از لباسشویی های قدیمی برند حایر استفاده میکنید، به دلیل فرسودگی قطعات به مرور زمان این دستگاه با مشکلات زیادی رو به رو می‌شود، یکی از بهترین مدل های قدیمی لباسشویی حایر مدل حایر 600 آن است این دستگاه به کمک تایمر و یک موتور تسمه ای شستشوی لباس ها را انجام میدهد.
در صورت خرابی آن برای عیب یابی ماشین لباسشویی حایر شما باید با یک تعمیرکار حرفه ای در تماس باشید زیرا تعمیر آن نیازمند تخصص و تجربه بالایی می‌باشد ما در مجموعه تعمیره، تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی قدیمی حایر را به شما عزیزان ارائه میدهیم.

در چه مواقعی باید اقدام به تعمیر لباسشویی قدیمی حایر کنیم:

 • خرابی تایمر لباسشویی حایر
 •  سر و صدای بیش از حد این دستگاه
 •  عدم تخلیه آب
 •  مختل شدن مرحله آبگیری
 •  کارنکردن ماشین لباسشویی

اگر متوجه خرابی تایمر این دستگاه شده اید دقت داشته باشید که تعمیر تایمر ماشین لباسشویی حایر باید توسط تعمیرکاران حرفه ای و در کارگاه انجام شود پس تعمیر آن را به افراد ناوارد نسپارید.
برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر با شماره 88448700 در تماس باشید.

تعمیر خشک کن لباسشویی حایر

تعمیر خشک کن لباسشویی حایر

اگر در انتهای فرایند شستشوی متوجه شدید که لباس ها خشک نشده اند و دستگاه متوقف شده است باید اقدام به تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی حایر کنید، موارد مختلفی هستند که باعث بروز این مشکل می‌شوند که شما باید برای تعمیر لباسشویی حایر این قطعات و موارد را بررسی کنید.

 • یکی از تاثیر گزار ترین قطعات در خشک کن لباسشویی حایر موتور آن است، در صورت خرابی این قطعه خشک کن ماشین لباسشویی حایر به درستی وظیفه خود را انجام نمیدهد.
 • عدم تخلیه آب یکی دیگر از موارد تاثیر گزار در خشک کن لباسشویی حایر است، برای این کار باید قطعات مربوط به آن مانند پمپ تخلیه را بررسی کنید.
 •  خرابی برد و یا تایمر ماشین لباسشویی در حین کار باعث خشک نشدن لباس ها می‌شود این قطعه صادر کننده فرمان های اصلی لباسشویی است که در صورت خرابی مرحله خشک کن لباس ها انجام نمی‌شود در این مواقع برای تعمیر خشک کن لباسشویی حایر باید به سراغ بررسی برد و یا تایمر اصلی بروید.

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی حایر

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی حایر

زمانی که متوجه سر و صدای بیش از حد لباسشویی خود شدید، برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر باید مواردی مانند کمک فنر ها، تراز بودن لباسشویی و خرابی دیگ را بررسی کنید.
در صورت خرابی دیگ برای تعمیر لباسشویی حایر باید بلبرینگ ها و کاسه نمد داخلی آن را تعویض کنید.
برای تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی حایر موارد زیر را انجام دهید:

 •  در قدم اول برای جلو گیری از خطر برق گرفتگی لباسشویی خود را از برق جدا کنید.
 •  سپس به کمک یک پیچ گوشتی درب روی دستگاه و پنل جلویی آن را باز کنید.
 •  تمامی اتصالا و سیم های متصل به دیگ برای تعویض بلبرینگ لباسشویی حایر باید جدا شوند.
 •  پس از این مرحله باید کمک فنر های دیگ را از قسمت پایینی دستگاه جدا کنید.
 •  پس از آزاد شدن تمامی قطعات گفته شده و باز کردن خرطومی های متصل به آن باید دیگ لباسشویی را از داخل بدنه خارج کنید.
 •  دیگ را به طور کلی از هم جدا کرده و پس از جدا شدن آن ها از هم بلبرینگ ها در دسترس شما هستند.
 •  دقت داشته باشید که به کمک ضربه باید بلبرینگ های قدیمی را از محل خود خارج کرده و قطعات جدید را جایگزین کنید.
  به دلیل تخصصی بودن تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی حایر حتما با یک تعمیر کار در تماس باشید و یا همچنین برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر

پمپ تخلیه همان طور که از اسمش مشخص است وظیفه تخلیه آب را بر عهده دارد که در صورت خرابی شما باید اقدام به تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر کنید، دقت داشته باید که در این مواقع و قبل از تعویض پمپ تخلیه لباسشویی حایر باید فیلتر تخلیه را بررسی کنید زیرا در صورت گرفتگی، مانع تخلیه آب می‌شود که با تمیز کردن آن دیگر نیازی به تعمیر لباسشویی حایر ندارید، اگر پس از تمیز کردن فیلتر مشکل دستگاه رفع نشد باید این قطعه را عیب یابی کنید برای این کار میتوانید مقاله تست پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی آبسال

نکات مهم برای حفظ و نگه داری ماشین لباسشویی حایر

 • برای جلو گیری از لرزش ماشین لباسشویی حایر دقت داشته باشید که این دستگاه را در محلی صاف و تراز قرار دهید تا در هنگام شستشو و در مرحله خشک کن دچار لرزش نشود.
 • دقت داشته باشید که برای شستشوی لباس در ماشین لباسشویی حایر بیش از حد ظرفیت و یا کم تر از ظرفیت در داخل ان لباس نریزید این کار باعث آسیب رساندن به کمک های ماشین لباسشویی حایر می شود.
 •  پس از مرحله شستشو و اتمام کار ماشین لباسشویی درب آن را باز گذاشته و لاستیک دور درب را با کمک یک دستمال خشک کنید.
 •  اگر لباس های زیادی برای شستشو دارید دقت داشته باشید که پشت سر هم کار کردن ماشین لباسشویی باعث داغ شدن قطعات و آسیب رساندن به آن ها می شود که در این مواقع بین هر مرحله شستشو یک الی دو ساعت فاصله دهید.
 • در سال حداقل یک بار ماشین لباسشویی حایر را جرم گیری کنید تا از بوی بد و رسوب در امان باشد.
 

تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر

تعمیر ماشین لباسشویی حایر کاری بسیار تخصصی می باشد که باید توسط یک تکنسین مجرب انجام شود شما در زمان خرابی ماشین لباسشویی حایر در سریع ترین زمان باید اقدام به تعمیر این دستگاه کنید برای این کار میتوانید به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در مجموعه تعمیره تماس بگیرید استفاده از خدمات مجموعه تعمیره مزیت های خود را به دنبال دارد که در ادامه این مطلب شرح می دهیم.

 •  در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر برای تعویض قطعات از قطعات اصلی و فابریک همان دستگاه استفاده می شود.
 •  اعزام سریع تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی می باشد.
 • عیب یابی و کارشناسی درست یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات است که این امر باید توسط یک تعمیر کار با تجربه و آموزش دیده انجام شود.
 • تعمیرات ماشین لباسشویی حایر با قیمت های منصفانه در این نمایندگی انجام می شود که این قیمت ها طبق اتحادیه می باشند.
 •  تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل سکونت دقت داشته باشید که ما تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر را در محل سکونت شما انجام می دهیم.تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل سکونت دقت داشته باشید که ما تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر را در محل سکونت شما انجام می دهیم.

دقت داشته باشید که تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در نمایندگی موظف است پس از انجام تمامی خدمات آن ها را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت کند و در صورت بروز مشکل از تمامی آن خدمات به صورت رایگان برطرف کند.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل سکونت

یکی دیگر از قابلیت های مجموعه تعمیره خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل سکونت شما می باشد برای این کار ما در نمایندگی تعمیره با بهره گیری از دانش تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده خود تمامی خدمات را با استفاده از قطعات اصلی انجام می دهیم.

 •  با تعمیر ماشین لباسشویی حایر دیگر نیازی به حمل و نقل این دستگاه نمی باشد.
 •  و این دستگاه در حین حمل و نقل آسیب نمی بیند.
 • همچنین با تعمیرات لباسشویی حایر در محل سکونت شما به دلیل جا به جا نکردن دستگاه و حمل آن به کارگاه در هزینه های تعمیرات این دستگاه صرفه جویی کرده اید.
 •  با تعمیرات در محل شما شاهد تمامی خدمات هستید.
 • پس از انجام تمامی خدمات تعمیرکار لباسشویی حایر یک فاکتور برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده شده و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

خدمات پس از فروش لباسشویی حایر

پس از خرید لباسشویی حایر بهترین کار برای نصب و راه اندازی این دستگاه تماس با نمایندگی لباسشویی حایر می باشد با این کار پس از نصب و راه اندازی دستگاه شما گارانتی می شود اما به دلیل حضور غیر مستقیم نمایندگی حایر در ایران این کار غیر ممکن است در زمان فروش شخص فروشنده یک نمایندگی به شما معرفی میکند که شما میتوانید از خدمات آن ها استفاده کنید اما اگر از خدمات این نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی حایر رضایت ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا تعمیرکاران ما تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر با ضمانت 6 الی 12 ماهه به شما ارائه دهند.
اما اگر از خدمات این نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی حایر رضایت ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا تعمیرکاران ما تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر با ضمانت 6 الی 12 ماهه به شما ارائه دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر توسط تعمیرکار مجموعه تعمیره چقدر زمان می برد؟

تعمیر ماشین لباسشویی حایر کاری بسیار تخصصی می باشد که در برخی از مواقع مشکل این دستگاه جزئی بوده و شما با راهنمایی های تکنسین میتوانید آن را خودتان برطرف کنید.

اما در مواقعی این دستگاه بسیار پیچیده است که تعمیر آن نیاز به عیب یابی دقیق و بررسی تمامی قطعات دارد در این مواقع شما باید صبور باشید و به تعمیرکاران ما اعتماد کنید برای مثال اگر برد ماشین لباسشویی حایر آسیب دیده باشد برای تعمیر آن نیاز به مدت زمان بیشتری است که مهندس الکترونیک در مجموعه باید برد ماشین لباسشویی حایر شما را تعمیر کند.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در مجموعه تعمیره

در این مجموعه ما تعمیرات ماشین لباسشویی را به صورت تخصصی در سراسر تهران انجام می دهیم برای این که شما از مناطق تحت پوشش ما مطلع شوید در ادامه مطلب به آن ها می پردازیم.

تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شمال تهران

آتی ساز، سعادت اباد، زرگنده، پل رومی، پاسداران، آجودانیه، تجریش، اقدسیه، شریعتی، جردن، یخچال، اندرزگو، دولت، ظفر، زعفرانیه، فرشته، جمشیدیه، جماران، سعد آباد، بلوار کاوه، کامرانیه، فرمانیه، نیاوران، الهیه، شمیرانات و دیباجی

تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در جنوب تهران

عبدل اباد، ورامین، باقر شهر، شهر ری، مهر آباد، امام زاده حسنف شاد آباد، یافت اباد، قزوین، ولیعصر، جمهوری، نواب، آزادی، انقلاب، راه آهن، جوادیه، خانی اباد، نازی اباد، منیریه، حافظ و خاوران

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در مرکز تهران

انقلاب، ولیعصر، فاطمی، یوسف اباد، مطهری، عباس اباد، میدان ونک، شیخ بهایی، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر ارا، جلال آل احمد، گیشا

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان و شیان

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، ایت الله کاشانی، خلیج فارس

مطالب مرتبط:

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی

علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی

تعمیر برد ماشین لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی حایر

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.4 امتیاز از 13 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

3 پاسخ

 1. خیلی ممنون از خدماتی که برای بنده انجام دادید به خاطر اخلاق خوب اقای مهندس کسمایی

 2. سلام ممنونم از تکنسین حرفه ای شما آقای کسمائی
  واقعا کار بلد و آن تایم بودن

  1. سلام خوشحالیم که مثل همیشه رضایت مشتریان خود را داریم… هدف ما جلب رضایت مشتری میباشد … ممنون از اعتماد شما به مجموعه تعمیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران