با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تشخیص اصل بودن فیلتر یخچال

تشخیص اصل بودن فیلتر یخچال

تشخیص اصل بودن فیلتر یخچال

در یخچال ها و ساید بای ساید های جدید قابلیت آبسردکن و یخساز وجود دارد برای این که رسوبات وارد لوله ها آب داخل یخچال نشوند تولید کنندگان بر سر راه این قطعات یک فیلتر قرار داده اند این فیلتر وظیفه تصفیه کردن آب را بر عهده دارند فیلتر ها در زمان مشخصی باید تعویض شوند در غیر این صورت و استفاده مداوم از آن ها انقضای فیلتر ها از بین می رود و رسوبات آن خارج شده و وارد لوله کشی یخچال میگردند به همین دلیل فشار آب یخچال بسیار کم می شود در این مواقع شما باید در سریع ترین زمان اقدام به تعویض فیلتر یخچال خود بکنید باید دقت داشته باشید که در لحظه خریدن فیلتر اصلی را خریداری کنید شما برای این کار می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال در تماس باشید تا تکنسین های با تجربه فیلتر اصلی را برای یخچال شما تعویض کنند ما در مجموعه تعمیره با استفاده از فیلتر های اصلی در تمامی برند های یخچال با ضمانت 6 الی 12 ماهه تعویض فیلتر یخچال را برای شما انجام می دهیم دقت داشته باشید برای تشخیص اصل بودن فیلتر یخچال میتوانید این مطلب را مطالعه کنید ما نحوه تشخیص آن را برای شما شرح می دهیم.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعویض فبلتر یخچال و ساید بای ساید

با استفاده از خدمات ما در تعمیره، بابت تعمیر یخچال و فریزر (قدیمی، جدید, صنعتی)  در محل و منزل شخصی خود  در هزینه ها و در زمان صرفه جویی نمایید.

***

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

 

خرید فیلتر آب یخچال و تشخیص اصل بودن آن

شما در مرحله اول برای تعویض فیلتر یخچال باید فیلتر اصلی آن را تهیه کنید دقت داشته باشید که فیلتر های تولید شده توسط برند های مختلف دارای کیفیت های متفاوت می باشد بهتر است برای خرید این فیلتر به سراغ فروشگاه های معتبر بروید پس از خرید این فیلتر باید دقت داشته باشید که تعویض آن کاری بسیار تخصصی می باشد و باید توسط یک تعمیرکار یخچال انجام شود برای این کار شما میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید بهتر است که خرید فیلتر را به ما بسپارید تا تعمیرکاران ما فیلتری نسبت به برند یخچال شما تهیه کنند همچنین فیلتر های ارزان قیمت از کیفیت پایینی بر خوردار هستند پس یکی از راه های تشخیص اصل بودن فیلتر یخچال قیمت ان می باشد.

 

تفاوت بسته بندی فیلتر های اصل و قلابی

بسته بندی یکی از راه های تشخیص اصل بودن و یا قلابی بودن فیلتر یخچال می باشد که شما در لحظه خرید باید به این نکته توجه داشته باشید ما در ادامه به نحوه تشخیص اصل بودن و یا قلابی بودن فیلتر از روی بسته بندی آن می پردازیم.
در فیلتر های یخچال برای حفظ و نگهداری آن از مواد نگهدارنده استفاده می شود این مواد دونوع هستند دقت داشته باشید که فیلتر های تقلبی به صورت فله به فروش می رسند و بسته بندی ندارند پس در خرید فیلتر یخچال دقت داشته باشید که فیلتر یخچال بسته بندی داشته باشد.

 

 

تشخیص اصل بودن و یا تقلبی بودن فیلتر یخچال از روی نوشته های روی بسته بندی

 تشخیص اصل بودن و یا تقلبی بودن فیلتر یخچال از روی نوشته های روی بسته بندی

یکی از نکات مهم در خرید فیلتر یخچال نوشته های بر روی بسته بندی می باشد شما در لحظه خرید باید دقت داشته باشید که نوشته های بر روی بسته بندی مانند نوشته های بر روی فیلتر باشند ممکن است یک فیلتر تقلبی در داخل بسته بندی اصلی قرار داده باشند اگر بسته بندی تغییر کرده باشد باید توجه داشته باشید که فیلتر های اصلی در بسته بندی مرغوب و پلمپ شده قرار دارند بیشتر در فیلتر های داخلی یخچال از بسته بندی استفاده می شود پی در خرید فیلتر های داخلی دقت داشته باشید.

 

 

تشخیص اصل بودن یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال از روی برند تولید کننده

اگر قصد خرید فیلتر یخچال را دارید بهترین راه برای تشخیص اصل بودن فیلتر آب یخچال برند تولید کننده آن می باشد شما قبل از خرید با مراجعه به گوگل میتوانید از برند های تولید کننده فیلتر مطلع شوید دقت داشته باشید که فیلتر های تقلبی شناخته شده نیستند و شما با بررسی برند در گوگل متوجه آن می شوید اگر از فیلتر های تقلبی استفاده کنید ممکن است فیلتر یخچال دچار آبریزی شود.
اگر لیبل های بر روی فیلتر یخچال از روی بسته بندی جدا شدند و یا به صورت کج توسط یک برچسب چسبیده شده باشند این فیلتر یخچال تقلبی می باشد پس باید به لیبل های بر روی بسته بندی فیلتر یخچال توجه داشته باشید.

 

تطبیق مقدار آب دهی روی بسته بندی با نوشته روی محصول برای تشخیص اصل بودن یا تقلبی بودن فیلتر یخچال

یکی دیگر از نکاتی که شما با توجه به آن میتوانید تشخیص دهید فیلتر یخچال اصل می باشد یا تقلبی بررسی میزان آب دهی فیلتر می باشد این مورد بر روی لیبل و بر روی لوله فیلتر یخچال نوشته شده است اگر میزان آن با عدد بر روی لیبل متفاوت می باشد شما این فیلتر را نباید برای یخچال خود خریداری کنید میزان آب دهی فیلتر ها متفاوت می باشد پس به این نکته دقت داشته باشید.

 

 

تعداد لایه های فیلتر آب یخچال اصلی

نکته ای دیگر در تشخیص فیلتر آب یخچال اصل تعداد لایه های داخلی فیلتر می باشد این لایه ها اگر تعداد زیادی باشند تصفیه اب یخچال با کیفیت بهتری است پس در خرید به این نکته توجه داشته باشید اما تعداد لایه های زیاد نشان از اصل بودن فیلتر یخچال نیست ممکن است بر روی بسته بندی تعداد لایه های بیشتری ثبت شده باشد اما فیلتر داخل بسته بندی تقلبی باشد.

 

عمر مفید فیلتر یخچال

شاید تا به حال شما اقدام به خرید فیلتر یخچال کرده اید و فروشنده عمر مفید آن را به شما بیش از یک سال اعلام کرده باشد در این مواقع شما این فیلتر را خریداری نکنید زیرا این قطعه بیش از یک سال عمر مفید ندارد و استفاده آن در بلند مدت باعث کثیف شدن آب می شود که شما با نوشیدن آن مسموم می شوید فیلتر های یخچال به طور کلی به مدت یک سال تا 6 ماه عمر مفید دارند و همچنین این عمر مفید بستگی به نوع فیلتر که از نوعی داخلی باشد و یا خارجی دارد پس اگر بیش از دوسال از یک فیلتر استفاده کرده اید بهتر است آن را در سریع ترین زمان تعویض کنید.

 

مهم ترین استاندارد ها برای فیلتر آب یخچال

فیلتر یخچال اصل

اگر مطالب بالا را مطالعه کرده اید تا به این جا ما نحوه تشخیص فیلتر اریجینال یخچال و تقلبی آن را شرح داده ایم اما این فیلتر ها باید دارای استاندارد های جهانی باشند مانند FDA/NFS می باشند اگر شما این استاندارد ها را بر روی فیلتر یخچال خود مشاهده کرده اید پس حتما آن را خریداری کنید دقت داشته باشید که سایت سازنده و برند این فیلتر بر روی هولوگرام باید ثبت شده باشد.

 

اعتماد به تعمیرکار برای تعویض فیلتر یخچال

اگر با بررسی موارد بالا به درستی نتوانستید فیلتر اصلی یخچال را از تقلبی تشخیص دهید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما فیلتر های اصلی تمامی برند های یخچال را در اختیار داریم که در تماس شما با مجموعه تعمیره تکنسین ها ما اعزام می شوند و این فیلتر را نصب میکنند همچنین برای اطمینان شما از مرغوب بودن و اصلی بودن این فیلتر ما این قطعه را به مدت 6 ماه ضمانت میکنیم.

 

جمع بندی

اگر تا به حال به فیلتر یخچال خود توجهی نکرده اید پس باید در سریع ترین زمان اقدام به تعویض آن بکنید زیرا با گذشت تاریخ انقضای این فیلتر آب مصرفی یخچال کثیف شده و باعث مسمومیت می شود همچنین مواد تشکیل دهنده این فیلتر از داخل آن خارج می شوند و باعث تشکیل رسوبات در داخل لوله های یخچال میگردند که شما به مرور زمان متوجه کم شدن فشار آب می شوید برای خرید این فیلتر حتما به نکات گفته شده توجه داشته باشید وهمچنین اگر یخچال شما از فیلتر داخلی برای تصفیه اب استفاده میکند بهتر است هر یک سال این فیلتر را تعویض کنید.

 

 

مطالب مرتبط:

علت روشن نشدن یخچال

علت یخ زدن لوله پشت یخچال

ارور یخچال و فریزر جنرال الکترونیک

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران