با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

علت یخ زدن بدنه یخچال

علت یخ زدن یخچال

علت یخ زدن بدنه یخچال

گاهی با باز کردن درب یخچال شما متوجه یخ زدن مواد غذایی داخل آن می شوید و حتی ممکن است که دیواره داخلی یخچال یخ زده باشد این اتفاق ممکن است در تمامی یخچال فریزر ها(قدیمی و جدید) بیفتد پس برای حل این مشکل با ما همراه باشید و ما به شما برای حل و برطرف کردن علت یخ زدن بدنه یخچال کمک میکنیم.تعمیر سابقه ی بالایی و تخصصی زیادی در تعمیر یخچال در تهران دارد.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران خود را در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

 

تعمیر یخچال فریزر در تهران

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

علت سرمای زیاد داخل یخچال چیست؟

گاهی ما مشاهده می کنیم که سرمای داخل یخچال بسیار زیاد است به حدی که بدنه داخلی یخچال یخ زده است و از حالت طبیعی بیشتر میباشد که ما در این مطلب به علت سرد شدن بدنه یخچال می پردازیم هم چنین میتوانید مباحث کامل تری در مورد تعمیر یخچال در تهران مطالعه کنید.
نکته اول که باید به آن توجه کنیم درجه یخچال می باشد که اگر این درجه روی 1 درجه سانتی گراد باشد قطعا داخل یخچال و مواد غذایی یخ می زند.
یکی دیگر از یکی دیگر از نکته هایی که سبب یخ زدن یخچال می شود می توان به خراب شدن و آسیب دیدن ترموستات اشاره کرد با خراب شدن این قطعه موتور و یاکمپرسور به صورت یکنواخت کار میکند و قطع نمی شود پس به همین دلیل سرمای داخل یخچال زیاد می شود.

 

 

چرا یخچال هایی که سیستم دیفراست یا یخ زدایی دارند زیاد سرد می شود؟

علت یخ زدن بدنه یخچال

بعضی از یخچال ها که سیستم یخ زدایی دارند احتمال وجود یخ در بدنه یخچال آن ها می باشد پس امکان اتفاق افتادن این مشکل در تمامی یخچال ها می باشد.بعضی از قطعات در یخچال هستند که با خراب شدن و آسیب دیدن آن ها باعث یخ زدن بدنه یخچال و مواد غذایی می شوند که ما در ادامه این مطلب به این قطعات اشاره میکنیم.
• سنسور دما یا سنسور محیط یخچال وظیفه این سنسور اندازه گیری دما می باشد که با خراب شدن این قطعه اطلاعات درستی از آن به قسمت برد ارسال نمی شود و برد نمی تواند انرژی ورودی را کم یا زیاد کند پس یکی از دلایل یخ زدن بدنه یخچال خراب شدن سنسور دما می باشد.
• برد الکترونیکی یخچال در یخچال یک برد اصلی که مغز یخچال می باشد وجود دارد که تمامی اطلاعات از سنسور ها به این برد منتقل می شود و با آسیب دیدن آن هیچ اطلاعاتی به سیستم یخزدایی یا دیفراست یخچال ارسال نمی شود و این امر باعث یخ زدن یخچال می شود.
• ترموستات یکی از قطعات اصلی در یخچال های قدیمی می باشد که وظیفه تنظیم دما را دارد با خراب شدن این قطعه باعث یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال می شود.
• برد کنترل دما بعضی از یخچال ها به جای ترموستات که وظیفه کنترل دما را دارد از یک برد استفاده می کند و این برد وظیفه تنظیم کنترل دما را در این یخچال ها بر عهده دارد.

تعمیره تکنسین و تعمیرکارانی با تجربه در رابطه با تعمیر لوازم خانگی در تهران به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت رسانی و در تهران و حومه میباشد.

 

 

علت یخ زدن یخچال های قدیمی

علت یخ زدن یخچال

در یخچال های قدیمی هیچ سیستمی برای یخ زدایی وجود ندارد پس یخ زدن و برفک زدن در این یخچال ها امری بسیار عادی می باشد و برای برطرف کردن این مشکل هر 6ماه باید به صورت دستی برفک زدایی شود.

 

 

چگونه از سرد شدن یخچال و خرابی آن جلو گیری کنیم؟

برای جلوگیری از یخ زدن داخل یخچال اول از همه درجه یخچال را نسبت به فصل تنظیم کنید و بعد توجه داشته باشید که داخل یخچال مواد غذایی و بدنه آن یخ نزنند و برای بالا بردن عمر یخچال زیاد درب آن را باز بسته نکنید.تعمیر یخچال و فریزر اسنوا در تهران راهم چنین مطالعه کنید که جزئی در مورد یخچال اسنوا تخصصی پرداختیم.

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[3.5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران