با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ماشین لباسشویی حایر

تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر

ارور ماشین لباسشویی حایر

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت تولید ماشین لباسشویی حایر تعمیر این دستگاه هم بسیار آسان تر شده است به طور کلی امروزه بردم به دنبال استفاده از لوازم خانگی هوشمند می باشند که یکی از این لوازم خانگی ماشین لباسشویی است و همچنین بردند حایر یکی از تولید کنندگان معروف در تولید این دستگاه می باشد در ماشین لباسشویی های قدیمی برای عیب یابی و تعمیر این دستگاه تعمیر کار باید تمامی قطعات را مورد بررسی قرار میداد تا عیب ماشین لباسشویی را پیدا کند.

اما در جدید ترین ماشین های لباسشویی حایر در زمان آسیب دیدن این دستگاه یک کد خطا نمایش این ارور ماشین لباسشویی حایر نشان خراب شدن یک قطعه می باشد که در برخی از مواقع شما با خاموش و روشن کردن دستگاه میتوانید این مشکل را برطرف کنید اما در برخی از موارد برای برطرف کردن ارور ماشین لباسشویی حایر حتما باید از یک تکنسین مجرب و با دانش بالا کمک بگیرید برای تعمیر لباسشویی حایر در تهران میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما به صورت تلفنی راهنمایی های لازم را به شما میکنیم تا ارور ماشین لباسشویی حایر را خودتان برطرف کنید این مشاوره ها به صورت رایگان می باشد اما اگر مشکل بسیار تخصصی بود میتوانید از خدمات ما در تمامی نقاط تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب استفاده کنید.تعمیر ماشین لباسشویی را انجام میدهند و پس از تعمیر ما تمامی خدمات خود را در داخل فاکتور شرح داده و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران را از  متخصصین ما در تعمیره پیدا کنید.

ارور ماشین لباسشویی حایر

 

ارور ماشین لباسشویی حایر به صورت چراغ چشمک زن

در برخی از قدیمی ترین ماشین لباسشویی های حایر به جای نشان دادن ارور ماشین لباسشویی حایر چراغ های بر روی آن چشمک میزنند و هر چشمک نشان دهنده یک ارور می باشد که با بررسی خاموش و و روشن شدن هر کدام نشان دهنده آسیب دیدن یک قطعه می باشند در ادامه این مطلب ما به بررسی این مشکل می پردازیم و تمامی چشمک های آن را به شما توضیح می دهیم.

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا 1

در این ارور هیچ چراغی روشن و خاموش نمی شود در این مواقع احتمال بسته نشدن درب بسیار زیاد می باشد درب ماشین لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید و اگر لباسی بین آن است آن را خارج کنید تا درب به خوبی بسته شود.
اگر میکروسوئیچ درب آسیب دیده است و آهنربا وظیفه خود را به خوبی انجام نمی دهد این قطعه را مورد بررسی قرار دهید در برخی از موارد ممکن است سوکت مربوط به درب ماشین لباسشویی از روی برد اصلی جدا شده است اگر با بررسی تمامی این موارد مشکل ارور ماشین لباسشویی حایر برطرف نشود حتما به سراغ برد اصلی ماشین لباسشویی حایر بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا 2

در این ارور ماشین لباسشویی حایر در مدت یک دقیقه پنل ماشین لباسشویی شما دو بار چشمک می زند و پس از 4 ثانیه خاموش می شود برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی حایر باید مواردی که به تخلیه آب ارتباط دارند را مورد بررسی قرار دهید در قدم اول شما میتوانید مواردی مانند شلنگ تخلیه و فیلتر تخلیه را بررسی کنید اگر در داخل آن ها گرفتگی به وجود آمده باشد باید آن را تمیز کنید با انجام این کار اگر ارور ماشین لباسشویی حایر شما برطرف نشد حتما باید به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید در این مرحله اگر با تست این قطعه آسیب دیده باشد حتما آن را تعویض کنید اما اگر این قطعه سالم بود باید برد اصلی را تعمیر کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا 3

ارور لباسشویی حایر

در این ارور ماشین لباسشویی حایر پنل جلویی سه بار چشمک میزند و در 4 ثانیه خاموش میگردد برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ سنسور حرارتی ماشین لباسشویی حایر بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید همچنین پس از بررسی این موارد حتما برد اصلی ماشین لباسشویی حایر را تست کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا 4

ارور ماشین لباسشویی حایر در این مواقع به این شکل می باشد که چراغ ها در یک دقیقه چهار بار چشمک زده و برای 4 ثانیه خاموش می شود این ارور نشان دهنده آسیب دیدن المنت می باشد اگر آب به خوبی گرم نشود و یا بیش از حد گرم شود این ارور ماشین لباسشویی حایر نمایش داده می شود.

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا 5

در این مواقع چراغ جلویی ماشین لباسشویی پس از 8 دقیقه 5 بار چشمک میزند و به مدت 4 ثانیه خاموش می شود آب ورودی ماشین لباسشویی به مشکل خورده است برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی حایر میتوانید هیدرو استات و شلنگ ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید و یا همچنین فشار آب خیلی کم شده است در این مواقع احتمال آسیب دیدن شیر برقی بسیار زیاد می باشد.

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا 6

ارور ماشین لباسشویی حایر در این مواقع به این صورت می باشد که پس از 6 بار چشمک زدن به مدت 4 ثانیه خاموش می شود اما برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی شما باید برد اصلی و اتصالات مربوط به آن را مورد بررسی قرار دهید امکان دارد که برد اصلی به دلیل ابریزیی بر روی آن سوخته باشد.

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا 7

علت کد خطای ماشین لباسشویی

اگر پنل ماشین لباسشویی شما 7 بار چشمک میزند و پس از آن به مدت 4 ثانیه خاموش می شود باید در این مواقع به سراغ موتور ماشین لباسشویی خود بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید امکان دارد کانکتور های آن و همچنین خود موتور سوخته شده باشد پس از بررسی این موارد حتما باید برد اصلی را تست کنید.

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا 8

در این مواقع چراغ های پنل 8 بار چشمک زده و پس از آن به مدت 4 ثانیه خاموش می شوند برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی حایر باید به سراغ هیدرو استات و شیر برقی بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید همچنین پس از تست این موارد حتما باید برد اصلی ماشین لباسشویی حایر را تست کنید احتمالا در این مشکل آبگیری دستگاه و یا تنظیم سطح آب به مشکل خورده است.

 

ارور ماشین لباسشویی حایر جدید

در ماشین لباسشویی های جدید حایر ارور آن به صورت یک کد نمایش داده می شود و این کد با حروف و اعداد می باشد که شما با بررسی آن ها میتوانید به اسیب آن پی ببرید و تعمیر ان را انجام دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا PFE

این ارور ماشین لباسشویی حایر در زمانی نمایش داده می شود که فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی شما دچار گرفتگی و مانع تخلیه اب شود و یا آب به سختی از داخل آن تخلیه شود برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی حایر شما باید این فیلتر را باز کرده و تمیز کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا IE

این ارور ماشین لباسشویی حایر در زمان آسیب دیدن شیر برقی و آبگیری نامناسب نمایش داده می شود که برای برطرف کردن آن باید به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی بروید زیرا وظیفه اصلی آبگیری بر عهده آن است اگر شلنگ ورودی دچار پیچ خوردگی شده باشد عمل آبگیری به سختی انجام می شود در این مواقع بهتر است پمپ تخلیه و هیدرو استات ماشین لباسشویی حایر را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا IB

این ارور ماشین لباسشویی حایر نشان دهنده سوختن و یا آسیب دیدن برد اصلی ماشین لباسشویی حایر می باشد که برای برطرف کردن آن باید این قطعه را تعمیر کنید و همچنین دقت داشته باشید که تعمیر برد ماشین لباسشویی حایر نیاز به تخصص دارد و این کار توسط افراد ناوارد باعث آسیب های بیشتر به آن و بالا بردن هزینه تعمیرات می شود.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا OE

این ارور ماشین لباسشویی حایر در زمانی نمایش داده می شود که عمل تخلیه آب به خوبی انجام نشود برای برطرف کردن آن شما باید به سراغ قیلتر تخلیه و شلنگ تخلیه آب بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید و اگر دچار گرفتگی شده است آن را برطرف کنید با بررسی این موارد اگر ماشین لباسشویی شما درست نشد حتما به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود بروید و این قطعه را تست کنید تمامی این موارد بهتر است که توسط یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی حایر انجام شود.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا UE

کد خطای ماشین لیاسشویی حایر

اگر بیش از حد در داخل ماشین لباسشویی خود لباس بریزید و در هنگام شستشو ماشین لباسشویی بالانس نشود این ارور در ماشین لباسشویی حایر نمایش داده می شود که برای برطرف کردن ان دستگاه را خاموش و لباس ها را به اندازه ظرفیت در داخل ماشین لباسشویی بریزید و یا اگر در هم پیچ خوردگی شده باشد باید آن را باز کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا LE

این ارور در ماشین لباسشویی حایر نشان دهنده آسیب دیدن میکروسوئیچ درب می باشد اگر این قطعه آسیب دیده باشد درب ماشین لباسشویی شما قفل نمی شود و دستگاه شروع به شستشو نمی کند برای برطرف کردن این مشکل حتما میکروسوئیچ و زبانه درب را بررسی کنید اگر مشکل از این دو قطعه نبود به سراغ برد اصلی و سیم های متصل به آن و میکرو سوئیچ بروید و تعمیر ماشین لباسشویی حایر را انجام دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا E1

این ارور ماشین لباسشویی حایر در زمانی نمایش داده می شود که آب بیش از حد وارد ماشین لباسشویی شود در این مواقع ارور بر روی پنل نمایش داده می شود برای برطرف کردن این مشکل باید هیدرواستات را مورد بررسی قرار دهید این قطعه وظیفه تنظیم سطح آب را بر عهده دارد که با آسیب دیدن آن سطح اب کم و زیاد می شود بر روی هیدرو استات یک پیچ تنظیم وجود دارد که شما میتوانید سطح آب را به کمک آن کم و زیاد کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا E2

این ارور ماشین لباسشویی حایر نشان دهنده سر ریز شدن آب می باشد که برای برطرف کردن آن باید هیدرو استات و شیر برقی مورد بررسی قرار بگیرند و این دوقطعه را تست کنید.

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا E3

این ارور ماشین لباسشویی حایر در زمانی نمایش داده می شود که سنسور دما به درستی وظیفه خود را انجام در این مواقع آب در ماشین لباسشویی گرم نشده و این ارور نمایش داده می شود برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی حایر بهتر است سنسور دما و المنت را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا E4

در زمانی این ارور ماشین لباسشویی حایر نمایش داده می شود که این دستگاه در هنگام سیکل شستشو نشتی آب پیدا کرده باشد که برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی شما باید تمامی قطعات که در ارتباط با آب هستند مانند پمپ تخلیه، شیر برقی، دیگ ماشین لباسشویی و تمامی خرطومی ها را مورد بررسی قرار دهید برطرف کردن مشکل آبریزی ماشین لباسشویی حایر کاری بسیار تخصصی و خطرناک می باشد که باید توسط یک تکنسین مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا E5

در این مواقع اگر اختلاف ولتاژ در ماشین لباسشویی حایر بیش از حد باید این ارور نمایش داده می شود که نشان دهنده فشار بر روی یک قطعه و یا نوسان برق است.

 

ارور ماشین لباسشویی حایرکد خطا E6

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی حایر نمایش داده می شود که اختلاف ولتاژ بسیار زیاد باشد که برای برطرف کردن این مشکل حتما باید موتور ماشین لباسشویی حایر را مورد بررسی قرار دهید اگر این قطعه سوخته باشید این ارور ماشین لباسشویی حایر نمایش داده می شود.

 

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا E7

این ارور ماشین لباسشویی حایر زمانی نمایش داده می شود که موتور درجهتی اشتباه بچرخد برای برطرف کردن این مشکل حتما موتور ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید.

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا CLRF

اگر در ماشین لباسشویی خود بیش از حد مواد شوینده استفاده کنید کف در داخل دیگ بیش از حد شده و این ارور نمایش داده می شود دقت داشته باشید که کف زیاد باعث رسوب و آسیب رساندن به قطعات ماشین لباسشویی می شود و بهتر است مقدار مشخصی از مواد شوینده استفاده کنید.

 

ارور ماشین لباسشویی حایر کد خطا UNB

اگر در داخل ماشین لباسشویی خود بیش از حد لباس بریزید این امر باعث جمع شدن لباس ها در یک قسمت و از بین رفتن تعادل ماشین لباسشویی می شود در این مواقع شما این ارور را برروی پنل ماشین لباسشویی خود مشاهده میکنید.

 

مطالب مرتبط:

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی

علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی

تعمیر برد ماشین لباسشویی

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[0 امتیاز از 0 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران