با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک

رفع ارور بخچال و فریزر جنرال الکتریک

ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک

در گذشته یخچال فریزر های قدیمی به صورت مکانیکی سیکل سرما سازی را انجام می دادند این کار توسط ترموستات و تایمر انجام می شد اما به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی یخچال ها از حالت مکانیکی به حالت الکترونیکی تغییر کردند برد های الکترونیکی وظیفه صادر کردن فرمان های اصلی را بر عهده دارند به همین دلیل تعمیر یخچال جنرال الکتریک هم آسان تر شد زیرا دیگر نیازی به عیب یابی تخصصی نیست در زمان آسیب دیدن یخچال فریزر جنرال الکترونیک یک کد خطا بر روی صفه نمایشگر نمایش داده می شود این کد خطا نشان دهنده آسیب دیدن قطعات اصلی یخچال در قسمت های مختلف می باشد حال اگر شما با ارور یخچال جنرال الکتریک رو به رو شده اید برای مطلع شدن از این کد خطا میتوانید به سراغ دفترچه راهنما یخچال بروید در داخل آن تمامی کد های خطا شرح داده شده اند اما اگر به صورت دقیق به ان ها اشاره نشده است میتوانید این مطلب را مطالعه کنید ما در این مقاله به متداول ترین ارور های یخچال فریزر جنرال الکتریک میپردازیم و نحوه عیب یابی و تعمیر آن را برای شما شرح می دهیم همچنین اگر نیاز به مشاوره برای تعمیرات داشتید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

کد خطای یخچال و فریزر جنرال الکتریک

با استفاده از خدمات ما در تعمیره، بابت تعمیر یخچال و فریزر (قدیمی، جدید, صنعتی)  در محل و منزل شخصی خود  در هزینه ها و در زمان صرفه جویی نمایید.

***

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

 

کد خطا و ارور یخچال جنرال الکتریک

دقت داشته باشید که برطرف کردن ارور یخچال جنرال الکتریک کاری بسیار تخصصی می باشد و شما در این مواقع بهتر است که با یک تعمیر کار در تماس باشید گاهی اوقات این مشکل به صورت جزئی می باشد که تکنسین راهنمایی های لازم را برای شما شرح می دهد تا خودتان آن را برطرف کنید در غیر این صورت تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در سریع ترین زمان به منزل شما اعزام می شود دقت داشته باشید که برای انجام این کار می توانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

ارور cl ساید بای ساید جنرال الکتریک

این ارور ساید بای ساید جنرال الکتریک نشان دهنده از کار افتادن یخساز می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید این قطعه را مورد بررسی قرار دهید در قدم اول دقت داشته باشید که آب وارد قالب یخ می شود یا خیر اگر آب به درستی وارد قالب یخ شد باید به سراغ موتور های یخساز و سنسور آن بروید که بهتر است برای برطرف کردن این ارور ساید بای ساید جنرال الکتریک از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

 

 

ارور HRS در ساید بای ساید جنرال الکتریک

کد خطای یخچال جنرال الکتریک

این ارور در ساید بای ساید جنرال الکتریک نشان دهنده از کار افتادن و یا آسیب دیدن سیستم دیفراست می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ قطعاتی مانند سنسور و یا ترموفیوز بروید پس از بررسی این قطعات به سراغ المنت که اصلی ترین قطعه در سیستم یخ زدایی می باشد بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید پس از طی این مراحل اگر کد خطای ساید بای ساید جنرال الکتریک برطرف نشد حتما برد اصلی یخچال را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور CC در فریزر جنرال الکتریک

این ارور فریزر جنرال الکتریک نشان دهنده گرم شدن دمای داخل فریزر می باشد اگر برای مدت زمان 120 دقیقه این دما بالا برود این ارور بر روی فریزر نمایش داده می شود در این مواقع بهتر است لاستیک دور درب فریزر را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور 88 یا 89 در یخچال فریزر جنرال الکتریک

زمانی که در سیستم برقی یخچال فریزر جنرال الکتریک نوسان به وجود بیاید همین امر باعث نمایش این ارور یخچال جنرال الکتریک می شود در این مواقع بهتر است از یک تکنسین و یا تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک برای تعمیر و برطرف کردن کدخطای آن کمک بگیرید.

 

 

ارور DE در یخچال فریزر جنرال الکتریک

این ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک نشان دهنده آسیب دیدن در سیستم دیفراست می باشد این سیستم در داخل یخچال و فریزر وظیفه یخ زدایی را بر عهده دارد و در زمان آسیب دیدن آن این کد خطا یخچال فریزر جنرال الکتریک نمایش داده می شود برای برطرف کردن آن باید به سراغ سنسور و یا ترمودیسک و همچنین ترموفیوز بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید پس از بررسی این موارد به سراغ المنت و برد اصلی بروید.

 

 

ارور DF در یخچال فریزر جنرال الکتریک

این ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک نشان دهنده این است که چرخه یخ زدایی در 48 ساعت گذشته اجرا نشده است و سیستم دیفراست از کار افتاده است برای برطرف کردن این کد خطا باید به سراغ ترمودیسک، سنسور و ترموفیوز بروید و این قطعات را در قدم اول تست کنید اگر کد خطا از روی نمایشگر برطرف نشد حتما برد اصلی و المنت را بررسی کنید.

 

ارور E2 در یخچال فریزر جنرال الکتریک

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن صفحه اصلی یخچال می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ این قطعه بروید و برد آن را تعمیر کنید در غیر این صورت و برطرف نشدن مشکل باید سیم های رابط بین برد اصلی و پنل را بررسی کرده و در نهایت برد اصلی را تعمیر کنید.

 

ارور FF در یخچال فریزر جنرال الکتریک

زمانی که مواد غذایی در داخل فریزر در حال ذوب شدن باشد و بیش از 2 ساعت دمای یخچال بالا رفته باشد این ارور یخچال جنرال الکتریک نمایش داده می شود که شما میتوانید برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول توجه داشته باشید که لاستیک دور درب یخچال آسیب ندیده باشد پس ازآن برای پاک کردن این کد خطا یخچال جنرال الکتریک باید دکمه SYSTEM CHECK را فشار دهید اگر چپس از فشردن این دکمه کد خطا PF نمایش داده شده نمایش داده شده این کد نشان دهنده این است که ارور FF به دلیل قطع برق نمایش داده شده است که در این مواقع بهتر است درب های یخچال را ببندید و صبر کنید تا دما به حد تعیین شده برسد.

 

ارور PF یخچال فریزر جنرال الکتریک

اروهای خیچال فریزر جنرال الکتریک

این ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک نشان دهنده قطعی برق و یا مشکلات در سیستم برقی یخچال می باشد در قدم اول تمامی سیم ها رابط یخچال را مورد بررسی قرار دهید همچنین دقت داشته باشید که سیم متصل به پریز دچار قطعی نشده باشد اگر این سیم دچار آسیب دیدگی شده است حتما آن را تعویض کنید پس از طی این مراحل برای پاک کردن ارور یخچال جنرال الکتریک باید دکمه SYSTEM CHECK را فشار دهید.

 

ارور TFو TC در یخچال فریزر جنرال الکتریک

این کد های خطا نشان دهنده هیچ اروری در یخچال فریزر جنرال الکتریک نمی باشند.

 

 

رفع ارور های یخچال جنرال الکتریک

یخچال فریزر جنرال الکتریک دارای پیشرفته‌ترین تکنولوژی می باشد که در زمان آسیب دیدن قطعات داخلی آن خود یخچال کد های خطایی را نمایش می دهد که با توجه به تمامی این کد ها شما میتوانید مشکل یخچال را برطرف کنید اما دقت داشته باشید که برطرف کردن ارور و یا کدخطای یخچال جنرال الکتریک کاری بسیار تخصصی می باشد و این کار باید توسط یک تکنسین و تعمیرکار یخچال انجام شود.

 

نحو ی تشخیص اصل بودن فیلتر یخچال

علت روشن نشدن یخچال

علت یخ زدن لوله پشت یخچال

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران