با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ارور یا کد خطای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک (در تهران)

یکی از برند های محبوب در تولید ماشین لباسشویی برند جنرال الکتریک می باشد که تعمیر آن توسط هر فردی غیر ممکن است و برای این کار تکنسین تعمیر مخصوص این ماشین لباسشویی باید اعزام شود اما در ماشین لباسشویی های قدیمی جنرال الکتریک که به جای برد از تایمر استفاده می شد برای تعمیر ان باید تمامی قطعات را تعمیر کار مورد بررسی قرار می داد اما با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی به این کار نیست.
به دلیل وجود برد الکترونیکی در زمان بروز مشکل و آسیب دیدن قطعات ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نمایش داده می شود این کد خطا نشان دهنده آسیب دیدن یک قطعه در داخل ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می باشد.
شما برای مطلع شدن از این ارور ها و یا کد خطا می توانید به سراغ دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بروید همچنین ما در ادامه این مطلب به متداول ترین ارور های ماشین لباسشویی جنرال الکتریک میپردازیم و شما با مطالعه این مقاله با نحوه تعمیر و عیب یابی آن آشنا می شوید.
همچنین اگر نیاز به یک تکنسین ا تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان به منزل شما اعزام می شوند.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

 

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

 

کد خطا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین ارور های ماشین لباسشویی جنرال الکتریک میپردازیم و نحوه برطرف کردن آن را به شما توضیح می دهیم دقت داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کاری تخصصی می باشد و اگر شما دانش فنی بالایی ندارید میتوانید برای تعمیر این دستگاه با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا E

این کد خطا در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشان دهنده مختل شدن کار پمپ تخلیه می باشد در این مواقع آب از داخل ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود و برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ فیلتر تخلیه و شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید اگر در داخل فیلتر تخلیه و شلنگ تخلیه گرفتگی به وجود آمده باشد همین امر مانع تخلیه شدن آب از داخل ماشین لباسشویی می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید این گرفتگی را برطرف کنید پس از بررسی این موارد باید به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بروید و این قطعه را بررسی کنید پس از برطرف کردن این مشکلات ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک برطرف می شود در غیر این صورت به سراغ برد اصلی بروید.

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا DE

این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشان دهنده باز بودن درب می باشد که برای برطرف کردن این مشکل درب ماشین لباسشویی خود را ببندید و دقت داشته باشید که درب آن آسیب ندیده باشد پس از بررسی این مشکل به سراغ سیم و اتصالا ماشین لباسشویی بروید و همچنین سنسور فشار ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید اگر با بررسی این موارد مشکلات برطرف نشد برای برطرف کردن ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا UE

ارور لباسشویی جنرال الکتریک

این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشان دهنده مشکل در تعادل ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور فشار آب در ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید پس از آن به سراغ اتصالات و سیم کشی را تست کنید پس از تست این موارد به سراغ برد اصلی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بروید و آن را بررسی کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا OE

این ارور در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشان دهنده سر ریز شدن آب می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ سنسور فشار سوِئیچ بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید پس از بررسی این قطعه به سراغ سیم کشی و اتصالا و همچنین شیر برقی بروید و این قطعات را تست کنید اگر با بررسی این موارد مشکل ماشین لباسشویی جنرال الکتریک برطرف نشد حتما برد اصلی را تست کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا E22

این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشان دهنده مشکل ابگیری ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی بروید این قطعه وظیفه آبگیری را بر عهده دارد اگر آسیب دیده باشد همین امر در سیکل آبگیری ماشین لباسشویی مانع آبگیری و یا کند انجام شدن این فرایند می شود اگر با بررسی این مشکل ارور ماشین لباسشویی GE برطرف نشد با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا E23

این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشان دهنده آبگیری بیش از حد می باشد که این مشکل نشان دهنده آسیب دیدن سنسور سطح آب می باشد این سنسور وظیفه سنجش سطح آب را بر عهده دارد که برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک باید این قطعه را بررسی کنید اگر مشکل از این قطعه نبود حتما به سراغ شیر برقی و برد اصلی ماشین لباسشویی بروید.

 

 

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا E30

این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشان دهنده تخلیه نشدن آب از داخل ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید در قدم اول فیلتر تخلیه را مورد بررسی قرار دهید اگر این قطعه دچار گرفتگی شده باشد باید آن را تمیز کنید پس از بررسی این قطعه باید به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بروید و این قطعه را تست کنید در صورت سالم بودن موارد گفته شده برد اصلی ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید.

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا E31

علت ارور های لباسشویی جنرال الکتریک

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نمایش داده می شود که زمان تخلیه آب به اتمام رسیده باشد و آب در داخل ماشین لباسشویی باقی مانده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطا E43

این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نشان دهنده آسیب دیدن برد کنترل اینورتر می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید از یک تعمیر کار مجرب کمک بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط:

نصب موتور ماشین لباسشویی چگونه است؟

تعمیر واشر لباسشویی

تعمیر گیربکس لباسشویی

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[0 امتیاز از 0 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران