با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر کار ماشین لباسشویی جنرال الکترونیک

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC در تهران

یکی دیگر از خدمات مجموعه تعمیره نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می باشد ما نمایندگی تعمیر این برند در تهران هستیم این برند یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور آمریکا می باشد که ماشین لباسشویی تولید شده توسط آن دارای کیفیت بالایی است که انواع مختلفی دارد مانند اتوماتیک، درب از بالا و… و تعمیر آن کاری بسیار تخصصی است.

اگر شما هم از ماشین لباسشویی جنرال الکتریک استفاده میکنید و برای تعمیر آن با دردسر های زیادی رو به رو هستید میتوانید با تعمیره تماس بگیرید دقت داشته باشید که انجام این کار توسط تکنسین های ناوارد باعث آسیب رساندن به دستگاه می شود ما با بهره گیری از دانش تکنسین های مجرب خود تخصصی ترین تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را به شما ارائه می دهیم و همچنین ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در تمامی نقاط تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب هستیم و در تعمیرات این دستگاه از قطعات اصلی و اورجینال آن استفاده میکنیم دقت داشته باشید که تمامی خدمات برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در این مجموعه به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود تا شما با خیالی آسوده تر از آن استفاده کنید..ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزیته ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

تمامی کارشناسان ما, موظف هستند که فاکتور رسمی برای انجام خدمات خود به شما بدهند.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

راهنمایی قیمت

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند.

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم.

تکنسین مجرب تعمیره

تکنسین مجرب تعمیره

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم.

راهنمایی قیمت

نصب ماشین لباسشویی250 الی 500 هزار تومان
تعویض تایمر مکانیکی300 الی 600 هزار تومان
تعویض تایمر دیجیتالی400 الی 600 هزار تومان
تعویض کمک فنر لباسشویی250 الی 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی250 الی 350 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی50 الی 100 هزار تومان
ایاب و ذهاب80 الی 100 هزار تومان
 

راه های ارتباطی با این مجموعه برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

برای این که تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود را در سریع ترین زمان و با کمک مجموعه تعمیره انجام دهید در قدم اول باید درخواست خود را ثبت کنید که برای این کار میتوانید از روش های زیر استفاده کنید.

 •  در روش اول برای ثبت درخواست در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک میتوانید به صورت سنتی با مجموعه تماس بگیرید که برای دریافت شماره های تماس میتوانید وارد سایت تعمیره شوید.
 • روش دوم برای درخواست تعمیر استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد که شما با وارد شدن به سایت تعمیره میتوانید گزینه ثبت درخواست اینترنتی را مشاهده کنید.
 •  روش سوم راهی مفید برای مطلع شدن از قیمت قطعات و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می باشد این روش استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره است که در داخل آن شما به صورت مستقیم با تکنسین در ارتباط هستید.
 
 

نحوه انجام خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

پس از ثبت درخواست برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک اوپراتور اطلاعات ثبت شده از شما را برای تعمیرکار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ارسال میکند پس از ارسال این اطلاعات تکنسین مربوطه با شما تماس میگیرد.

 •  در قدم اول تعمیرکار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک راهنمایی های لازم را برای شما توضیح می دهد تا در صورت جزعی بودن مشکل خودتان تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک را انجام دهید.
 • در غیر این صورت تعمیرکار به صورت حضوری به منزل شما اعزام می شود.
 •  پس از حضور تعمیرکار لباسشویی جنرال الکتریک مرحله عیب یابی این دستگاه آغاز میگردد.
 •  در این مرحله تعمیر کار عیب یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را آغاز میکند که پس از آن تمامی هزینه ها برای تعمیرات و قیمت قطعات را به شما اعلام میکند.
 •  پس از رضایت شما از هزینه ها مرحله تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC آغاز می شود.
 •  در آخر با تعمیر دستگاه تکنسین یک فاکتور برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده شرح داده می شود و همچنین این موارد به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.
 
 
 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

پس از خرید یک دستگاه منطقی ترین کار برای نصب و راه اندازی آن تماس با خدمات پس از فروش آن برند می باشد که با این کار دستگاه شما طی مدت معینی ضمانت و گارانتی می شود اما برای برند جنرال الکتریک به دلیل نبود نمایندگی این برند در کشور ما برای نصب و راه اندازی آن شما مشکلات زیادی دارید برای این کار میتوانید از فروشنده کمک بگیرید تا یک نمایندگی مناسب به شما معرفی کند.

اما اگر با این موضوع مشکل دارید و از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک رضایت کافی را ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک را به شما ارائه می دهیم و در تمامی این خدمات از لوارم و قطعات اورجینال استفاده میکنیم.

 

ویژگی تعمیر کار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

به طور کلی تعمیر کار به دلیل تجربیات زیاد در زمان مشاهده مشکل ماشین لباسشویی در سریع ترین زمان باید مشکل آن را به شما اعلام کند و یا در صورت جزعی بودن آن مشکل راهنمایی های لازم را به شما توضیح دهد تا خودتان تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک را انجام دهید اما خصوصیات تعمیر کار نمایندگی مجاز لباسشویی جنرال الکتریک چه می باشد؟

 • تعمیر کار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک باید در مدت زمانی که با شما هماهنگ کرده است در منزلتان حضور یابد.
 •  یکی از موارد مهم در این خدمات عیب یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می باشد اگر این کار به درستی انجام شود دستگاه شما در سریع ترین زمان تعمیر می شود.
 •  تکنسین برای تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک باید از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کند.
 •  پس از انجام تمامی خدمات تعمیر کار باید این موارد را ضمانت کند تا در صورت آسیب دوباره آن را به صورت رایگان برای شما برطرف کند.
 
 
 

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در محل سکونت

 •  یکی دیگر از خدمات ما تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در محل سکونت می باشد ما تمامی خدمات را در محل زندگی شما انجام می دهیم با این کار دیگر نیازی به حمل و نقل نیست و دستگاه شما از آسیب های وارده در هنگام حمل و نقل در امان است و همچنین در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی کرده اید زیرا دیگر نیازی به جا به جایی این دستگاه نمی باشد.
 • با تعمیرات در منزل شما تمامی خدمات را مشادهده میکنید و در لحظه تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در کنار تعمیر کار هستید.
 • تعمیر ماشین لباسشویی در محل سکونت زمانی ممکن است که مشکل دستگاه شما جزعی باشد.
 •  تعمیرکاران مجموعه تعمیره با سال ها تجربه توانایی عیب یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را در سرع ترین زمان دارند و مشکل را به درستی برای شما برطرف میکنند در این مواقه تنها زمانی نیاز که نیاز به تعمیر یکی از قطعات مانند برد باشد این قطعه به کار گاه حمل می شود.
 •  اما اگر شما محیطی برای تعمیر در منزل ندارید و با تعمیرات آن باعث بهم ریختگی آشپزخانه شما می شود می توانید ماشین لباسشویی خود را به تعمیر گاه این مجموعه ارسال کنید.
 
 
 

متداول ترین سوالات مشترین در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین سولات مصرف کنددگان در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می پردازیم.

هزینه تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در مجموعه تعمیره چقدر می باشد؟

برای مطلع شدن از هزینه تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک بهتر است که درخواست تعمیر خود را ثبت کنید تا تکنسین در منزل شما حضور پیدا کند و پس از عیب یابی به طور دقیق هزینه تعمیرات را به شما اعلام کند دقت داشته باشید که تمامی قیمت ها در این مجموعه توسط تحادیه مشخص شده است و همچنین هزینه تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک بستگی به نوع آسیب وارد شده به آن دارد.

 

گارانتی مشخص شده برای تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک چقدر اعتبار دارد؟

به طور کلی ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تمامی خدمات این دستگاه را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

 

تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران

نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک به چه صورت می باشد؟

نحوه پرداخت هزینه ها به این صورت می باشد که پس از تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک پس از رضایت شما از انجام خدمات میتوانید مبلغ و هزینه تعمیرات را به تکنسین پرداخت کنید.

اگر مجددا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک دچار مشکل شود شما برای تعمیر ان باید هزینه ای پرداخت کنید؟

پس از این که تکنسین خدمات خود را انجام میدهد تمامی خدمات را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکند و در این حین اگر دوباره آسیبی از قسمت های تعمیر شده به ماشین لباسشویی شما وارد شود در بازه زمانی که ماشین لباسشویی شما دارای گارانتی است این مشکلات را تکنسین به صورت رایگان برطرف میکند.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در مجموعه تعمیره چه مدت زمان میبرد؟

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی می باشد که وظیفه شستشو لباس ها را برعهده دارد و همچنین در زمانی که این دستگاه آسیب ببیند شما باید در سریع ترین زمان تعمیر ان را انجام دهید در غیر این صورت این امر باعث اختلال در زندگی روزمره شما می شود دقت داشته باشید که برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر ان بکنید برای اولین قدم باید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

تا تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام شود بیشترین مورد در مدت زمان تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک آسیب وارد شده به آن می باشد گاهی اوقات این آسیب بسیار جزعی است که در سریع ترین زمان تعمیر می شود اما در برخی از موارد این تعمیرات نیاز به مدت زمان بیشتری دارد به طور مثال اگر برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک آسیب دیده باشد برای تعمیر آن باید مدت زمان زیادی را صرف کنید تا تعمیر آن انجام شود.

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک چه ویژگی هایی دارد؟

به دلیل حساس بودن ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و جایگاه مهم آن در زندگی امروزی در زمان آسیب دیدن این دستگاه شما با دردسر های زیادی مواجه هستید و برای این که تعمیر ان را با اطمینان خاطر بیشتر و همچنین با قیمت منصفانه تر انجام دهید باید با یکی از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید که برای این کار بهترین گزینه مجموعه تعمیره می باشد اما استفاده از خدمات ما چه ویژگی هایی دارد.

 • یکی از مهم ترین نکات در تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک توسط مجموعه تعمیره استفاده از قطعات اصلی و اورجینال است.
 •  اعزام تکنسین در سریع ترین زمان به تمامی نقاط تهزان.
 •  بهره گیری از دانش تکنسین های مجرب و آموزش دیده در زمینه تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک.
 •  تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در محل سکونت.
 • صادر کردن یک فاکتور که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده می شود.
 •  و همچنین ضمانت تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه.
 •  پرداخت صورتحساب پس از رضایت مشتری.
 
 

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک میپردازیم تا شما با مطالعه این مطلب نحوه عیب یابی و تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک را به شما آموزش می دهیم تا شما با آگاهی بیشتر اقدام به تعمیر این دستگاه بکنید و همچنین دقت داشته باشید که این اطلاعات برای آگاهی بیشتر شما می باشد اگر خودتان شروع به تعمیر آن کنید باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی می شوید.

 • چرا لباس ها در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خوب شسته نمی شوند؟
 • دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی جنرال الکتریک چیست؟
 • چرا آب در داخل ماشین لباسشویی پر نمی شود؟
 • چرا کلید های روی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کار نمیکنند؟
 •  دلیل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی چیست؟
 •  چرا ماشین لباسشویی نشتی آب دارد؟
 •  چرا سیکل شستشو به خوبی در ماشین لباسشویی انجام نمی شود؟
 • دلیل قفل نشدن درب ماشین لباسشویی جنرال الکتریک؟
 •  دلیل لرزش زیاد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک چیست؟
 • دلیل سر ریز شدن اب از ماشین لباسشویی
 • دلیل خشک نشدن لباس ها
 •  آب از داخل ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تخلیه نمی شود.
 
 

چرا لباس ها در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خوب شسته نمی شوند؟

اگر در زمان استفاده از ماشین لباسشویی جنرال الکتریک متوجه شدید که لباس ها به خوبی تمیز نشده اند باید موارد زیادی را مورد بررسی قرار دهید تا متوجه آسیب وارد شده به لباسشویی خود شوید.

 • در قدم اول دقت داشته باشید که آب به خوبی وارد لباسشویی می شود و همچنین شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.
 •  پس از آن به سراغ جا پودری ماشین لباسشویی بروید و دقت داشته باشید که خرطومی به درتس به ان متصل شده باشد.
 • اگر تخلیه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به خوبی انجام نشود همین امر باعث باقی ماندن آب کثیف و همچنین کثیف شدن لباس ها در داخل آن می شود.
 • برای برطرف کردن این مشکل باید پمپ تخلیه و فیلتر آن را مورد بررسی قرار دهید.
 •  در بیشتر مواقع برای این که مدت زمان زیادی است که شما لباسشویی جنرال الکتریک خود را جرم گیری نکرده اید باعث ایجاد بوی بد در داخل لباسشویی و همچنین شسشتوی بد در داخل آن می شود در بیشتر مواقع نیازی به تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در این مواقع نیست و تنها شما باید آن را جرم گیری کرده و لاستیک دور درب آن را تمیز کنید.
 
 

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی جنرال الکتریک چیست؟

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ پارازیت متر و یا نوسان گیر ماشین لباسشویی بروید دقت داشته باشید که قبل از بررسی این قطعه پریز برق و سیم ورودی برق ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار دهید پس از بررسی این موارد به سراغ برد صلی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید اگر قطعات بر روی این قطعه مانند خازن ها آسیب دیده باشند احتمال خاموش شدن و یا روشن نشدن لباسشویی جنرال الکتریک بسیار زیاد است.

 

چرا آب در داخل ماشین لباسشویی پر نمی شود؟

ماشین لباسشویی به طور کلی لباس ها را به کمک آب میشوید و اگر لباسشویی شما به درتس مرحله آبگیری را انجام ندهد همین امر باعث از کار افتادن این دستگاه می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ قطعات زیر بروید.

 • در قدم اول شلنگ ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید و توجه داشته باشید که اگر دچار پیچ خوردگی شده است آن را باز کنید.
 • پس از بررسی شلنگ ورودی به سراغ فیلتر ورودی آب بروید این قطعه در داخلی ورودی شلنگ به لباسشویی قرار دارد و با گرفتگی آن آبگیری به سختی انجام می شود.
 •  پس از بررسی موارد بالا دیگر برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک باید به سراغ شیر برقی آن بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.
 •  برای بررسی شیر برقی میتوانید این قطعه را به صورت مستقیم و با کمک یک سیم آن را تست کنید.
 •  اگر همه این قطعات سالم بودن احتمال آسیب دیدن برد اصلی بسیار زیاد است که برای تعمیر برد لباسشویی جنرال الکتریک باید از یک تکنسین با تجربه کمک بگیرید.
 
 

چرا کلید ها بر روی پنل لباسشویی جنرال الکتریک کار نمیکنند؟

اگر کلید های تنظیم کننده سیکل شستشو بر روی پنل کار نمیکنند باید حتما خود برد اصلی و پنل را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات این کلید ها به دلیل فرسودگی کاربرد خود را از دست می دهند اما ممکن است در برخی از مواقع مدار آن ها از روی برد آسیب دیده باشد.
در این مواقع شما نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک دارید تا این تکنسین به صورت تخصصی برد دستگاه را تعمیر کند.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی زیمنس

دلیل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی چیست؟

اگر درب ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بسته نمی شود و یا در بسته شدن آن ارور درب میدهد باید قطعات و موارد زیر را بررسی کنید تا این مشکل برطرف شود.

 • مهم ترین قطعه در بسته نشدن درب ماشین لباسشویی میکروسوئیچ درب می باشد این قفل امنیتی زمانی که آسیب ببیند به خوبی درب را قفل نکرده و ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند.
 •  پس از بررسی میکروسوئیچ باید به سراغ زبانه درب ماشین لباسشویی بروید و این قطعه که بر روی درب متصل است و در میکروسوئیچ قفل میشود بررسی کنید و در زمان آسیب دیدن حتما این قطعه را تعویض کنید.
 • یکی دیگر از موارد که باعث بسته نشدن درب ماشین لباسشویی می شود لاستیک دور درب آن می باشد اگر این لاستیک حالت خود را از دست داده و یا از محل خود خارج شده باشد مانع بسته شدن درب ماشین لباسشویی ی شود.
 •  پر کردن بیشاز حد ظرفیت لباسشویی مانع بسته شدن درب آن می شود این امر میتوانید به قطعات دیگر آسیب وارد کند.
 •  اگر با رعایت کردن و بررسی تمامی موارد گفته شده ماشین لباسشویی شما کد خطای بسته نشدن درب را نمایش می دهد این مشکل از برد اصلی می باشد و شما در این مواقع برای تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک حتما باید از یک تکنسین کمک بگیرید و میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.
 
 

چرا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشتی آب دارد؟

یکی از متداول ترین مشکلا در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و در تمامی برند ها نشتی آب می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید قطعات زیادی را مورد بررسی قرار دهید.

 •  برای بررسی این مشکل در قدم اول باید دقت داشته باشید که این آبریزی از شلنگ های ورودی و خروجی متصل به ماشین لباسشویی نباشند زیرا در هنگام آسیب دیدن آن ها احتمال آبریزی بسیار زیاد می باشد.
 •  یکی دیگر از نقاط که باعث آبریزی می شود جدا شدن و یا آسیب دیدن خرطومی متصل به جا پودری و دیگ ماشین لباسشویی می باشد گاهی اوقات با آسیب دیدن این خروطومی در هنگام آبگیری شما متوجه نشتی آب از ماشین لباسشویی خود می شوید که برای برطرف کردن آن باید این شلنگ را تعویض کنید.
 • در قسمت پایینی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک یک یک خرطومی متصل به دیگ و پمپ تخلیه می باشد که در هنگام آسیب دیدن هر یک از ان ها نشتی اب به وجود می آید.
 •  اما متداول ترین قطعه که با آسیب دیدن آن ماشین لباسشویی جنرال الکتریک دچار نشتی آب می شود کاسه نمد داخل دیگر است این کاسه نمد برای آب بندی دیگ تعبیه شده است که در هنگام آسیب دیدن آن ماشین لباسشویی از قسمت پشتی دچار آبریزی می شود.

دقت داشته باشید که در هنگام آبریزی از دیگ برای برطرف کردن این مشکل باید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید تا به صورت تخصصی دیگ را تعمیر کنند و بهترین گزنه در این مواقع مجموعه تعمیره می باشد.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی بکو

چرا سیکل شستشو به خوبی در ماشین لباسشویی انجام نمی شود؟

اگر پس از تنظیم برنامه شستشو در ماشین لباسشویی متوجه شدید که سیکل شستشو نیمه تمام مانده و دستگاه در حین کار متوقف شده است برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ بیشتر قطعات بروید.

 • یکی از مهم ترین قطعات در این مواقع میکروسوئیچ ماشین لباسشویی می باشد این قطعه نوعی قفل امنیتی است که اگر دستور قفل شدن درب را برای برد صادر نکند ماشین لباسشویی یا در حین کار و یا به طور کلی شروع به کار نمی کند.
 • پس از آن به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بروید این قطعه وظیفه تخلیه آب را بر عهده دارد که با آسیب دیدن آن دستگاه در حین کار متوقف می شود.
 •  دقت داشته باشید که در این مواقع اگر هر قطعه ای در لباسشویی جنرال الکتیریک آسیب دیده باشد این دستگاه در حین کار متوقف می شود که بهتر است برای بررسی این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید اما مهم ترین قطعه در این مواقع برد اصلی لباسشویی می باشد.
 •  برای تعمیر برد حتما باید با تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک در مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 

دلیل قفل نشدن درب ماشین لباسشویی جنرال الکتریک چیست؟

به طور کلی ماشین لباسشویی زمانی شروع به کار میکند که درب آن قفل شود اگر برد اصلی متوجه قفل نشدن درب لباسشویی جنرال الکتریک شود دستور شروع سیکل شستشو را صادر نمیکند که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ میکرو سوئیچ درب و یا برد اصلی لباسشویی بروید اگر نیاز به برطرف کردن این مشکل به صورت تخصصی دارید میتوانید برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک قدیمی

تعمیر لباسشویی قدیمی جنرال الکتریک

جنرال الکتریک یکی از برند های با کیفیت در صنعت لوازم خانگی است، لباسشویی های تولید شده توسط این برند عمر بالایی دارند، اگر از مدل های قدیمی لباسشویی این برند استفاده میکنید احتمالا به دلیل نحوه شستشوی با کیفیت این دستگاه قصد تعویض آن را نداشته باشید، اما در زمان خرابی این دستگاه با مشکل رو به رو هستید زیرا نمیتوانید تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک قدیمی خود را به تعمیرکاران ناوارد بسپارید.
ما در مجموعه تعمیره تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریکی قدیمی را در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب به شما عزیزان ارائه میدهیم.

همچنین برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک قدیمی از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکنیم و سعی تعمیرکاران ما در بیشتر مواقع برای صرفه جویی شما در هزینه های خود تعمیر قطعات این دستگاه است یکی از نکات قابل توجه در تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک قدیمی توسط مجموعه تعمیره ضمانت 6 الی 12 ماهه است.

در صورت مشاهده موارد زیر شما باید اقدام به تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک قدیمی کنید:

 •  ایجاد سر و صدای بسیار زیاد از داخل دیگ
 • لرزش شدید ماشین لباسشویی جنرال الکتریک قدیمی
 • نشتی آب از داخل لباسشویی جنرال الکتریک
 •  عدم تخلیه آب از داخل لباسشویی جنرال
 •  روشن نشدن ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر شما از دانش فنی بالایی برخوردار نیستید بهتر است برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک حتما با تعمیرکاران مجموعه تعمیره در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

برای تعمیرات تخصصی لباسشویی جنرال الکتریک بهترین کار استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک است ما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک با بهره گیری از دانش تعمیرکاران خود با کیفیت ترین خدمات را ارائه میدهیم استفاده از خدمات نمایندگی مزیت هایی به دنبال دارد:

 • تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در محل سکونت
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 •  عیب یابی دقیق لباسشویی جنرال الکتریک
 •  با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک شما تا 70% در هزینه های خود صرفه جویی میکنید.
 •  ارائه ضمانت پس از انجام خدمات به مدت 6 ماه

 

تعمیر تخصصی لباسشویی جنرال الکتریک آمریکا

تعمیر تخصصی لباسشویی جنرال الکتریک آمریکا

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی می‌باشد که در صورت خرابی این دستگاه شما با مشکلات زیادی رو به رو هستید در این مواقع نیاز به تعمیرات فوری لباسشویی جنرال الکتریک آمریکا دارید، برای انجام تعمیرات تخصصی باید از تعمیرکاریی کمک بگیرید که از تجربه بالایی برخوردار باشد، زیرا تعمیر این دستگاه به دلیل پیچدگی های داخلی آن کاری بسیار دشوار است برای این کار ما در مجموعه تعمیره تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک آمریکا را با قطعات اصلی و در محل سکونت شما ارائه میدهیم.

دلیل لرزش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک چیست؟

مشکل بیشتر مصرف کنندگان با ماشین لباسشویی جنرال الکتریک GE این است که در حین شستشو بیش از حد لرزش دارد که این مشکل میتواند از استفاده نادرست شما و یا مکان قرار گیری لباسشویی باشد که در ادامه به آن میپردازیم.

 • اگر لباسشویی جنرال الکتریک در محلی تراز و یا غیر صاف باشد همین امر در حین کار ایجاد لرزش میکند که برای برطرف کردن این مشکل باید لباسشویی خود را تراز کنید.
 • یکی دیگر از مواردی که باعث لرزش و آسیب رساندن به لباسشویی می شود پر کردن آن بیش از ظرفیت می باشد که در مرحله خشک کن این لرزش بیشتر به چشم می آید.
 •  اگر موارد بالا را رعایت نکنید این امر باعث آسیب رساندن به کمک فنر های ماشین لباسشویی می شود که در هنگام خشک کردن لباس ها لرزش ماشین لباسشویی بیش از حد می شود و در این مواقع شما باید کمک فنر ها را تعویض کنید.
  برای تعویض این قطعه میتوانید با مجموعه تعمیره که نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک در تهران است تماس بگیرید.
 

چرا آب از داخل ماشین لباسشویی جنرال الکتریک سر ریز می شود؟

ممکن است که شما تجربه این مشکل را داشته باشید که لباسشویی در هنگام آبگیری بیش از حد آب گرفته و باعث سر ریز شدن آن می شود دو قطعه تاثیر گزار در این مورد شیر برقی و هیدرواستات می باشند.
شیر برقی وظیفه آبگیری را بر عهده دارد و تا زمانی که هیدرو استات دستور قطع آب را صادر نکند این قطعه از مدار شستشو خارج نمی شود پس تنظیم کننده اصلی سطح آب در ماشین لباسشویی هیدرو استات می باشد این قطعه به کمک یک شلنگ به قسمت پایینی دیگ متصل شده است و با فشار هوای داخلی دیگ باعث قطع و وصل شدن پلاتین ها در داخل آن می شود.
گاهی اوقات نشتی آب از شیر برقی باعث سر ریز شدن آن از داخل ماشین لباسشویی می شود و این مشکل از هیدرو استات نمی باشد پس در این مواقع همیشه شیر برقی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را بررسی و تست کنید.

دلیل خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک چیست؟

اگر پس از شستشو ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نشود مهم ترین قطعه در این مواقع موتور لباسشویی جنرال الکتریک می باشد که چرخش دور تند خود را به خوبی انجام نمی دهد در این مواقع باید موتور را مورد بررسی قرار دهید احتمال آسیب دیدن خازن و یا تاخو موتور بسیار زیاد می باشد و یا همچنین برنامه ها از روی برد اصلی به درستی صادر نمی شوند که برای برطرف کردن این مشکل در این مواقع باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید. برای  تعمیر موتور لباسشویی  میتوانید با تکنسین های تعمیره در ارتباط باشید.

دلیل تخلیه نشدن اب از داخل ماشین لباسشویی جنرال الکتریک چیست؟

یکی از متداول ترین مشکلات که مصرف کنندگان در تماس برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک به آن اشاره میکنند تخلیه نشدن آب کثیف از داخل ماشین لباسشویی می باشد برای برطرف کردن این مشکل باید قطعات زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • در قدم اول به سراغ شلنگ تخلیه لباسشویی بروید آن را مورد بررسی قرار داده و اگر آسیب دیده است و یا دچار گرفتگی شده است این مشکل را برطرف کنید.
 •  سپس برای برطرف کردن مشکل تخلیه به سراغ فیلتر تخلیه لباسشویی بروید این قطعه برای جلو گیری از نفوذ اشیائ به پمپ تخلیه و آسیب رساندن به آن در قسمت پایینی ماشین لباسشویی قرار گرفته است آن را باز کرده و تمیز کنید دقت داشته باشید که بهتر است این قطعه را به صورت ماهیانه تمیز کنید تا پمپ تخلیه لباسشویی به مشکل نخورد.
 •  پس از بررسی این موارد به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید و در صورت آسیب دیدن آن این قطعه را تعویض کنید.
 • اگر پمپ تخلیه شما سالم بود و آب به خوبی تخلیه نمیشد حتما باید برد اصلی لباسشویی جنرال الکتریک تعمیر شود.
 •  برای تعمیر برد به صورت تخصصی می توانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تمامی خدمات تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک را در محل سکونت و با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.
 

نکات طلایی برای جلو گیری از آسیب دیدن لباسشویی جنرال الکتریک

با رعایت این موارد میتوانید طول عمر لباسشویی خود را افزایش دهید و از هزینه تعمیر ات لباسشویی جنرال الکتریک صرفه جویی کنید.

 • لباسشویی جنرال الکتریک را در محلی صاف و تراز قرار دهید تا از لرزش و آسیب دیدن کمک ها در امان باشد.
 •  بیش از حد ظرفیت در داخل آن لباس نریزید این کار باعث آسیب رساندن به قطعات لباسشویی می شود.
 •  فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی خود را همیشه تمیز نگه دارید تا پمپ تخلیه آسیب نبیند.
 •  پس از اتمام سیکل شستشو درب لباسشویی خود را باز بگزارید و لاستیک دور درب آن را به کمک یک دستمال خشک کنید.
 

مطالب مرتبط:

نصب موتور ماشین لباسشویی چگونه است؟

تعمیر واشر لباسشویی

تعمیر گیربکس لباسشویی

ارور و کدخطای لباسشویی جنرال الکترونیک

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 6 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران