با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور و کد خطا یخچال حایر

ارور یخچال و فریزر حایر

ارور و کد خطا یخچال حایر در تهران

تعمیر یخچال کاری بسیار تخصصی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل در یخچال های قدیمی باید تکنسین تمامی موارد و قطعات را مورد بررسی قرار می داد اما با پیشرفت تکنولوژی در صنعت تولید یخچال دیگر نیازی به بررسی بیشتر قطعات نیست و در زمان آسیب دیدن یخچال یک کد خطا نمایش داده می شود که این کد نشان دهنده این است که یکی از قطعات یخچال آسیب دیده است در جدید ترین مدل های یخچال این کد بر روی پنل نمایشگر یخچال نمایش داده می شود در ادامه این مطلب به برخی از ارور های یخچال حایر می پردازیم ما یکی از نمایندگی تعمیر یخچال حایر در تهران هستیم.

 

در مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر یخچال حایر با استفاده از قطعات اصلی و همچنین پس از تعمیر تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه گارانتی می شود.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

کد خطای یخچال حایر

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***

تعمیر ساید بای ساید را در تعمیره تخصصی انجام میدهیم. 

ارور یخچال حایر کد خطا F1

این ارور یخچال حایر نشان دهنده این است که سنسور دمای داخلی یخچال آسیب دیده است و برای برطرف کردن این مشکل باید این سنسور را به کمک اهم متر مورد بررسی قرار دهید و همچنین با بررسی این سنسور به سراغ برد اصلی یخچال حایر بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید دقت داشته باشید با بروز این مشکل زمانی این ارور یخچال هایر نمایش داده می شود که مواد غذایی در داخل منجمد شده اند.

 

ارور یخچال حایر کد خطا F2 و F4

این ارور یخچال حایر نشان دهنده آسیب دیدن سنسور یخچال می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ سنسور دیفراست بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید برای تست این مشکل و برطرف کردن ارور یخچال حایر باید ترموفیوز و یا المنت را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات با سوختن ترموفیوز این مشکل برای یخچال هایر شما به وجود می آید.

 

 

ارور یخچال حایر کد خطا F3

ارور یخچال حایر

این ارور هم نشان دهنده آسیب دیدن سنسور محیط یخچال می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور داخلی محیط یخچال را به کمک اهم متر مورد بررسی قرار دهید و پس از آن به سراغ برد اصلی یخچال هایر خود بروید.

 

ارور یخچال حایر کد خطا F5

این ارور یخچال حایر نشان دهنده آسیب دیدن سنسور دیفراست می باشد زمانی که این سنسور آسیب ببیند در داخل فریزر یخچال حایر برفک ایجاد شده و گردش سرما به خوبی انجام نمی شود در این مواقع برای برطرف کردن این ارور یخچال هایر باید سنسور ترموفیوز را تعویض کنید و المنت یخچال را مورد بررسی قرار دهید پس از تست و بررسی این قطعات حتما باید برد الکترونیکی یخچال خود را تست کنید.

 

 

ارور ساید بای ساید حایر کد خطا F6, F7, F8, FC

این ارور زمانی در یخچال حایر نمایش داده می شود که یخ ها از داخل قالب وارد محفظه یخ نمی شوند پس این ارور از یخساز یخچال حایر می باشد که برای برطرف کردن آن در اولین قدم به سراغ سنسور یخساز بروید و این قطعه را به همراه اتصالات مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور یخچال حایر کد خطا FR

این ارور زمانی در یخچال حایر نمایش داده می شود که سنسور یخساز این دستگاه به مشکل خورده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور را به کمک اهم متر مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور یخچال حایر کد خطا FD

این ارور یخچال حایر زمانی نمایش داده می شود که یخچال شما دچار برفک شده باشد و سیستم دیفراست فعالیت خود را به درستی انجام ندهد به طور کلی دیفراست برای یخ زدایی یخچال می باشد که از قطعاتی مانند سنسور، ترموفیوز و المنت تشکیل شده است و برای برطرف کردن این مشکل باید قطعات ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید پس از بررسی این موارد حتما برد اصلی را تست کنید.

 

 

 

ارور یخچال حایر کد خطا E0, EO

کد خطای یخچال حایر

این ارور یخچال حایر زمانی نمایش داده می شود که ارتباط بین برد اصلی PCB و صفحه نمایشگر یخچال به مشکل خورده باشد که برای برطرف کردن آن باید سیم های رابط و برد های آن را مورد بررسی قرار دهید.
دقت داشته باشید که تعمیر برد کاری بسیار تخصصی می باشد و برای این کار میتوانید با نمایندگی مجموعه تعمیره در تهران تماس بگیرید.

 

 

ارور یخچال حایر کد خطا E1

این ارور یخچال حایر نشان دهنده آسیب دیدن فن داخلی فریزر می باشد این فن وظیفه گردش سرما را بر عهده دارد و با آسیب دیدن آن باعث گرم شدن یخچال می شود دقت داشته باشید که اگر این فن آسیب دیده است حتما آن را تعویض کنید تا مشکل یخچال حایر شما برطرف شود.

 

 

ارور یخچال حایر کد خطا E2

این ارور یخچال حایر نشان دهنده آسیب دیدن فن داخلی یخچال می باشد که اگر این فن کار خود را به خوبی انجام ندهد سرمای یخچال کم شده و مواد غذایی داخل آن فاسد می شوند برای تعویض فن داخلی یخچال میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

ارور یخچال حایر کد خطا E5

این ارور یخچال حایر زمانی نمایش داده می شود که سرما از داخل فریزر به کمک دمپر هدایت نشود که برای برطرف کردن این مشکل باید دمپر در داخل فریزر را مورد بررسی قرار دهید این قطعه به عنوان یک دریچه سرمای داخل فریزر را به داخل یخچال هدایت می کند و در لحظه آسیب دیدن آن این ارور نمایش داده می شود.

 

 

ارور یخچال حایر کد خطا E6, E9

این ارور در یخچال حایر نشان دهنده آسیب دیدن فن می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید فن خنک کننده را مورد بررسی قرار دهید و در زمان آسیب دیدن این قطعه را تعویض کنید.

 

ارور ساید بای ساید حایر کد خطا ER

ارور و کد خطای یخچال حایر

با مشاهده این ارور ساید بای ساید حایر باید به سراغ یخساز آن بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید زمانی که یخساز فعالیت خود را به درستی انجام ندهد این ارور در ساید بای ساید حایر نمایش داده می شود.

 

 

ارور ساید بای ساید حایر کد خطا EC

این ارور یخچال حایر که گاهی با حرف C نمایش داده می شود نشان دهنده آسیب دیدن سیستم دیفراست می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور، ترموفیوز و المنت را مورد بررسی قرار دهید.
در صورت برطرف نشدن مشکل دیفراست باید برد اصلی را بررسی کنید که برای تعمیر آن میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

ارور ساید بای ساید حایر کد خطا ED

این ارور ساید بای ساید حایر در زمانی نمایش داده می شود که در داخل سیستم دیفراست قطعه ای که گرما تولید میکند از کار افتاده است که برای برطرف کردن این مشکل باید المنت و ترموفیوز ساید بای ساید حایر را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور ساید بای ساید حایر کد خطا EH

این ارور ساید بای ساید حایر نشان دهنده بروز مشکل در سنسور محیط یخچال می باشد این سنسور وظیفه تشخیص دما را بر عهده دارد که در این مواقع و با آسیب دیدن آن باید این قطعه را تعویض کنید.

 

 

ارور ساید بای ساید حار کد خطا RD, HD

این ارور هم نشان دهنده آسیب دیدن سیستم دیفراست می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید برد اصلی یخچال و همچنین سنسور دیفراست را مورد بررسی قرار دهید دقت داشته باشید که اگر سنسور آن آسیب دیده باشد باید ترموفیوز را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور یخچال حایر کد خطا DF

این کد به نشانه خطا در یخچال و بروز مشکل نمی باشداین کد نشان دهنده فرایند دیفراست یخچال است اگر آن را بر روی پنل یخچال مشاهده کردید باید صبر کنید تا سیکل یخ زدایی یخچال به پایان برسد.

 

مطالب مرتبط:

سیم کشی داخل یخچال

علت سخت باز شدن درب یخچال

تعویض موتور یخچال

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران